Cesta je cíl: jaký je smysl balení holek na ulici? – StreetGame.cz

Cesta je cíl: jaký je smysl balení holek na ulici?

Představte si, že by existoval Bůh, přišel za vámi a řekl: „Vyber si, cokoli od streetgame chceš, a já ti to dám.“ Co byste si vybrali?

Streetgame mi dala všechno, co mám. Úžasné přítelkyně, nezapomenutelné zážitky, nejlepší kamarády, spousty sexu, sebevědomí, zdraví, štěstí, duchovní poznání a pocit, že život má smysl…

Kdyby se mě někdo ptal, co ještě chci, chci už dál prostě jen streetovat. Dál zažívat to dobrodružství, adrenalin, smích, vůně, doteky… Nic víc si ani nemohu přát.

„Streetoval bys, i kdybys věděl, že už se nikdy nezlepšíš?“

Pořád mám obrovský prostor pro zlepšení. Jen za poslední rok jsem udělal své největší pokroky za 9 let ve hře. Ale i kdybych věděl, že už se nikdy ani trochu nezlepším, streetoval bych dál.

I kdyby mi to řekl pět let zpátky, prostě bych balil holky dál. Nic lepšího jsem totiž nikdy nepoznal. Samotná činnost je mi cílem.

Co kdyby Bůh řekl: „Chceš raději lepší vzhled, nebo 1000 odmítnutí navíc?“

Vzhled je spíše drobnost, která se vždycky dá snadno vylepšit (peeling, perfektně padnoucí oblečení, práce s barvami, posilovna, pedikůra, solárium, vybělení zubů…).

Za to 1000 odmítnutí vás obrní jako nic jiného a paradoxně silně zvýší vaše sebevědomí (protože se otužíte, přestanete se špatných reakcí bát, naučíte se čerpat sebevědomí zevnitř). Vzal bych si tedy 1000 odmítnutí.

„Dám ti ženu tvých snů – dokonale krásnou, sympatickou, prostě přesně takovou, jakou chceš. Přestaneš dělat streetgame?“

Ani za nic! Streetgame je ta nejzábavnější, nejvíce naplňující činnost, jakou znám. Přináší desítky různých benefitů, které jsou všude široce rozepsány, a bez kterých už bych se do smrti neobešel.

Kdyby mi tedy Bůh rovnou nabídl dokonalou ženu, stejně bych zůstal ve hře. Nestreetuju totiž pouze proto, abych měl partnerku. Abych měl partnerku, mám partnerku. A streetuju, abych streetoval.

Vždy proto udržte v mysli, že streetgame představuje hlavně úžasnou zábavu a něco, co si máte naplno užít, jak často jen dokážete. Vychutnejte si ji, to je totiž hlavní!

A jak byste na otázky odpověděli vy?

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

14 komentářů
Doctor Dolan napsal 10.8.2018

Těžký odpovědět.
U mne je paradoxně situace, že ženy jsou můj jediný „problém“.
Dělám školu svých snů, práce kam za dva roky (snad) nastoupím bude idylka a s prachama vyjdu víc než v pohodě, byť nebudu „velké zvíře“, ale nejsem kariérista co by se hnal na vrchol. (chtělo to trochu snahy, ale na kariéru třeba myslet už při škole a nebrat první nabídku, na to mnozí spolužáci dojedou). Navíc mám při škole super práci takže u toho zvládám i celkem slušně vydělávat.
Se vzhledem a postavou jsem celkem spokojený, nejsem model ani kulturista, ale stačí mi to. Dělám sport a bojové umění co mě baví, mám koníčky při kterých zažívám srandu a adrenalin a našel jsem si dobré kámoše (mnoho z nich i ze zahraničí). Metalové akce, a festivaly, které by ale asi herr Princ nazval „beta srazy“ jsou vždy příležitost se vybít a poznat super lidi.
U našich už naštěstí nesmrdím a povedlo se mi aspoň z části osamostatnit (bohužel, nájem na studentském bytě bych asi neutáhl) a neskončit v mama hotelu.

Akorát holt každý máme Achilovu patu a s ženskýma to neumím, ale říkám si, že kdybych byl asexuál tak by vlastně život byl dokonalej. Single život a sex. abstinence mne až tak nes*re, pokud nepotkávám hezké holky (problém dneska hezkou holku nepotkat).
Soustřeďuju se na věci ve kterých jsem dobrý a u kterých se cítím sebevědomě, bohužel sex a vztahy jsou oblast kde jsem vždy byl dost v p*deli a jsem rád že jsem si aspoň párkrát za život vrznul, byť na to najít si babu je to asi těžce nedostatečné, páč co čtu tady na vebu tak ženy stojí o chlapy kteří ideálně píchají každý den jinou. Spíš než fakt že nemám sex mne štve samotná potřeba sex mít, protože bez ní by mne vlastně nic netrápilo.

Jsem teď vlastně v pozici feťáka který touží po dávce (ženské a sex.) ale jinak je se životem spokojený a nic mu nechybí. Chtělo by to článek o tom „jak zabít libido“ nebo „ztratit zájem o ženy“, protože pak já budu v pohodě a holky taky, páč co ony hledají já nejspíš nenabízím a aspoň si ušetříme čas. Nechci aby holka kvůli mému malému počtu sex. partnerek trpěla a pak mě ze zoufalství podvedla, to ženský radši rovnou přenechám alfám a nebudu zaopatřovat cizí ženskou a cizí děcka. Se aspoň takhle „vyřadím z genofondu“ dožiju svůj jinak super život a zbude víc holek pro Prince :D

Odpovědět
  Princ napsal 10.8.2018

  To ti vlastně ještě musíme poděkovat, že? :D

  Ale kdyžtak kurz je jistotka

  Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 15.8.2018

  Nevím zda kurz není pro nezkušeného stydlivejšího jedince který ve třiadvaceti letech kopí zabodl jen do tří holek high level. Kdybych měl nějaké promile v krvi na odvahu možno bych oslovit na ulici random holku zvládl, ale nejsem si úplně jist zda bych na to měl koule střízlivej.

  Kurzu se určitě jednou zůčastním, ale až na tom budu líp s prachama, ale asi to bude spíš z p*dele a nečekám od toho zázraky.
  Jinak vztah bych si nepořizoval tak jako tak, proč vydržovat holku když ji bude stejně brousit alfa, to si radši vrznu a „vrátím“ a poohlídnu po další oběti, než vydržovat jednu nevěrnici která ze mne bude akorát tahat prachy a přitom šustit s celým městem. (Pokud chci spát s holkou výměnou za prachy, od toho máme priváty žejo)
  Dřív jsem věřil v monogamní s*ačky, tahle stránka mi teprve otevřela oči že jediná správná cesta je o*ukat a zahodit, radši holku zneužiju dřív, než ona zneužije mne.

  Odpovědět
  Princ napsal 15.8.2018

  Jej mi tu holky milujeme, nikdo mě nezneužívá :D

  Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 16.8.2018

  Tak ty je jen pícháš, nefinancuješ je :D Tebe nemaj jak zneužít, max. jako dildo z přírodního materiálu.

  Mluvím o zaopatřovatelích co si pořídí „atraktivní třicítku“ (viz. onen článek) a ona je pak podvádí na každém kroku. Takhle asi nechce skončit nikdo.

  Odpovědět
Exekutor napsal 17.8.2018

Pred casem jsem nalezl tento web a cely ho procetl. I jsem si dal odber na mail.

Vite, byval jsem jako vy. Obden, obtyden jina buchta. Nekonecna snura baleni, vysukavani, party, zabavy, ale taky balamuteni a lhani. Nejen tim buchtam, ale casem i sobe.
Vite, at chcete nebo nechcete. Po letech uz to neni ono. Porad: jit sbalit osukat a znova. Jooo taky jsem si rikal, hej sakra to je dream…no byl.
Co az vam bude tolik, ze proste takove tempo, bo vubec sex, nezvladnete bez bombonku a podobne.
Neco vam prozradim. Je to super. Na cas urcite, ale nelze to praktikovat az do smrti. Leda ze by vam pri sukacce klekla pumpa. At si to pripoustite nebo ne, telo a i vy vite jaky je smysl. Poslat svou informaci dal, mit deti.
Budete mit deti a vykaslete se na ne? Jste bezcitni psychopati?
Verim, ze ne.
I me, takovy nevazany zivot bavil a uzival jsem si ho co to slo. Prachy, zensky, auta a vsechno. K cemu, kdyz ted umru sam. Svou rodinu jsem nezalozil a ma rodina se na psychpatickyho sukalistu zanevrela. Ted jsem sam. Mam jen svy prachy, majetky a prazdny dum.
Nedelejte to jak ja. Je super si takhle par let zit, ale zkuste se zamyslet a priznejte, ze nechcete dopadnout jako ja.
Inu, je to na vas.
At se dari

Odpovědět
  Princ napsal 19.8.2018

  Exekutore mrzí mě, že jsi v takové situaci, a pokud chceš, můžu ti na kurzu nebo skypu pomoct.

  Jen prosím neuváděj „býval jsem jako vy“ – to, co děláme, se značně liší od věcí, které ve své minulosti popisuješ.

  Odpovědět
  Exekutor napsal 20.8.2018

  V cem se to lisi?

  Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 26.8.2018

  Executor:
  Máš aspoň prachy a užil sis. Za peníze si štěstí nekoupíš, ale lepší brečet v limuzíně než v autobuse.

  Představ si, že by ses na karitéru apod. vys*al, po vzoru běžné populace si našel biatch, ta by se po svatbě změnila v megeru a zahýbala ti všude a se všema. „Beťácky“ bys ten vztah udržoval na nějaké úrovni a snažil se být dobrý manžel, zatímco ona by tě zneužívala, tahala z tebe prachy, šu*ala s kdekým ale před tebou by ji bolela hlava (ale dělala žárlivou scénu, jakmile by ses podíval na jinou ženskou). Ve chvíli kdy by narazila na někoho lepšího tak by tě hodila pod autobus a vrhla se na někoho kdo je o trochu víc alfa než ty.
  Nebo ještě líp, po svatbě by o sebe přestala dbát a přibrala třicet kilo. (I to jsem viděl)

  Ty děti… když vidím dnešní děcka, tak bych se radši nechal sterilizovat. Jeden horší spratek než druhý, oškube tě to víc než zlatokopka a nakonec tě to na starý kolena vyšachuje a nechá chcípnout v domově důchodců. Výchovou z těch děcek sice můžeš udělat „dobré lidi“, jenže dneska musíš být „svině“, jinak nepřežiješ. Já se to naučil po zlým, život se začal zlepšovat ve chvíli, kdy jsem přestal být „good guy“ za každou cenu a naučil se říkat ne (popř. posílat lidi do p*dele s jejich problémama a nedělat jim vrbu)

  Ale asi jsem zaujatý, protože v naší rodině se všechna manželství rozpadla a mám mezi příbuznými rovnou dva případy „spratků“, ze kterých jsou socky a nemakačenka. (Proto si taky lidi často dělaj p*del zda nejsme se ségrou adoptovaní, oba na vysoké, sportovci a stíháme u toho ještě vydělávat, ale u obou za to platíme tím, že osobní život celkem na h…)

  Samozřejmě existuje „zlatá střední cesta“, že bys našel super úžasnou holku, která by tě neomezovala, měla tě ráda, ty ji, měli k sobě vzájemný respekt, ale to je v České Republice nehorázné betasci-fi řekl bych.

  Holt nemůžeš mít všechno, ale mohls dopadnout stokrát hůř. Nicméně mne ta souč. situace až tak ne*ere, když se přizpůsobíš, jde to, jen balit ženské na jednorázový sex bych se mohl jednou naučit, dokud péro nezvadne a ženské mne přestanou zajímat, ovšem do vztahu se asi radši jen tak zahnat nenechám. Jen blbé děcko se spálí dvakrát o stejný krb.

  Odpovědět
Princ napsal 20.8.2018

Píšeš, žes lhal holkám i sobě, že na tebe zanevřela rodina, že jsi sám… To není zrovna StreetGame.cz styl. Našimi hodnotami jsou akce, inovace a konání dobra.

Vždyť my jsme tu často dlouhodobě zadaní, někteří streetují s přítelkyní, někteří mají více vážných vztahů naráz…

Odpovědět
BaličMichal napsal 26.8.2018

„Vyber si, cokoli od streetgame chceš, a já ti to dám.“

Hrozně moc bych si přál, aby někdo oslovil mojí přítelkyni před mnou. A pak bychom šli streetovat ve 3.. ooo to by bylo úžasný,jen ta představa.

Tak se snažte trochu :)

Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 26.8.2018

  BaličMichal:
  Byla by p*del kdyby se k vám připojil ještě čtvrtej, pak pátej, řetězová reakce :D

  Za litr ti ji klidně oslovím, ale dej předem vědět zda si mám vzít suspenzor.

  Odpovědět
Petr napsal 29.8.2018

Ano

Odpovědět
Kvjat_RB napsal 28.4.2019

„ale lepší brečet v limuzíně než v autobuse“ – To je ta největší hloupost, kterou jsem tady četl. Když jsi na dně, tak je jedno , jestli se nacházíš pod mostem nebo v limuzíně. Pokud nevidíš světlo na konci tunelu (nebo na tom nepracuješ), tak ani krásná limuzína (i když jsi fanoušek designu jako já) Ti nezaručí, že budeš v ní šťastný.

Odpovědět
Odešlete odpověď