Chce každá žena něco jiného? – StreetGame.cz
co chtějí ženy

Chce každá žena něco jiného?

Přišel nám mail od jedné čtenářky, která připomíná, že každé holce se líbí jiný něco jiného. Jistě, existuje například malé procento žen, které vzrušují tlustí chlapi…

Další malé procento ulítává na zrzcích, jiné preferují staré muže, další asiaty… Tyto odchylky a podobné jsou tak běžné, že každá z nich má své vlastní jméno.

Lidé si svého partnera vybírají také po čichu – jsme naprogramovaní, aby nám voněl hodně geneticky odlišný jedinec, a rodili se tak spíše „silní kříženci“ (opakem tohoto silného křížence by byl například potomek bratra a sestry).

V průběhu života pak vznikají další preference – dcery jsou například ovlivněny chováním svého otce. Lidé z podobných kruhů (např. dva vysokoškoláci) si zase budou rozumět více než ostatní…

Nicméně pro nás jako baliče je zbytečné se těmito věcmi příliš zabývat. Nezajímá nás totiž, co je odlišné. Zajímá nás, co mají ženy společného. Hledáme charakteristiky, které přitahují všechny ženy bez rozdílu, z jejich zvířecí podstaty. (Mimochodem našli jsme je :) )

Zapomeňte tedy jakékoli „Na tuhle holku by takové věci nezabraly, ta potřebuje někoho solidního…“. Atraktivita není otázkou volby – žena si nemůže vybrat, kdo jí bude přitahovat a kdo ne. A co se týče pudů, mají je všechny ženy společné – všechny budou hromadně následovat silného, schopného samce překypujícího sexualitou.

Má smysl své chování vnímavě přizpůsobovat situaci (např. stydlivější dívky na ulici se dotýkat méně, než odvázané holky v klubu), nevyplatí se však zpronevěřit základním pravidlům jako je vysoké sebevědomí, společenský status nebo umožnění ženě investovat. Žádnou dívku nevzrušuje nízký status a žádná si neváží muže, do kterého vůbec nemusela investovat.

Dá se tedy říct, že správně aplikované principy popsané v našich článcích fungují na každou normální ženu. Dobře pro vás :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Antihrdina napsal 13.10.2017

„Každá je jiná, nemůžeš to zobecňovat“ je jeden z nejčastějších beta-argumentů na kterej narážím.

Odpovědět
    Jakub napsal 31.1.2019

    Co je na tom beta? :D to je pravda jiste existuje spolecne vlastnosti ktere vsechny holky spojuji z geneticke podstaty napr asi temer kazda chce logicky nejzdravejsi geneticky material pro sebe aby mela zdraveho potomka ale to uz se nicmene lisi a je to dost relativni segre nebude vonet bracha i kdyby to byl alfasamec na entou protoze bude mit moc nekompatibilni MHC je hromada vlastnosti kde se rozchazi jednotlive zeny od sebe a preferuji neco jineho ano jsou urcite spolecne znaky ktere plati dejme tomu s 99 procentni spolecnosti ale vzdy je to pouze o statistice a temer nikdy to neni stoprocentni takze tak tohle jsou normalne vedecky podlozene argumenty s betovstvim to nema nic spolecne

    Odpovědět
Odešlete odpověď