Čerstvý report z našeho kurzu – StreetGame.cz
Pořádný rock

Čerstvý report z našeho kurzu

Následující report z akce napsal Sten, návštěvník našeho nedávného živého kurzu svádění.

V sychravé poledne sobotního dne jsem na nádraží uvítal Prince. Byl jsem na něj zvědavý a těšil jsem se, až ho poznám, neboť tento člověk dokázal věci, které mnozí muži nezvládnou za celý život, nezávisle na jejich věku. Úroveň, na které je Princ ohledně holek, a na které jsem byl já v jeho věku, jsou nebe a dudy.

Ihned jsem si uvědomil smutnou skutečnost, že nás muže život nedostatečně připravil na to, jak se chovat k ženě, v čem je mužská přitažlivost apod. Ve škole tvrdili, že máme být milí a hodní kluci, doma nám matky říkaly, jak se máme mile a pozorně chovat k ženám a (to je to nejhorší) i ženy nám říkali, že chtějí prince na bílém koni, starostlivého, hodného milého kluka atd. Pro mužskou logiku (alespoň pro mojí) bylo velkým překvapením, že skutečnost je velmi odlišná. Že pokud chci „odbočit doleva“, musím „odbočit doprava“. Ano, trpím v dnešní době velmi rozšířenou nemocí „syndrom hodného kluka“.

To jsem ale odbočil z reportu. S Princem jsme se přesunuli na náměstí, kde jsme chodili po rušných ulicích. Princ mě ptal na moje zkušenosti a nechal mě mluvit, aby více zjistil úroveň mých schopností a i v neposlední straně mé míry strachu. Začal jsem nejdříve nepřímým oslovením jedné i dvojice holek. Většinou jsem měl problémy se špatnou neverbální komunikací, divně jsem se vrtěl, byl nervozní a holky zastavoval moc na poslední chvíli. Princ mě zpovzdálí sledoval, nebo do skupinek chodil se mnou, a dával mi tipy na míru, které jsem se pak snažil aplikovat na sebe. To ne vždy šlo, neboť pokud jsem se soustředil na jednu věc, tak mi zase unikali jiné. Jednoduše ještě jsem nebyl dostatečně trénovaný.

Do toho probíhaly výstupy z komfortní zóny, například zpívání na plné ústa uprostřed rušné ulice – pro mě to byl úplně zcela nový zážitek, velmi jsem se bál. Ale zvládl jsem to! Emoce ve mě rostly.

Princ občas sám oslovil nějakou holku. V tu chvíli jsem se snažil pozorovat jeho řeč těla a gesta. Opět musím podotknout, že řeč těla je nesmírně důležitým prvkem balení holek (nejen na ulici). Princovi gesta byly uvolněné, zcela v klidu. Jeho postoj přirozeně sebevědomý. Nenechal se ničím rozhodit a rozhodně působil dojmem, že ví, co chce a že se žen nebojí – krása pohledět.

Pokud bych měl náš kurz shrnout, tak za těch pár hodin jsem udělal věci, které jsem ještě nikdy nedělal, a i když jsem byl mnohdy velmi nervozní, tyto věci mě posunuly zase o kus dál. Jsem za to rád. Balení holek na ulici se stává dostupnou realitou. Možnosti, které skrývá jsou nevyčerpatelné. Je to ovšem mravenčí práce na sobě každý den, pravidelné oslovování a výstupy ze zóny pohodlí. kterými se člověk posouvá dál. Jak Princ správně podotkl v článku Bohatí bohatnou a chudí chudnou, je potřeba bojovat proti tzv. SPIRÁLE, ale ne jednou… stále!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: