Davidova akademie flirtu: Čas tě odpanit – StreetGame.cz
Muž pomáhá druhému nahoru za sluncem

Davidova akademie flirtu: Čas tě odpanit

Kurzu svádění a flirtu jsem se relativně bál, nebo spíš nevěděl, co mám čekat. Moc tomu nemohlo ani to, že mi málem ujel vlak. V podstatě jak psal Princ, jsem zabránil odjet vlaku, bohužel ne kvůli holce :-D A potom ještě má neschopnost orientovat se zpozdila začátek kurzu.

Jak jsme se seznámili, hned ze mě všechno spadlo. Princ je opravdu strašně pozitivní člověk.

Šlo se na věc: „Oslov tuhle tu holku.“ V hlavě mi problesklo: „Já? Teď? Doprdele!“

„Ahoj, jsem David.“
„Hmm,“ a šla dál.

Řekl jsem si, že je super, že jsem ji oslovil – vždyť doteď jsem měl problémy oslovit i prodavačku při placení. „Musíš být dominantní už při oslovení, jít jako Hulk před ni, dostatečně včas ji oslovit, nevylekat ji.“

To jsem moc nedodržoval, bylo to takové nesmělé. Než jsme vešli do obchoďáku, dokázal jsem udržet bez pomoci Prince jeden rozhovor! V podstatě 1 na 1 tak tak ok, ale jako wingman jsem to kurvil, jak to jen šlo (nic jsem neříkal).

Akademie pokračovala! V obchoďáku jsem si přisedl za jednou, která byla snad o 10 let starší. Šlo to v klidu, protože jsem rozvinul oslovení.

„Na co čekáš?“
„Na otce.“
„Sportuješ?“
„Ne, kvůli zranění.“
„Co se ti stalo?“
„Bouračka na motorce s otcem. Za chvíli je tu.“
„No a co?“
„Už je tu, tak ahoj.“

(Princ: Jakmile po oslovení použijete více než dvě, tři otázky za sebou, je konec.)

Nevěnovala mi plnou pozornost, přišla mi dost vylekaná z otce, navíc jsem mluvil moc potichu…

No a jak to bylo, když jsem nerozvinul oslovení? Vypadalo to takto:

„Ahoj, jsem David.“
„Jo, ahoj… já jsem XX.“
“ Vypadáš hezky. “
„Díky,“ a byl jsem v prdeli.

Ale bylo to jen na kamarádské úrovni, chyběl v tom flirt. Vlastně jsme oslovovali starší holky než jsem byl já, až na pár případů (limitující přesvědčení). Následovala matka s dcerou, ze kterých se vyklubali sestry, a já si trhl docela trapas, když jsem jedné nepřímo naznačil, že vypadá staře. Poté jsem dokurvil pár setů, zazpíval jsem trochu hlasitěji „Skákal pes přes oves“ :-D a šlo se ven.

Venku jsem se na chvíli zakecal s holkou, která spěchala za přítelem, ale došla mi slova a podělal jsem to – utekla mi. Potom jsem už trochu komunikoval s 2 holkama, které jsme oslovili, ale opět odešly.

Prince málem srazil autobus, načež Princ prohlásil: „Ještě na mě zatroubí. Si fakt myslí, že bych ho nedoběhl? Ty vole to mě vždycky nasere, nejradši bych ho pokousal.“ :-D

Rozloučili jsme se, a já se vydal na cestu domu s vědomím, že jsem léčící se Beta. (Nejsem totální Beta? Super! :-D )

Píšu, že jsem měl problémy s mluvením, ale ono to není zas tak důležité. Plány mám velké, do konce roku oslovit alespoň 100 holek. Sám! Začínám chodit do posilovny a možná napíšu i další report, záleží na zkušenostech a slohových kvalitách :).
Uvažujete, že začnete, ale ještě předtím chcete víc nabrat, zlepšit intonaci hlasu, a tak to furt odkládáte? Hovno! Když to budeš furt odkládat NIKDY NEZAČNEŠ! Zvedni prdel, jdi ven, začni balit holky a zlepšuj se „za plného provozu“. Bude se ti to dělat i líp a sebevědomí ti poroste závratnou rychlostí. Proč to dělat?

Jak řekl během téhle akademie flirtu Princ: ČAS TĚ ODPANIT!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: