Chlubení nefunguje – StreetGame.cz
Páv

Chlubení nefunguje

Jste sebejistý muž s aktivním životem plným super zážitků? To z vás musí být cítit. Nikdy se tím sami nechlubte.

Ten podřízený se snaží udělat dojem na výše postaveného. Jakékoli náznaky chvástání z vaší strany okamžitě zkazí každé oslovení – převrátí hierarchii vztahů a váš přehoupnou dolů.

Atraktivitu si nikdy nevymluvíte. Je o pocitech, emocích a atmosféře. Zmíňky o tom, kolik vyděláváte, jaké máte auto nebo co se vám kdy povedlo vás nikdy nevytrhnou. Možná vás žena párkrát ze slušnosti pochválí, ale postupně tím padáte.

Není to jen o tom, co děláte, ale i jak se doopravdy cítíte. Na pochvale ženy vám nesmí záležet. Nevycházejte z mentality nedostatku, nechoďte za holkama s cílem zvýšit si ego. Stavte své sebevědomí na procesu, nikoli na výsledku (je jedno, s kolika holkami jste dnes uspěli, důležité je, že jste nějaké oslovili, tudíš se zlepšujete).

Holky se chtějí bavit. Nechtějí poslouchat chlubení, někoho chválit a utěšovat, nebo vést logické rozpravy. Zvlášť to platí v klubu. Kdo jim vypráví o svém platu a autu je stejný člověk, který jim brání pít, tančit a bavit se.

Nakonec lépe než se chlubit funguje i říct o sobě něco špatného. Často holkám tvrdím, že jsem šprt, co celé dny leží v knihách, že jsem zkrachovalý podnikatel nebo že jsem v soukromí zlý a arogantní. V kontrastu se sebejistou řečí těla to dává najevo, že se nesnažím zapůsobit.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: