Být vytrvalý? Jak sbalit ženu, která vás nechce – StreetGame.cz
Pár pod hvězdnou oblohou

Být vytrvalý? Jak sbalit ženu, která vás nechce

Oslovil jsem tisíce žen, stovkám jsem pak volal, a znám tedy spektrum způsobů, jakým se ke mě ženy běžně chovají. Proto je vždy zajímavé, když si mě žena poplete s někým jiným a chová se ke mě úplně jinak. Odpovědělo mi to totiž na otázku, zda ve svádění vytrvat, pokud žena nemá zájem.

Mám vytrvat a balit ji dál?

Při oslovení neznámé ženy na ulici je to jasné: když nemá zájem, odejde pryč. Pokud se jen chová hnusně, dejte tomu ještě 10-15 vteřinek dobré hry (nikoli přemlouvání, to nefunguje) a zkuste to obrátit. To je hlavní myšlenkou za systémem Explozivního svádění: nečekat na zájem ženy, umět ho zažehnout.

Co když ale s ženou týdny plánujete rande, a pořád ještě jste se neviděli? Jako by byla nejvytíženější osobou na planetě?

Co když nějaká vaše známá dlouhodobě nechápe, že by s vámi měla chodit, a chce zůstat kamarády?

Telefonát z úterý

Měl jsem taky holku, se kterou se nám nedařilo potkat. Vždy se moc učila, pak moc pracovala, pak všechny ty rodinné oslavy…

Jak psaní nezabíralo, rozhodl jsem se jí zavolat. Jenže neměla uložené mé číslo…

„Ahoj. Jdem dneska ven?“
„Tak rychle? No tak… dobře.“
„Počkej a víš, kdo volá?“ chtěl jsem se ujistit.
„Tomáš!“ vyhrkla nadšeně.
„Ne…,“ chtěl jsem jí zastavit.
„Ale neděláš, Tomáši!“ Přání otcem myšlenky a tak viděla to, co vidět chtěla.
„To mají všichni kluci, co se ti líbí, podobný hlas?“ snažil jsem se z toho něco vytvořit, ale už to skřípalo.
„Hele nedělej Tomáši, jinak s tebou dneska nikam nepůjdu!“ začínala znít zoufale.

Dál jsem na tohle nedorozumění neměl sílu, zavěsil jsem a – teď přijde nejdůležitější bod – šel jsem volat jiným holkám, protože chlap je atraktivní, jen pokud má otevřených hodně možností, takže se nikdy necítí (a následně nechová) zoufale.

Každopádně viděl jsem, že zatímco se mnou se nedokáže potkat měsíc, na Tomáše má čas kdykoli. Přišel čas upřímně zhodnotit:

O kolik víc sexy dokážu být?

 • Dokážu konzistentně chodit ven sám a vracet se domů s nějakou novou ženou (osobnost)
 • Jsem velký vtipálek, dokážu mluvit o hodně věcech, umím nějaké jazyky, přečetl jsem tuny knížek a nějaké napsal (osobnost)
 • Řídím agresivně rostoucí firmu (status)
 • Za dobu, co mě zná, jsem byl v Egyptě, Anglii a Kanárských ostrovech, a ona to z Instagramu ví (životní styl)
 • Má postava se po 9 letech v posilovně pohybuje okolo mého naturálního maxima (zdraví)

…ale ona sní o nějakém Tomášovi. A netipuju, že by mohl být výrazně vtipnější, bohatší, svalnatější…

Průměrná žena by si vybrala mě, ale tahle žena si vybrala Tomáše.

Dokážu teď realisticky udělat nějaký posun, který by jí přesvědčil? Kdybych se fakt EXTRÉMNĚ zorganizoval, mohl bych se během dvou měsíců nasteroidovat, zvětšit firmu o polovinu a nafotit se ještě v pár exotičtějších lokacích. Ale zabralo by to?

Tahle holka prostě nevidí, co je na mě super.

Zažil jsem přesný opak

Viděl jsem holky, pro které můj úsměv znamenal celý svět. Které levný malý dáreček ode mě přivedl k slzám štěstí. Které všem vyprávěly, že ulovily nejlepšího kluka na světě…

A to jsem zrovna nemusel mít formu. Ani mé firmy neměly formu. Ani jsem tehdy neměl cestovní pas…

Ty MOJE holky to ve mě vždycky viděly. Vždycky na mě sázely. Nadhodnocovaly moje kouzlo a vždy ve mě věřily více, než tehdy já sám.

Odpovědí je tedy ESENCE:

Pokud žena není schopná vidět ve mně to dobré, přichází čas nechat to jít. Samozřejmě ne ve vteřinách (!), jak to někdy dělají začátečníci na svém prvním kurzu svádění, kdy se na žena naštvaně podívá a oni odběhnou pryč. Ale když DLOUHODOBĚ odolává i mým nejlepším hláškám, i sexy profilu a ověřeně hyper-účinným zprávám, balím zkrátka jiné, se kterými to jde.

Situace číslo 2

Oslovím holku. Je sice sexy, ale taková nijaká… Neumí se uvolnit, furt se chová trochu divně, přetrvává taková křeč…

Pak se podívám na její Instagram – má tam videa s bývalým, kde je naprosto šťastná, uvolněná… přesně tam, kde má být!

Můžu odhadnout, že se mnou by se takhle necítila prostě nikdy. Protože dělám tady objektivně skvělou hru, a nefunguje to. Přitom její bývalý není obecně lepší balič, než já. Jen s ním má speciální chemii, a se mnou zrovna speciální anti-chemii.

I tak se se mnou může vyspat nebo něco, ale nikdy to nebude nic extra.

Takže: nechávám ji jít.

Udělejte si upřímné zhodnocení

Pokud jste úplně nerozvinutá poupátka, která ještě nikdy neoslovila holku na ulici, neznají techniky pro budování přitažlivosti, nevodí si neznámé ženy domů… nemůžete zhodnotit, zda jde o nekompatibilní esenci, nebo se ve vašem svádění nacházejí zásadní technické chyby. V takovém případě pořádně pročtěte naše materiály a dostaňte se na úroveň, kde dokážete úspěšně balit alespoň různé náhodné ženy. Teprve odtamtud má smysl pokoušet se o nějakou konkrétní.

Zkrátka pokud je vaše baličská úspěšnost 1 ku 30, potřebujete udělat přes 30 pokusů (oslovení na ulici), a ne furt jen 1 pokus.

Pokud jste již rozvinutí, pokročilí baliči, s ženami obecně vám to jde, jen tahle jedna vás odmítá, zhodnoťte, jestli se na vaší situaci ještě dá něco pořádně vylepšit. Když si dám rok tvrdého osobního rozvoje, začnou i mě chtít některé ženy, co mě předtím nechtěly. Ale dělám si zde spíše celkové naděje, že zlepším svou úspěšnost, než konkrétní naděje, že sbalím jednu vybranou holku, kvůli které bych to celé dělal.

Na jedinou ženu zásadně dlouhodobě nemyslím. Prostě pokračuji v osobním rozvoji, jak je na tomto webu popsán. Myslím při tom hlavně na sebe.

Některé staré holky tím obrátím. Některé neobrátím ani tím. Hlavně v procesu sbalím spoustu nových.

Žádná holka váš život nespasí. Ani ta, co vypadá extra speciálně. Svůj život spasíte jen sami – tvrdou, smysluplnou prací na streetu. Teprve to pak spoustu žen přiláká.

Možná tuhle, možná jinou. To je jedno. Hlavně nebrečet, nepřemlouvat. Číst naše materiály. A postupně růst.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Beamer napsal 3.3.2022

Super článek, po dlouhé době něco za čím se neskrývá jen pozvánka.

Odpovědět
  Princ napsal 4.3.2022

  Ne kámo, napsal jsem v poslední době spoustu super článků, za které jsem jen nakonec připojil pozvánku do komunity jednou nebo dvěma větami. Nikde se nic neskrývalo, byly plné užitečných informací. Mrkni na to.

  Odpovědět
Jan Cinert napsal 26.8.2023

vidět ve mě to dobré -> vidět ve mně to dobré

Odpovědět
Odešlete odpověď