Budování důvěry, pohodlí a pocitu blízkosti – StreetGame.cz
Dotek se ženou spojuje

Budování důvěry, pohodlí a pocitu blízkosti

Byli jste sebevědomí, vtipní, rozhodní a odvážní… Prostě dost atraktivní na to, aby vám žena dala číslo. Přitahujete ji, ale nic o vás neví. Má oprávněný pocit, že vás vlastně nezná. Vy přitom chcete, aby se s vámi cítila pohodlně. Aby vám věřila, cítila, že spolu něco sdílíte, že váš vztah má hloubku… Jako kdyby vás znala roky. Po dnešku už to nebude problém.

Pokud chcete sbalit holku, potřebujete nejdříve vytvořit Přitažlivost (jinak budujete přátelství a ne vztah), potom získat důvěru a pocit blízkosti (dá se vynechat, pokud vám jde jen o sex, pro vážný vztah je ale to ale nepostradatelné), a nakonec ženu vzrušit a vyspat se s ní (jinak vše děláte zbytečně a nebudete mít ani sex, ani vztah). Pořádně prozkoumáme druhou fázi – dáme vaším vztahům hloubku!

Na pocitu, že se dobře znáte, začněte pracovat už při oslovení. Trochu ho podpořte svým telefonátem, hlavní prostor pak tyhle věci dostanou na rande.

O blízkost se nesnažte, to ve vztahu dělá ten níže postavený – dávejte ji. Např. žena se snaží, řekněte jí za odměnu tajemství. Ženy milují tajemství, a právě tak také vzniká důvěra. Veďte, otevřete se jí jako první, a ona vás bude následovat.

Znova se snaží líbit se vám, polibte ji. Vidíte, právě jsme přišli na dvě techniky budování důvěry: výměna tajemství a doteky. Těm už jsme se věnovali v článku o líbání. Ty správné doteky na vytváření pohodlí hraničí se sociálními doteky políbením tváře (to lze vnímat romanticky, ale také jako způsob představení) a se sexuálními líbáním. Mezi tím se nachází velká oblast doteků, které teď potřebujete – pevné objetí, držení za ruce, pusa na rty jen tak…

Blízkost vytváříte také výměnou informací a časem stráveným spolu. Vy ale chcete co nejrychleji vytvořit co největší spojení. K tomu se hodí nakumulovat co nejvíce zážitků a projít co nejvíce různých míst. Když bude žena na rande vzpomínat, uvidí vše na jedné lavičce, nebo jí budete provádět zajímavým, měnícím se okolím? V případě změny jí bude strávený čas připadat delší, což chceme.

A narazili jsme hned na další způsob – vzpomínky. Když na vás žena myslí a představuje si zážitky s vámi, je to skoro jako kdyby s vámi byla doopravdy. Inspirujte ji k tomu! Představte si třeba tohle:

Během perfektního rande nezahrnete ženu jen dojmy vizuálními, ale i chutěmi a vůněmi. Třeba jí vložíte do úst kousek čokolády. Když se pak budete loučit, dáte jí maličký dáreček. Nebude drahý. Jeho cena bude v tom, že je od vás. Kdykoli ho pak uvidí, vzpomene si na vás.

Dalším úžasnou metodou je plánovaní. Znáte se spolu tři týdny a další dva máte naplánované? Pak máte vztah za pět týdnů. (Neplánujte ale už na prvním rande, tam ještě naopak ženu nechte v nejistotě)

To vše dohromady vám pomůže vytvořit hluboký vztah plný důvěry, pohodlí a blízkosti, a to za krátkou dobu.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Jirka14 napsal 21.11.2014

Čau, měl bych jednu otázku. Nepochopil jsem, co přesně se změní v okamžiku, kdy se ze svádění stane vztah. Samozřejmě počítáme s věrností. Ale přece nejde abych se pořád např. nesnažil o její blízkost, protože je níže postavená. Díky moc, a mimochodem když už jsme u toho, bylo by dobré psát také trochu i články o vztazích:)

Odpovědět
Princ napsal 22.11.2014

Ahoj Jirko, díky za zpětnou vazbu.

Určitě se blízkosti se ženou nijak nevyhýbej. Jen se o ní nesnaž, dávej jí za odměnu. Rozjeli jsme nový tag http://streetgame.cz/tag/spojeni/

Články o vztazích najdeš v rubrice http://streetgame.cz/category/dalsi-faze-svadeni-a-udrzovani-vztahu/ . Když je shrnu: základní principy se neliší, dál buď ten super kluk, který jí dostal, nezahazuj své koníčky, zůstaň trochu výzvou a hlavně se díky možnostem tréningu staň sexuální superstar :)

Odpovědět
Odešlete odpověď