Cesta je cíl – StreetGame.cz
Cesta je cíl

Cesta je cíl

Když se nebudete orientovat na cíl, ale na proces, sbalíte víc holek.

Záměrem streetgame není dnes jít a co nejdřív sbalit nějakou holku, protože se cítím osaměle. Místo toho jde o nástroj, jak se stát sebejistějším a přitažlivějším obecně. Otázka nezní: „jak sbalím nejvíc holek?“ ale „jak se nejvíc zlepším?“. Proto vždy zkoušíme nové věci, vykračujeme z komfortní zóny a hrajeme i těžší cíle.

Streetgame je také mým nejoblíbenějším prostředkem relaxace. Zkuste po práci vyjít ven na slunce, zhluboka se nadechnout a pak s úsměvem vydechnout a uvolnit se. Zkuste to klidně hned.

Při strečingu se nemůžete šklebit. Když půjdete do každého stretche s příjemným uvolňujícím výdechem, mozek uvolní vaše svaly a pustí vás dál. „Relaxujte do streče“, říká Pavel Tsatsouline. Já říkám: relaxujte i do oslovení! S uvolněným úsměvem „spadněte“ do skupinky holek. Skoro až budhistické cvičení na odhození nervozity.

Když nastavíte cíl z „nutně si najít vážný vztah“ na „relaxovat, bavit se, poznávat svět“, zbavíte své oslovení zoufalosti a paradoxně svalíte více holek. Teda sbalíte.

Rozumný člověk nejí zdravě, jen dokud nezhubne. Jí zdravě celý život. Stejně tak streetgame je navždy, nehraje se „dokud nesbalím nějakou holku“.

Studie ukazují, že zatímco hladina testosteronu u ženy v monogamním vztahu vzrůstá, u muže naopak klesá. Tento evoluční mechanismus měl zřejmě v pravěku pomoct muži starat se o partnerku a své potomky. Nikdy kvůli partnerce nezahazujte své koníčky. Pokud má vztah fungovat, zůstaňte mužem, který jí sbalil, zůstaňte u osobního rozvoje.

Po několika letech streetgame nebudete především mužem, který sbalil tuhle jednu holku (a bylo by smutné, kdyby vás definovala žena). Budete člověkem, který žil život plný adrenalinu, holek, zábavy a slunce. Cesta je cíl.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
bejk napsal 23.1.2015

Nikdy kvůli partnerce nezahazujte své koníčky a hlavne sve kamarady bych dodal

Odpovědět
    Princ napsal 23.1.2015

    Je to tak :)

    Odpovědět
Antihrdina napsal 13.3.2019

Je to kurva tak.

Odpovědět
Odešlete odpověď