Chce vás, nebo ne? Jak poznat odmítnutí – StreetGame.cz
Tvrdá holka v parku

Chce vás, nebo ne? Jak poznat odmítnutí

Někteří muži osloví, a pokud holka nezařve: „Jsi kanón, vem si mě za ženu!“ vyloží si to jako odmítnutí. Jiní zase zbytečně otravují holky, které nemají zájem. Jak optimalizovat své odchody, abyste z každého oslovení vytěžili maximum, ale neplýtvali časem a nedělali ze světa horší místo?

Jak vypadá totální nezájem

  • Oslovíte holku zepředu – Nasupeně projde a i když používáte techniku rybaření, neotočí se za vámi
  • Oslovíte holku, která sedí – Okamžitě vstane a jde pryč
  • Oslovíte holku v autobuse nebo ve výtahu – Otočí se k vám zády a snaží se představovat si, že tam nejste

V takových situacích nemá cenu pokračovat, například pronásledovat utíkající ženu dalších deset minut, nebo si počkat, a oslovit ji znova… Raději se sami odkliďte někam na druhou stranu, ať se jí vrátí pocit bezpečí.

Když nemá jasný zájem

Žena vám často hned po oslovení neskočí kolem krku. Mlčí, čeká, dívá se na vás… Jindy hned ze startu nahodí nějakou ostrou hlášku („No potěš pánbůh“, „Nejsi můj typ“, „Jsi zhulený?“…) a vy si nejste jistí, jestli vás odmítá, nebo jen testuje.

Prospěje proto dát tomu ještě deset, dvacet vteřin uvolněné, klidné hry. Žádné kroky dopředu, když ona se nesnaží, žádné doteky ani přemlouvání. Udržte větší vzdálenost, zakloňte se trochu dozadu, ukažte nadhled nějakým vtipem…

Pokud tam s vámi holka setrvává, v první vteřině nemůže kvalitně poznat, zda má zájem nebo ne. Nechte si trochu času navíc. Buď strhnete její pozornost, nebo se mile rozloučíte.

Zůstávat v takových situacích déle prospívá i proto, že se učíte snášet společenský tlak (nepříjemné chování ženy) a při tom nastavovat druhou tvář a milovat své nepřátele (zůstat svůdný, a když to nefunguje, udělat si ze situace legraci a odejít).

Když má totální zájem

Hladově se na vás dívá, ptá se vás na otázky, sama obnovuje konverzaci, chlubí se…

Některé slovní signály zájmu na vás mohou působit dvojznačně, třeba když se zeptá: „Máš holku?“ nebo se pochlubí: „Kluci mě oslovují hodně často.“ Proto jako vždy více vnímejte, co vám říká její vůně a řeč těla.

Odmítnutí bývají konzistentní (ne, ne, ne, ne, ne), kdežto testy spíše překvapivé (ano, ano, ano, ne). Pravdu vám tedy vyjeví sledování většího kontextu, nezabřednutí v několika sekundách. U testů ženu zajímá vaše reakce, očkem vás pozoruje, u odmítnutí moc ne.

Když má totální zájem + nepoužívá testy

Některé spontánní, hypersexuální typy vás ani nebudou testovat, a rovnou se vám naservírují na zlatém podnose. Při podání ruky vám například nastaví líčko a když je tam chcete políbit, uhnou a políbí vás na rty.

Pak už jen stačí nehledat problém, kde žádný není, nesabotovat se, nemít předsudky o děvkách a skórovat.

Pravda o odmítnutí

Je čas se kompletně evakuovat, nebo máte prostor pro Jeskyňka Game, nebo vás totálně chce?

Někteří nejistí kluci se stále cítí, jako že otravují, i když holka má zájem. Jiní rození stalkaři zase neznají hranice.

Pokud je vystrašená, netlačte ještě více, radši sami zvětšujte odstup. Dokud tam žena stojí, máte možnost rozjíždět svou hru – ale opravdu hru, ne přemlouvání, chlubení nebo pouhé ukazování zájmu. Kdyby neměla zájem, prostě by odešla, nestála vy tam s vámi a netestovala by vás (až na situace, kdy tam stát musí kvůli něčemu jinému).

S každou tisícovkou oslovení vaše emoční inteligence o trochu poroste a vy uvidíte více.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
UncleDolan napsal 26.1.2018

Některé spontánní, hypersexuální typy vás ani nebudou testovat, a rovnou se vám naservírují na zlatém podnose. Při podání ruky vám například nastaví líčko a když je tam chcete políbit, uhnou a políbí vás na rty.
///

Závidím těm co se s takovou reakcí u holky setkali (a byla vizuálně příjemná, ne obluda). :D
Už jsem zažil že když jsem se k holce přihlížil tak sáhla po pepřáku (i když asi za to může fakt že mám výraz jako kdybych právě utekl z basy).

Každopádně si mi dal naději :D

Odpovědět
Odešlete odpověď