Chcete zhubnout? Staňte se gurmány – StreetGame.cz
Čistý talíř čeká, čím ho naplníte

Chcete zhubnout? Staňte se gurmány

Často slyším lidi říkat: „Já bych chtěl zhubnout, ale nedokážu si odepřít všechno to jídlo“. Přitom ve finále vidím sportovce jíst kuřecí prsíčka, volská oka, hovězí steaky, ovoce, špagety, kvalitní šunky, med, celozrnné pečivo, mléko, oříšky… a ostatní se ládují nějakými suchými tatrankami, levnou standardní šunkou napíchanou kdo ví čím a salámem, u kterého už teprve nikdo neví, z čeho se dělá. Je to tedy přesně naopak! Čím horší jídlo kupujete, tím více se omezujete.

Lidé jen fungují v určité setrvačnosti – jsou na to zvyklí a tak už ani nevnímají, že jíst například salám je naprosto bláznivé, protože není ani doopravdy chutný, ani zdravý. Nebo taková pizza za dvacet korun…

Proto pokud chcete žít zdravě (nejen zhubnout, ale třeba i přibrat svaly), doporučuji následující: zajděte do obchodu a nakupte jednou opravdu, opravdu chutné potraviny. Takové, z kterých by v luxusní restauraci uvařili perfektní večeři pro nějakého vážně vybraného hosta. Myslíte si, že by to byla tatranka, mražená pizza nebo proboha salám?

Abyste měli dlouhodobé výsledky, musíte své stravování změnit už navždy. Žádné razantní diety na pár týdnů nefungují, váha se pak zase vrátí. A aby vám tohle povedlo, musí vám vaše nová zdravá strava především chutnat!

Začněte ovládnutím několika málo chutných receptů, a postupně je pilujte a přidávejte další a další. Vaření si užívejte! Co třeba hovězí steak s pepřem, a k tomu lehce osmahlé brambory? Nebo pikantní kuřecí nudličky se špagetami? Celozrnné pečivo s šunkou, mozzarelou a rajčaty? A jak na vydatnou ovesnou kaši? Nasypte vločky do kvalitního bílého jogurtu, přilejte med, drcený kokos, čisté kakao… Zaručuji, že výsledná chuť vás nadchne.

A jako příjemný bonus, nadchne to i vaše tělo :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: