Chce být oslovena? – StreetGame.cz
Romantická pozvánka

Chce být oslovena?

Oslovit krásnou ženu je vždycky dobrý nápad. Dívkám to všeobecně dělá radost. Někdy ale vyloženě uvidíte, že chce být oslovena!

Když se holka chce seznámit, většinou vám pošle „pozvánku k oslovení“. Jak taková vypadá jsem popsal v článku Ženské signály zájmu aneb flirtování na dálku.

Pozvánky dosahují různé intenzity. Někdy se na vás žena vyloženě dívá a usmívá. Jindy se jen nachomítá kolem a upravuje se, aby přilákala vaši pozornost jako by nic.

Takové ženy byste měli k oslovení preferovat, protože vaše šance u nich jsou nejvyšší.

Správně se ale musíme dívat ještě hlouběji. Proč láká právě vás? Dojdeme k tomu, že žena posílá pozvánku k oslovení na základě toho, co jste k ní vyslali vy. Zda jste jí poslali „pozvánku k pozvánce k oslovení“ tou správnou řečí těla. Je to zacyklené…

Dnes už mě zvou k oslovení skoro všechny holky. Vyloženě sledují, když jdu, a navazují oční kontakt. Vše je ve správném držení těla.

Pohybujete-li se nenápadně, shrbeně a zabíráte co nejméně prostoru, ženy si vás ani nevšimnou. A i když, stejně vás nebudou považovat za sexuální bytost.

Jakmile se přestanete dívat do země, narovnáte se a trochu vyprsíte, okamžitě začnete na ženy ve svém okolí působit novým dojmem. Když si vás všimnou a samy pozvou, zvýšíte své šance. Přimět jí, aby po oslovení toužila ještě před tím, než ho uděláte, je ta nejlepší možnost. A naopak, vylekat holku z půl metru nefunguje. Pomůže i pěkné, výrazné oblečení, třeba červené triko.

Spustí se nová vlna pozvánek a vy si můžete být jistí. Chce, abyste šli za ní a oslovili jí.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: