Charakter svádění v různých oblastech – StreetGame.cz
Alej na streetgame

Charakter svádění v různých oblastech

Pokud stále děláte streetgame ve stejném prostředí, můžete si začít automaticky myslet, že takhle to chodí všude. A vlastně obecně: když necestujete, bezmyšlenkovitě předpokládáte, že všechen život vypadá tak, jako ve vašem rodném městě. Můžete pak být překvapeni, když to zkusíte jinde, a ono je to v něčem lehčí, v něčem těžší… zkrátka jiné.

Všechny principy v našich článcích jsou zcela univerzální. Sebevědomí funguje, nejistota ne, dominance ano, submisivita ne, práce na sobě ano, lenost ne, dávat lidem hodnotu ano, zneužívat lidi ne…

Pokud ale balíte holky na sídlišti, skoro někde v ghetu, kde celý den posedávají na lavičkách a v parčících, nemusíte se tolik vypořádávat se spěcháním, jako když se rozhodnete balit holky v tunelu směrem na nástupiště, které běží na vlak.

Pořád jste sebejistí, nezávislí, šťastní, v dostatku… V prvním případě ale přichilujete a můžete s parťákem a dvěma holkama strávit třeba dvě hodiny, v druhém musíte silně zaměstnat její hlavu, hypnotizovat jí… a stejně často skončíte jen s rychlým telefonním číslem.

Takže jaké to kde je?

Praha

Ulice extrémně narvané a plné cizinců. Davy se sunou všemi směry. Spousta pouličních muzikantů, malířů, žongléřů, žebráků…  Lidé jsou zvyklí na různé otravy – za oslovení tak bohužel nedostanete tolik bodů, také dotýkat se nelze tak masivně. Kvůli cizinkám je třeba buď umět anglicky, nebo použít technologii pro balení holek bez společného jazyka, o které jsem mluvil na Přednášce.

Celkově je Praha spíše tvrdá – a zlehčují ji jen Rusky :) Za to poskytne obrovskou anonymitu. I pokud příliš nedbáte na streetařskou ekologii (technologie proti provaření v malých městech), nikdy holky nevyčerpáte.

Navíc má metro, kde se hraje prostě výborně. Dá se říct, že i proto, že o něm streetaři tolik neví, nebo se svádění v MHD bojí, a tak téměř neexistuje konkurence. Dokonce i cizinci a žebráci se tam zdržují méně.

Brno

Studentská města oplývají spoustami mladých lidí. Zvlášť Brno má ohromně aktivní noční život – můžete hrát clubgame 24/7, klidně i ve všední dny.

Centra ostatních větších měst (Olomouc, Ostrava)

Na rozdíl od Prahy více prostoru, méně cizinců a klidnější lidé, kteří mají menší sklon vás odignorovat jako nějakého otravu. Pražáci mohou být překvapení, jak pomalu tady lidé chodí, a jak často dochází třeba k líbání přímo na ulici (samozřejmě to je možné i v Praze, nijak to nedémonizujme).

Některá města už jakoby zemřela – třeba Karviná. Pak je třeba vytipovat nejlepší čas. Například chcete-li středoškolačku, jděte 13:00 až 15:30, kdy jim masivně končí škola.

Pokud balíte ve vlastním menším městě, aplikujte triky proti provaření. Nebo se provařte a pak odstěhujte, hlavně ale dělejte streetgame a nepoužívejte bydliště jako výmluvu.

Sídliště, parky…

Jak se vzdalujete centru, ubývá lidí. To vás naučí opravdu neplýtvat, oslovit všechno a vyždímat z toho maximum. Nechat jít holku v Praze znamená půl minuty hledat očima jinou. Na předměstí třeba 15 minut chůze.

Hodí se mít parťáka, opravdu odpočívat a přidávat se k holkám na lavičkách, na trávě… Můžete se i chvilku potulovat kolem, provokovat pozvánku a teprve pak oslovit (ne ale, když máte strach – to oslovte hned, neprotahujte, ještě spíše byste si to rozmysleli). Žádná strkanice, spíš relax na čtvrt dne.

Vesnice

Abychom se neproflákli a pořád mohli dělat streetgame každý den, jezdili jsme často s Tomem (v Handbooku zvonil na holky) po různých vesnicích a rádoby-městech v okolí. Někdy vlakem, hůř autobusem, občas i pěšky… Jednu dobu i co den, to vesnice.

Znova: holek je málo a to člověka nutí ke kvalitě. Samozřejmě dnes už vesnice neznamená pět chatek a pole, ti lidé normálně mají školu, kostel, večerku… Zdá se, že některé ženy na vesnici nemají tak obrovský výběr, hodně mužů tráví čas jen dojížděním, hulením a pitím… Nabízí se snadná, a vesničankami oblíbená možnost sexu v lese (proto tam myslím bydlí).

Z hlediska času zřejmě jezdit kvůli streetgame na vesnice nebyl nejgeniálnější nápad, ale s dobrým parťákem jsem zažil spoustu zábavy, a také udržel pestré spektrum rozdílných situací. A o to jde při měnění lokací především – nespadnout do rutiny, zkoušet nové věci a učit se svou hru aplikovat kdekoli. Vesničan by měl zkusit Prahu a Pražák zase VillageGame.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Michal napsal 26.11.2017

Jaké jsou triky proti provaření?

Odpovědět
Odešlete odpověď