Buď sám sebou? Autenticita versus empatie – StreetGame.cz
Žena v noci

Buď sám sebou? Autenticita versus empatie

Svádět ženu bez návodu a toto nazývat autenticitou by bylo jako „autenticky vyprat prádlo“ tak, že bys sis nepřečetl návod k pračce, místo toho nalil savo do zásuvky, dvakrát do pračky kopl a zakřičel: „PER!“

Autenticitu musíme hledat jinde, než v lenosti nebo šílené impulzivitě za každou cenu.

Ve StreetGame.cz jsme velcí proponenti autenticity při svádění žen. Jenže lidé si pod slovem „autenticita“ často představují zcela různé věci. My vždy myslíme jen tu naši autenticitu, tedy uvolněný pocit v těle i mysli, kdy tě nic neblokuje a volně z tebe srší ven tvá pravá esence.

Je to tvůj nejvřelejší, nejkreativnější a nejenergičtější stav (protože se necítíš ohrožen).

Nemyslíme tedy heideggerovskou autenticitu, sartrovskou autenticitu a už vůbec ne autenticitu jako nějakou lenost, kdy se svádění neučíš a místo toho všechno zatvrzele děláš špatně.

Autenticitu si většina chlapů musí teprve odemknout správným tréninkem.

Nedávno jsem dostal dotaz: „Princi, pokud jsi pro autenticitu, nebylo by lepší zahodit všechny postupy a prostě pokud jsi nervózní, říct ženě: jsem nervózní, pokud ti bije srdce, říct: bije mi srdce…?“

Milý tazateli, taková „autenticita“ by byla strašně otravná! Spíše se jedná o nějakou bezuzdnou hyper-upřímnost, kdy musíš nutkavě říkat všechny své myšlenky nahlas, jako tím někdy trpí pacienti s obsedantně-kompulzivní poruchou.

Takhle se s lidmi nemluví. A i když se podíváš hluboko do sebe, zřejmě zjistíš, že autenticky nemáš touhu všem všechno sdělovat.

Žádná „komunikace bez technik“ doopravdy neexistuje, protože pokud chceš, aby tvé seznámení bylo příjemné a empatické, vždy se určitých věcí přidržíš a určitým věcem se vyhneš. Pozdrav je také určitou technikou, stejně jako Diskvalifikace, Časové omezení nebo Udička.

Když tedy někdo ve svádění neumí Udičky, je to podobné, jako by se v přátelské třeba neuměl loučit, neuměl by děkovat… Takový společenský deficit pak nelze skrývat za fráze o autenticitě.

Shrnuto: autenticita ano, ale hlavně jako překonávání bloků, odemykání svého potenciálu! Být volněný a díky tomu taky expresivní, zajímavý, s unikátní příchutí! Lenost ti nikdy nic nedá a kompulzivně holce diktovat všechny své pocity zřejmě taky ne. Buď autentický, ale taky příjemný na lidi, jak ti tvůj vnitřní pocit stejně zřejmě našeptává!

Kam teď dál?

Pokud tě zajímá více teorie okolo nastavení mysli, i jak vypadají konkrétní techniky, konkrétní prvky svádění, s mnoha a mnoha příklady, sáhni po naší nejdůležitější knížce Přitažlivost.

Pokud spíše než o věci VĚDĚT chceš opravdový TRÉNINK a máš na to 15 minut denně, stáhni si naše cvičení videa Autentické charisma. Ty ti pomohou každý den odemknout o kousek více ze svého potenciálu.

A pokud už příprav bylo dost, pokud teď už je třeba začít doopravdy balit holky, potkej se se mnou osobně, na skupinovce nebo individuálce. Ať už máš z oslovení na ulici šílený strach, nebo už jen chceš vychytat poslední detaily k dokonalosti, jsem po 13 letech každodenního tréninku tvůj člověk.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: