Chcete víc holek? Předstírejte chudobu – StreetGame.cz
Žena s náhrdelníkem Peníze

Chcete víc holek? Předstírejte chudobu

Sbalili jste holku, jdete k vám domů a ona je rozhodnutá se s vámi okamžitě vyspat. Najednou ale zjistí, že bydlíte v luxusní vile. V tu chvíli se úplně změní a začne říkat: „Já nejsem holka na sex, já jsem holka pro vztah…“

Nejprve ve vás viděla potěšení. Teď ve vás vidí zaopatřovatele, kterého musí manipulovat, aby ukořistila co nejvíce z jeho peněz a životního stylu. „Sex jsem s ním chtěla, ale ještě nemůžu… Kdybych se dala tak snadno, nedostala bych žádné šperky ani luxusní večeře…“

Být bohatý je tak při svádění spíše obtíž, kterou musíte skrývat do prvního sexu.

Kdykoli žena řekne: „Máš to tu pěkné!“ odpovídám pro jistotu: „Jo, ale to je tak všechno, jinak jsem na mizině…“

Ženám se líbí nadějní muži, schopní muži, kteří mají moc a jdou za svým cílem… Takové povahové vlastnosti projevujte. Pokud ale dáte najevo, že jste vyloženě bohatí, donutí to ženy extrémně přitvrdit ve hře doteky vs. závazky.

Případné majetky si tedy nechte jako třešničku na dortu po sexu, rozhodně se s nimi nechlubte ze začátku, jinak nalákáte jen zlatokopky, se kterými nakonec nic nebude. Respektive bude:

 • projížďka autem
 • nákup
 • večeře

Nebude:

 • sex

Rekapitulace evoluční biologie

Ženy pudově rozdělují muže na alfa milence a beta zaopatřovatele. Milenci představují genetický materiál pro zplození atraktivních potomků. Jsou sebejistí, nezávislí a promiskuitní. S takovými muži ženy spí na prvním rande, mají trojky… Milenci nesoudí, sex s nimi je volně dovolen, nepočítá se. Nikdo se o tom nedoví, dokonce i ten milenec to rychle zapomene… Pokud se holky zeptáte, s kolika muži spala, milence často automaticky vynechá („Ale to bylo s Tomem, s Tomem se to nepočítá…“).

Beta zaopatřovatelé představují materiál na výchovu cizích dětí, případně zneužití. Sex vidí jako velkou věc, soudí ženy a hledají čistou princeznu. Aby plnili svou funkci (vrba na vypovídání, řidič auta, ten kdo platí večeři…), jsou masivně udržováni v nevědomosti ohledně opravdového sexuálního života ženy s milenci.

Když žena randí s beta zaopatřovatelem, obvykle odkládá sex s ním (aby ho přesvědčila, že je nevinná princezna) a mezi tím tajně spí s milencem (protože bez sexu nevydrží). I když se zaopatřovatelem začne spát, obvykle nezažije orgasmus, což sníží pravděpodobnost početí – tak evoluce zařídila, že když žena spí s alfou i betou, dítě bude zřejmě alfy.

Pokud místo svých alfa charakteristik (sebevědomí, dominance, odvaha…) prezentujete své zaopatřovatelské schopnosti (ochotu dělit se o zdroje, snášet ženino špatné chování…), děláte anti-svádění, hrajete sami proti sobě.

Nejlepší profese pro svádění

Má víc holek právník nebo plavčík? Obvykle plavčík.

Má víc holek inženýr nebo DJ? Obvykle DJ.

O výsledcích totiž nerozhoduje výše platu nebo zájem firem, jako hlavně, jestli jste často v blízkosti hezkých holek, jestli jste uvolnění, jestli jste vidět, jestli máte zajištěnou logistiku

Kdybych před osmi lety nezačal naplno žít streetgame, skončil bych zřejmě jako mí spolužáci z gymnázia: rozumný člověk se stabilní prací. O to ale v oblasti party a sexu není žádný zájem! Holky chtějí někoho impulzivního, kdo žije v přítomném okamžiku, je ztělesněním čisté a nespoutané zábavy, samý endorfin, dopamin a adrenalin… Na streetgame, v klubu i na rande se chtějí hlavně bavit. Ne poslouchat chlubení, nechat si do obličeje strkat hodinky a chválit drahý telefon, který jste položili na stůl.

Zbavte se potřeby nutit všem holkám, které znáte pět minut, že jste programátoři nebo majitelé firmy… Teprve po sexu můžete ukázat, že jste zároveň i rozumný člověk a dlouhodobým plánem. Do té doby to radši trochu skryjte. Ano, existuje něco jako dobrá vlastnost neatraktivní pro ženy (třeba když umíte programovat) a špatná vlastnost atraktivní pro ženy (třeba pokud jste diktátor).

Před sexem: přitažlivost, snaha ženy, trocha spojení, sexuální vzrušení.

Po sexu: více spojení, první závazky.

Do sexu bohatství tajte. Ostatně chudí lidé mají sex pořád, protože to je jediná zábava, která jim zbývá.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

4 komentáře
Smutnejkluk napsal 12.1.2017

Na to je jednoduchy recept – pokud je od zacatku „jasne“, ze to je o sexu, schyluje se k tomu a ona by na zaklade toho, ze uvidi nejaky majetek, otocila, tak ji proste rict „Nechces? Nechtej, jina chtit bude.“ Coz je jeste k tomu v souladu s filozofii celeho tohoto webu, ne :-)?

Druha vec-rozhodne bych nebral prvni sex jako „break point“ po kterem se chlap muze pochlubit, ze ma dva byty a kazdy rok jezdi na mesic do Polynesie. Je potreba to postupne davkovat v souladu s tim, jak tu zenskou chlap poznava…

Treti vec-to jake muzske zeny chteji-perspektivni, co jdou za svym cilem apod., to je samozrejme pravda. Ovsem neceho dosahnout chvili trva, vyzaduje to usili, obeti a zkratka to neni hned. Jenze jaka je dnes doba? Vsichni chteji vsechno hned, bez minimalniho usili. A takove jsou casto i dnesni zenske, ktere chteju prijit jak se rika „k hotovemu“. Dobre se to demonstruje na prikladu sportovcu, kteri se dali dohromady se dali dohromady se svymu zenami jeste predtim nez se stali hvezdami. Ty zeny s nima byly od uplnych zacatku, mely trpelivost, vydrzely je podporovat po celou jejich karieru. Konkretne treba fotbalista Nedved nebo hokejista Hasek (ten se sice rozvedl, ale az po skonceni kariery a ne kvuli nejake mlade zlatokopce). A oproti tomu jsou spousty takovych, na ktere se az v prubehu kariery lepi jedna zlatokopka za druhou a k nicemu to nevede

Odpovědět
Dave Ikpebara napsal 13.1.2017

Super clanek Princi. Jen tak dale.

Odpovědět
BaličMichal napsal 30.10.2017

Ahoj,
nekdy mi připadá, že některé věci tady na webu mezi sebou kontrastují. Například v článku o oblékání píšeš, že je dobré sako, ale nedávno se tím najevo bohatost?

Odpovědět
  Princ napsal 30.10.2017

  Bohatost? :D Sako je mezi hezky oblékanými lidmi úplně normální věc.

  Záleží také na tom, jaký herní styl (bohém vs. hračka) si vybereš. Více o téhle problematice píšu v https://streetgame.cz/im/

  Odpovědět
Odešlete odpověď