13 způsobů, jak v chatu vyvolat zájem, emoce a sexualitu – StreetGame.cz

Ženy neodepisují, po pár zprávách konverzace ztratí grády nebo se nepovede dostat je ven?

Co ženě napsat pro opravdové výsledky

Dostanete telefonní číslo. Máte shodu na Tinderu. Všimnete si krásné holky na Instagramu.

Jak pomocí zpráv vybudovat přitažlivost?

Většina mužů posílá nudné, neoriginální zprávy jako "Ahoj", "Jak se máš?", "Nezajdem někdy někam?" a pohřbívá tím své šance v prostředí, kde - přiznejme si to - existuje velká konkurence.


Ve StreetGame.cz 10 let full-time studujeme svádění a učíme jej muže, kteří už nechtějí doufat v náhodu a raději se vybaví těmi nejúčinnějšími technikami budování přitažlivosti, jaké doteď vznikly.


 Textování je přitom v moderním světě stále důležitější dovedností. Jak se vrací koronavirus a státní opatření, umět ženě rozbušit srdce na dálku přes chat a nechat ji přijít k vám bude znamenat všechno.  


Vznikla nám tím společenská povinnost naučit muže vše, co jsme za 10 let okolo psaní holkám zjistili.

90 minut. Žádná vata, jenom:

První zprávy, na které zaručeně odepíše

Nezůstanete ignorování s pouhým Zobrazeno.

Žádná nuda

Tahle konverzace neztratí grády, nevyšumí do nikam. Žena k vám s každou zprávou něco UCÍTÍ. Brzy začne netrpělivě čekat na každou vaši odpověď.

Tuna příkladů

Uvidíte celé konverzace od oslovení po rande a CO PŘESNĚ v nich nejlepší baliči u nás ženám píšou.

Hluboké pochopení principů

Nejde o pár hlášek, nýbrž o funkční schémata, která pochopíte a budete moct vždy přizpůsobit situaci a dosadit vlastní slova. 


Nemusíte nikam jezdit

Tahle přednáška proběhla online. O pár měsíců později dáváme možnost dokoupit si její záznam k naší vlajkové lodi, několikahodinové nahrávce Jak sbalit ženu na Instagramu. Tu rozšiřuje o taktiky chatu, konkrétnější příklady, mnoho ukázek chatů... Nahrávku nelze koupit zvlášť, dáváme ji jen za symbolickou cenu 999 Kč navíc k hlavnímu webináři.

Záznamy webinářů ke stažení:

Vyprodáno. Alternativně doporučujeme:

Bonus k Jak sbalit ženu online


Přednáška Co napsat holce

Co říkají naši absolventi:

Najednou píšou!

Pár holek co mi neodepisovalo a ani si nezobrazilo nějaké moje starší zprávy najednou záhadně "ožilo"!

Dík Princi!

Lukáš

Dlouho jsem jen četl...

Články čtu už dlouho, dýl než jsem ochotnej přiznat. I když se hrozně rád seznamuju a sociálně na tom (řekl bych) nejsem špatně, doteď jsem nenašel odvahu se zúčastnit akce, ani streetu, ani přednášky. Ale ten skvělej pocit po webináři! Určitě doporučuju každýmu, kdo tápe a může si na to dovolit dát peníze. Jediný, co mě mrzí je, že jsem Prince neviděl naživo házet z pódia botama, jak někdo popisoval live přednášku. Nejspíš kvůli tomu v létě odjedu na den z tábora, protože si to nesmim nechat ujít! Díky Princovi i klukům, co se zúčastnili se mnou, hodně jsem se naučil.

Kuba  

Byla to má největší brzda

Dík za dnešní seminář. Myslím, že mi to pomůže, protože ta text game byla moje největší brzda. Nemám problém oslovovat denně na ulici a dostávat čísla, chodit na instanty. Já prostě neumím psát. :) Asi se víc bojím toho, že pokud něco napíšu na hovno, tak to tam zůstane vyset a ne jako v reálu, kde to můžu lehce obkecat. Zároveň jsem se rozhodl budovat ten instagram a nebudu ho již brát jako osobní galerii svých fotek. Dík Princi. Snad někdy i osobně!

Lukáš

Nový život

Kámo, zachránil jsi mi život. Bez nadsázky. Děkuji ti strašně moc. Moc se těším na to, až odvolají opatření nosit roušky, a půjdeme ven na kurz. Zvažuju i individuál. Webinář byl perfektní. Občas sklouznu k betovi a ihned to zamrzne. Pokud uplatňuji tvé zásady, jde to výborně.

Honza