Čemu se vyhnout na seznamkách? – StreetGame.cz
Holka nadržená u seznamky

Čemu se vyhnout na seznamkách?

Když jsem se sváděním začínal, facebook ještě nebyl v módě. A tak jsem digigame vždycky podceňoval. Mezitím jeden z mých prvních parťáků vedle streetgame piloval i své schopnosti na seznamkách. Požádal jsem ho o seznam těch největších chyb při balení holek po internetu.

1) Nezačínejte konverzaci jen pozdravem

Na klasické streetgame můžou obyčejné pozdravy jako „čau“ nebo „ahoj“ posloužit jako vhodný otvírák – pauza vybuduje napětí. Oproti tomu při seznamování na internetu jsou tyto krátké pozdravy právě jednou z nejčastějších chyb. Ženy se o vás nic nedozví a proto ve spoustě případů ani neodpoví.

2) Neptejte se, proč je na seznamce

Neptáme se jeden druhého, proč to děláme. Prostě to děláme. Přejděte raději na jiná témata, jako třeba společné zájmy. Taky není dobré psát o tom, jak dlouho jste na seznamce. Obecně však platí, že čím kratší dobu, tím lépe.

3) Vyplnění jediné kolonky

Ne zřídka vídávám, že si někdo na seznamovacím profilu vyplní jen jediný údaj. Kupříkladu výšku. Je sice fakt supr, že máte skoro 2 metry, ale s rozjížděním konverzace to moc nepomůže. A výška taky neznamená všechno.

4) Profily bez informací

Většina seznamovacích stránek se vás sama zeptá na spoustu věcí a doporučí vám vyplnit si profil. Nemusíte sice o sobě říci světu úplně vše, ale není na škodu prozradit na sebe běžné informace jako oblíbené hudební/knižní žánry nebo vaše koníčky. Ať už jste dobrovolný hasič nebo judista za STS Chvojkovice-Brod, napište to o sobě a klidně přidejte i fotku.

5) Příliš flirtovací fráze

Pokud holce napíšete do první zprávy „ahoj krásko“,“čau kočko :P“ nebo „zdar kotě“, často vám buďto neodpoví, nebo automaticky spadnete do friendzone, případně do jiných kategorií, které nemají šanci ji sbalit. Působí to odporně a snižuje to vaši hodnotu. Ať už jste to mysleli jakkoliv pěkně, pokud nejste celebrita, v drtivé většině případů vám to nevyjde. A když se vám podaří dostat odpověď na první zprávu, do druhé nepište, jak se vám líbí její prsa, nebo že máte erekci při prohlížení jejích fotek. Dáváte se moc snadno. Působí to úchylně a přitrouble. Úplně se tím zdiskreditujete. Prostě to nedělejte.

6) Staré fotky

Hodí se mít fotky od profi fotografa, ale pokud jsou 3 roky staré, už to prostě není ono. Stejně tak fotka z třídního srazu z loňska, byť s vaší hlavou v kroužku je v dnešní době klišé. Móda i kvalita foťáků se mění, nepůsobte jako za dob komunismu. Ženy chtějí aktuální fotky. V horším případě letošní, v tom lepším z probíhajícího měsíce a vůbec nejlépe z tohoto týdne.

7) Profilové fotky s dětmi

Myšlenka fotky s dětmi sama o sobě není špatná. Ženy vás uvidí s dětmi, což má způsobit, že ve vás uvidí potencionálního otce jejich dětí. V realitě se však může vidět také jako náhradní máma a to už tak přitažlivě nepůsobí. Profilovky se synovcem či neteří mohou být matoucí, pokud jasně nedáte najevo, že dítě není vaše. Evolučně lidé nemají chuť vychovávat cizí dítě.

8) Co nechcete a nehledáte

Je sice dobré ujasnit si co nechcete a nehledáte, pokud tím ovšem zaplníte celý váš profil, bude to více na škodu, nežli k užitku. Je v pořádku jasně vypsat, co hledáte, berte to však z té pozitivní stránky. Když napíšete, že hledáte někoho pohodového a tolerantního, bude to mnohem lepší. Všeobecně je dobré vyhýbat se negativům. Vaše ex opravdu nikoho nezajímá.

9) Příliš strohé odpovědi

Když vám žena odpoví na inzerát nebo na vaši první zprávu, je to sice dobrý začátek, jestliže však vaše následující zpráva nebude obsahovat ani jednu otázku, tak je něco špatně. Znamená to, že se nezajímáte o toho druhého. Trestáte jí za dobré chování. Pakliže si ještě chcete chatovat, nezapomeňte přidat nějakou otázku na závěr, případně něco, co povzbudí chod konverzace.

10) Nebuďte nedočkaví

Pokud vám slečna neodpoví do pěti minut, neznamená to, že je hned něco špatně. Nespamujte ji proto otazníky, či otázkami, proč neodpověděla. Možná holt píše trochu pomaleji nebo nemá čas odpovědět ještě dnes. Počkejte tedy alespoň 1 den, dejte jí čas a prostor na odpověď.

11) Negativa všude

A zase ta negativa. Podobně jako u bodu 8. Jestli je celý váš profil o tom, jak jste zrovna sami po dlouhém vztahu a vaše rodina vás donutila založit si profil na seznamce nebo o tom, že jste se již kdysi pokoušeli seznámit přes internet a bohužel bez výsledku, nebuďte překvapeni, když se vám moc lidí neozve. Ženy chtějí pozitivního muže bez předsudků, a ne takového, který doteď nevyřešil minulost.

12) Svádění je statistika

Někteří muži nejsou špatní, jenom neprovedou dostatek pokusů. Sbalili by každou desátou, ale osloví jich jen devět… Používám proto motivační trik. Když jsem nadržený, řeknu si: „Nevyhoním si, dokud nenapíšu všem, které tu jsou.“ To mi umožní obepsat pár desítek žen. Přitom kdybych si nejdříve vyhonil, na další digigame bych už neměl motivaci.

Online seznamování vám umožní přijít do styku se stovkami žen, většinu z nich však nikdy neuvidíte. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že ačkoliv seznamování přes internet není vždy jednoduché, tak je vždy na místě přistupovat k němu pozitivně a s humorem. Společně s aktuálními fotkami je to totiž základ k tomu, jak dostat ženy zpoza klávesnice na rande, kde můžete pokračovat ve standardním svádění.

Co na seznamkách DĚLAT

Pro ucelený systém si pohodlně stáhněte náš Balíček materiálů Jak sbalit ženu online.

Autor článku

Napsal Pavel, odborník na balení holek přes internet

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
jaryn z vidlakova napsal 9.12.2019

Ne uplne hloupe a navic bez gramatickych chyb. Na nekoho jeho veku nevidane :-))

Odpovědět
Odešlete odpověď