Cheat day: 3 triky, jak vytěžit maximum ze Silvestra – StreetGame.cz
Ohňostroje oslavují den neomezených možností

Cheat day: 3 triky, jak vytěžit maximum ze Silvestra

Znáte pověst o pokladu přístupném vždy jen pár hodin v roce, než se znova uzavře? Pro muže opravdu existuje. Jde o noc příležitostí, Silvestr, kdy se šance něco zažít násobí. Tady jsou mé 3 nejlepší rady:

K největšímu zvěrstvu dochází na konci noci. Ženy, které doteď nevyužily svou volnou vstupenku, berou jakoukoli zbylou příležitost k oslovení. Líbají se na pozdrav a během minut nastupují do neznámých aut.

Co na to muži? Většina už se tou dobou válí ve zvratkách nebo se pokouší vykopat ze země silniční značku a odnést si jí domů…

1) Vyhněte se alkoholu

Existuje minimálně 5 důvodů, proč je alkohol jednou z nejhorších drog na balení holek. Opilost vás okrade o emoční inteligenci a zřejmě rozhodí timing, kdy dosáhnete vrcholu předčasně. Nezbudou vám pak síly na pozdější hodiny, kdy se doopravdy krájí chleba.

(Úplní začátečníci se sice „střízliví stydí“ a „bez alkoholu se nedokáží bavit“, vy ale znáte tento web a už dávno víte, jak tyto „problémy prvního týdne“ překonat.)

Platí, co vždycky: nečekejte na zázrak, jděte do hry koncepčně, a vaše výsledky násobně předčí všechny náhodné kamikaze kráčející po tomto světě.

2) Vyspěte se dopředu

Pokud běžně chodíte spát okolo 21, 22 hodin, udělejte to i na Silvestra! Kolem 19 nasaďte červené brýle, dejte si horkou vanu s epsomskou solí, a dopřejte si 90 minut spánku před akcí.

Klasický trik pokročilejších baličů! Vyspí se předem, uprostřed noci je probudí budík, během půl hodiny sbalí holku, další půlhodinu si užívají sex, a jdou zase spát.

3) Rozjeďte své momentum dřív, než ostatní

Stravte posledních 5 dní před Silvestrem co nejvíce na streetu, budujte svůj skill a setrvačnost. Až 31. dostanete extra turbo navíc, bude co násobit! (Oproti montování turba na trabant…)

Na Silvestra je vždycky poznat, kdo se přiřítil na poslední chvíli, a kdo si každý den poctivě ukládal pár oslovení do kasičky. (To samé platí na jaře, kdy začínají pořádně streetovat tisíce mužů, a je silně cítit, kdo jak trávil zimu.) Pokud si období rozdělujete na intenzivnější bloky, například prosinec věnujete hlavně práci, Vánoční svátky rodině, pak dny před Silvestrem jsou ideálním časem jít all-out na streetu. Za 5 intenzivních dní včetně magického Silvestra pak dokáže udělat větší výsledky, než někdo, kdo se s tím polovičatě pachtil celý měsíc.

A pokud byste si přáli double boost, pořádáme 29. 12. kurz balení holek na ulici pro ty, kteří chtějí ze Silvestra vymáčknout maximum. Plán je jasný: v neděli pod dohledem instruktora oslovíte desítky žen v nejrůznějších situacích. Komfortní zóna expanduje, strach opadne. V pondělí tak budete moct ještě potrénovat sólo bez jakékoli nervozity. No a v úterý dorazíte na Silvestr ve své životní formě. Zvýšený skill se potká s magií noci, a vy zažijete věci… Takto lze používat kurzy jako booster před každou důležitou životní událostí.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: