Celé tajemství našich kurzů – StreetGame.cz
Přímo na ulici

Celé tajemství našich kurzů

Mnoho mých žáků má několik žen naráz (na fóru nicky Honza, Gewain, Tomek14). Někteří si najdou přítelkyni po jediném kurzu. Jiní sbalí spolužačku nebo kolegyni, po které už dlouho toužili (nick Meky). Další na svém prvním kurzu zvládnou oslovit neznámou holku a hned se s ní líbat. Zažil jsem dokonce, že mému studentovi holka rovnou kývla na sex. Čím to je?

Naše live kurzy fungují z jednoho prostého důvodu. 1 instruktor vezme 3 žáky přímo na ulici, kde s nimi v praxi několik hodin oslovuje neznámé ženy.

Nedostanete žádné videa. Žádný pokec přes internet. Nebudete sedět na dlouhé přednášce. Nebudete cvičit na najatých „hosteskách“.

Půjdete s instruktorem přímo do města a budete trénovat na dívkách, které právě prochází kolem, nakupují, posedávají v parku…

Instruktor není člověk, který vás jen posílá od holky k holce. Je to někdo, kdo svádění zasvětil roky života a oslovil tisíce holek, aby se dostal na současný level, kde nejen dostane hloupé telefonní číslo, ale často se s neznámou ženou líbá, nebo si ji rovnou odvede domů. Mluvíme o situaci, kdy i studenti mají harémy, takže instruktor musí být naprostý ninja. Jako potápěč, který na nádech překoná stovky metrů, nebo sprinter, který běhá stovku za vteřiny.

(Další malé tajemství: nejde jen o ženy. Díky streetgame získáte mentální schopnosti, jako je jediovská síla ovládat lidi charismatem, odolnost vůči silnému stresu a budhistům podobné možnosti meditace.)

Instruktor umí řešit složité situace, například holku vyprostit ze skupiny kamarádek, odlákat od matky, oslovit ji v tramvaji nebo si poradit s jejím přítelem. Musí vést příkladem, ne říkat „Já jsem zadaný, holky oslovovat nebudu“ nebo „Dneska jsem unavený.“

Žáci všechno musí vidět a zkusit na vlastní oči. Ne si o tom číst, poslouchat video, povídat si v křesle nebo nacvičovat na figuríně. Viděl jsem desítky lidí, kterým jediný live kurz ve městě změnil život více, než desítky přednášek a měsíce čtení. V tom je kouzlo, v opravdové akci.

Přečtěte si, co o kurzech říkají naši studenti, nebo se nám rovnou přihlaste skrze formulář níže.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: