Buďte jako voda: ušijte ženě oslovení na míru – StreetGame.cz
Žena se šťastně topí ve vodě

Buďte jako voda: ušijte ženě oslovení na míru

Nejsem oheň. Neřeším věci tak, že bych tlačil jako býk, a čirou silou nakonec všechno zdolal. Jsem chameleón, jsem jako voda. Pořád morfuju, poddajně měním tvar, takže se vlezu úplně všude. To se hodí v moderování, podnikání, herectví a hlavně… ve svádění.

Síla zmůže hodně. Ale jen pokud tlačíte správným směrem.

Chameleon dokáže chvíli být i býkem. Dokud je to třeba. A pak zase povolí a nechá tlačícího soupeře proletět zdí.

Pár let jsem trénoval BJJ – bojový sport, který klidně můžete dělat se zavřenýma očima, protože boj probíhá skrze páky a škrcení na zemi. Nepoužíváte sílu, nýbrž jste nalepení na soupeře, a jako pavouk cítí každý pohyb pavučiny, i každý pohyb protivníka vede do nové spleti nástrah.

Například páčíte protivníkovi ruku. Víte, že má 5 obvyklých únikových cest ven. A na každou už máte připravenou reakci. Takže, pokud jste dobří, soupeř zažívá naprostou beznaděj, kdy si ho s naprostou lehkostí vodíte ze škrcení do škrcení a z páky do páky. Každý pohyb je špatně, pokud není ještě ostřejší než vy a neprojeví nadstandardní dávku inteligence a kreativity.

Stejnou BJJ taktiku jsem začal přenášet i do svádění:

Nerazím si cestu jedním směrem. Neříkám si: „Řeknu tohle, pak tamto, když mě přeruší, zas se k tomu vrátím, řeknu tenhle argument, pak ji vezmu tady, pak tady, námitky odbydu, nakonec ji vezmu tam a opíchám jí na tenhleten způsob.“ Doopravdy na začátku oslovení nejsem rozhodnutý o ničem.

Svádění je totiž umění, které se dělá ve dvou. Jako improvizace dvou jazzových hudebníků nebo dvou tanečníků, kde má každý přidat svůj kousek a zároveň výsledek nějak sladit.

Příliš pevný plán ve svádění selže na tom, že žena je nestálou živou bytostí, která do interakce vnáší nečekané prvky nahodilosti. To se dá řešit silou jen chvíli, „Bude to tak a tak!“ mentalita vás brzy vyčerpá. Lépe funguje měkká, pružná mysl: „Ať mě život zavede kamkoli, postavím se k tomu s volností a kreativitou a něco z toho vytvořím.“

První roky jsem například hledal nejlepší oslovení. Oslovoval jsem stovky žen nepřímou záminkou. Stovky nějakým vtipem. Stovky napřímo. Stovky vyloženě sexuálně. Stovky úplně nesmyslně. Každou metodu jsem se naučil a postupně ji rozjel tak, až nakonec fungovala. Postupně mi ale docházelo: „Proč já si doma předem vybírám, jak ženu oslovím, když teprve na živo z jejího chování získám data, jaká je?“

A tak jsem přešel na své kultovní „Ahoj.“ Prostě jsem pozdravil, počkal, a teprve potom podle reakce pokračoval. Zlepšila se mi statistika, ale hlavně jsem začal cítit, jak se nikde zbytečně nenamáhám. Jak je voda prostá tenze. Že po streetgame se neodpočívá, nýbrž je to odpočinek sám o sobě.

Mé „Ahoj“ ale má jedno tajemství:

Já opravdu vím, jak na všechno reagovat.

Přečíst reakci ženy je vám k ničemu, když stejně nevíte, jak řešit nedůvěřivou ženu, jak nadšenou, jak vyhrožující… Chce to kompetenci. Jen ta kompetence nespočívá v pouhém vytváření správných vstupů, nýbrž ve vnímání výstupů ženy a správném přiřazování svých vstupů k nim. Tedy jednodušeji: svádění je o schopnosti reagovat.

Je to „Co udělat když …, co udělat když …, co udělat když …“ hra. Má tu BJJ lepkavost, kdy jste přitisknutí na soupeři a na každý drobný pohyb jeho těla intuitivně reagujete svým protipohybem. Je to vodní dovednost, kdy nejste ničím a měníte svůj tvar podle nádoby. (Také by se dalo říct rozpustíte falešné ego.)

Pokud to chcete taky umět, připravil jsem v tomto duchu nejpraktičtější produkt svého života. Tentokrát žádné hezké metafory a filozofické úvahy. Na více než 140 příkladech vám ukážu, co se na streetu děje, proč se to děje, a jak to řešit. Mé 100x vyzkoušené reakce, i se správným podáním, pečlivě setříděné pro dokonalý přehled. Umožní vám neleknout se a nezamrznout, nýbrž vždy chytře obrátit situaci a vybudovat na krizových situacích zájem. Skrze (1) humor vždy (2) kontrolovat situaci a ničeho se tedy (3) nebát. Humor -> Kontrola situace -> Odvaha.

Protože takové reakce vyžadují rychlost a zájem ženy pak naskočí, jak když tlesknete, pojmenoval jsem jej Explozivní svádění.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: