Být nevěrný, podvést ženu? Seznamky pro zadané jako hit – StreetGame.cz
Mít tři ženy nemusí být nevěra

Být nevěrný, podvést ženu? Seznamky pro zadané jako hit

Člověk by na první pohled čekal, že vyhledávat, kde se seznámit přes internet, budou pouze lidé bez partnerky. Přesto seznamky pro zadané dělají díru do světa! Tady je vysvětlení.

Za svou desetiletou kariéru ve svádění jsem se mnohokrát setkal s mýtem: „Když je holka spokojená, nepodvede.“ Měl jsem něco s TOLIKA spokojenými ženami, kterým jejich vztah naprosto vyhovoval, a jen si občas chtěly užít, aniž by to jejich partnerství ohrozilo! Dobře věděly, že vztah se mnou by byl horší, než s jejich současným přítelem, a po sexu už se se mnou neplánovaly vidět (maximálně dvakrát, třikrát do měsíce na další sex).

To proto, že většina lidí není dobře stavěná na to, spát mnoho let s jediným partnerem. Můžete se zamilovat, jak chcete, ale jiné holky se vám líbit nepřestanou, a přítelkyni se zase nepřestanou líbit jiní muži.

Ano, můžete použít sílu vůle a prostě sexu mimo vztah vzdorovat. Odepřít si, po čem toužíte. To se rozhodně dá zvládnout, otázkou zůstává, za jakou cenu, a jestli je to nutné.

Vypočítejte si, jestli podvést přítelkyni

Například: sebezapřením se váš život zhoršuje o 20% (dosaďte si vlastní číslo), kolik procent tím naopak získáváte? Pokud se rozhodnete přítelkyni podvádět, získáte svých 20%, ale musíte začít lhát (třeba -10%), kdekoho také začne trápit vina (např. -30%). To pak vede k další bolesti, kdy například už čekáte, až vás partner něčím naštve, jen abyste si nevěru mohli ospravedlnit. Kolik lidí už mi vyprávělo, jakou radost měli z partnerčiny nevěry, protože to znamenalo, že i oni mohou být konečně volní…

A právě zde leží největší problém: lidé úplně zapomněli, že existují i jiná řešení, než brutální monogamie, nebo tajná nevěra. Můžete s přítelkyní balit další holky do trojky. +20% zisk, ztráta v tom, že nejprve potřebujete investovat trochu času a úsilí, abyste zjistili, jak se to dělá (přečetli si Instruktorský manuál), což vyčíslíte třeba jako -2%.

Můžete vést otevřený vztah, kde si vzájemně dovolíte vyspat se občas s někým jiným. +20% za nové holky, a řekněme například -10% (zase dosaďte vlastní číslo) za bolestivou periodu, kdy se budete odučovat patologickou žárlivost a zvnitřňovat si, že žena se vám sexem s někým jiným neopotřebovává (a jestli něčí vztah stojí JEN na tom, že spí výhradně spolu, potěš Pánbůh…).

Každý jsme jiný, a někdo může prohlásit: „Kdyby má holka spala s někým jiným, nepřežil bych to! O jiné holky mi tolik nejde, získal bych jen +15%, a jsem strašně žárlivý, takže ztráta by dělala -40%.“ V takovém případě si samozřejmě otevřený vztah zatím zakládat nebudete. Nicméně tuto náturu (nízká nadrženost, vysoká žárlivost) sdílí menšina lidí, zatímco o monogamii se snaží většina – z čisté nevědomosti, že jiné možnosti existují. Navíc i pokud vám to číselně nesedí, vaší partnerce stále může. Snadno se tak dostanete do situace, kdy muž chce monogamii, zatímco žena touží po otevřeném vztahu, kde by se občas vyspala s někým jiným, a to i když je ve vztahu spokojená.

Mít sex s více lidmi je větší zábava, vztah to přitom nemusí narušit (protějšek o tom hůře neví, nebo lépe to toleruje a sám to dělá taky). To nejlepší z obou světů (hluboká dlouhotrvající láska + adrenalinový lov a svobodný sex s novými holkami) se může potkat v jednom.

Nejde přitom o nějaký obchod! Pokud partnerka opravdu upřímně netouží po sexu s nikým jiným (extrémní stydlivost, zdravotní problém…), neznamená to, že by to nemohla umožnit vám, pokud po tom toužíte. Nijak vás tím neztrácí. A zase naopak: přestože netoužíte po jiných holkách, a partnerka chce občas sex s někým novým, můžete se rozhodnout ji to radši umožnit (např. -10%, pokud žárlíte), než vidět ji strádat (např. -20% pro empatické bytosti) nebo ji donutit podvádět vás tajně (např. -15%). Pro ego vyjde lépe „nevěru“ povolit, než ji zažít i přes zákaz, jako formu zrady.

Spokojení podvádějí jinak

Je strašně poznat, jestli je „podvádějící“ se vztahem spokojen, nebo ne! Když už máte svou milovanou přítelkyni, dáte novým holkám jistě najevo: „Odsaď pocaď. Miluju sex, se svým životem jsem spokojený a nechci na něm nic měnit, jen si užít. Má přítelkyně pro mě bude vždy  hlavní.“ Když ve vztahu strádáte, vysíláte nevědomky signál: „Snažím se zaplnit něco hlubokého, co mi chybí, nejsem si jist svou životní cestou, svou přítelkyni bych klidně zradil…“ To mnohé nové ženy odpudí, nebo jim to umožní získat nad vámi větší převahu a přimět vás k věcem, které byste jinak neudělali (eskalovat na vás závazky).

No a protože existuje početná kategorie lidí spokojených se vztahem, hledajícím už pouze nezávazný sex navíc, tolik frčí seznamky pro zadané. Účastníci tam získávají jistotu, že každý ví, do čeho jde, a nikdo nebude chtít víc, než nezávazný sex. Málokdo bude otravovat se vztahem v komunitě, kdy už všichni vztahy mají.

Složení takových seznamek? Někteří pocházejí z otevřených vztahů. Jiní konají vyloženě nevěru – ne ze zla, spíše je semlel systém. Žijeme totiž ve společnosti, která stále ještě dostatečně nectí naši individualitu, a monogamie je tlačena jako jediná možnost i lidem, kterým nevyhovuje. Všichni už jsou z toho zblblí a když někdo říká: „Vem přítelkyni,“ ani ho nenapadne, že můžete mít dvě.

Psaní přes internet vás ale nenaučí pohotově jednat v reálu, a tak vždy doporučuji načíst si tady o balení holek na ulici, zajít na swingers, a celkově se účastnit aktivit pro páry. Mám parťáka, který je šťastně ženatý, a když mu holka na ulici řekne: „Jsem zadaná,“ bere to jako tu nejlepší zprávu.

Probuďme společnost ze spánku

Vztahy by se kvůli nezávaznému sexu tu a tam nemusely rozpadat, kdyby lidé ctili svou přirozenost, a nevyžadovali po partnerovi nesplnitelné (40+ let sexu s jedinou ženou) jen kvůli svému egu.

Existuje emoji pro dva tatínky s dítětem, i emoji pro dvě maminky s dítětem, dodneška ale nemáme emoji pro dva muže s jednou ženou (přitom cuckoldí komunita na porno serverech kvete jako nikdy), nebo dvě ženy s jedním mužem! Šílené, když si uvědomíte, kolik „párů“ takto funguje, jen o tom dostatečně nemluví, protože to pro některé stále ještě není akceptovatelné.

Pokud si přejete, aby se více lidí dozvědělo o dalších možnostech vedení vztahu, a vybrali si tu, která jim bude vyhovovat, před jedinou vynucenou, lajkněte prosím tento článek na facebooku. Jinak vše, co vím o ženách, včetně více než 10 možností, jak vést vztah jinak, než monogamně, najdete v naší nejoblíbenější knížce Instruktorský manuál.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Martin napsal 24.10.2019

Takhle, před lety byla jedna seznamka pro zadané hacknuta, do teď se dají na torrentech najít interní komunikace emaily mezi CEO, marketingem atd. Pročítal jsem si to.

Jednalo se tuším o největší seznamku v US, jméno už si nepamatuji. 95% uživatelů této seznamky byly muži. CEO této seznamky řešil strategii jak nakasírovat peníze co nejdřív, protože se de fakto na té seznamce nikdo neseznámil, celé to byl takový trošku podvod.

Odpovědět
Princ napsal 24.10.2019

Tak já si nemyslím, že seznamky jsou nějak super, radši vždy street :D

Odpovědět
Odešlete odpověď