Bootcamp Brno: nejintenzivnější 3 denní kurz svádění doteď – StreetGame.cz
StreetGame.cz


Bootcamp Brno

 nejintenzivnější třídenní kurz svádění do teď

Hledáte rychlou změnu?

Svádění se dá naučit. Získat sebevědomí, překonat strach, vědět co říct, jak to říct, jak ženu políbit...

Někteří muži tím stráví roky.


Vy svůj milostný život můžete kompletně transformovat za 3 dny. Nejintenzivnější 3 dny, jaké jste kdy zažili. Na Bootcampu Brno:

Pátek a sobota clubgame s ostatními parťáky v klubu

V pátek, sobotu a neděli několik hodin seznamování na ulici s instruktorem po boku

3x briefing: Správné oslovení,  Pasivní přitažlivost a Jak si ženu vzít z ulice přímo na pokoj

Světoví instruktoři se na 3 dny stanou vašimi nejbližšími parťáky. Vezmou vás pod svá křídla a ukážou vám vše, co potřebujete pro svedení ženy přímo na ulici nebo v klubu.

Obsah Bootcampu

Cena

3x briefing teorie a cvičení

9000 Kč

3x seznamování na ulici

9000 Kč

2x clubgame s parťáky

6000 Kč

Závěrečná analýza

1000 Kč

Celkem

25 000 Kč

I když hodnota všech položek činí 25 000 Kč, úvodní cena Bootcampu je jen 11 999 Kč. Zbytek splatíte intenzivní dřinou pod dohledem instruktora, který vás nenechá dělat nic jiného, než bavit se s krásnými ženami a brát si je přímo na svůj apartmán v centru. 


Bootcamp je v současnosti jedinou možností, jak s instruktorem StreetGame.cz absolvovat nejen pouhé tři hodiny, nýbrž celé tři dny v kuse, což je dostatek času "v zóně", aby došlo k trvalým změnám a předchozí zlozvyky (například strach z oslovení) se nezačaly vracet. Vypisujeme jediné datum, a to od pátku 21. 7. do neděle 23. 7. včetně.


Bootcamp Brno je vhodný pro začátečníky i pokročilé, doporučujeme ho ale zejména lidem, kteří v Brně nebydlí.

Jedinkrát v Brně

Přes 10 let učíme muže, jak se účinně seznamovat, nejčastěji přímo v praxi venku. Tam taky naše metody vznikaly. Osobně jsme pomohli stovkám mužů a pořádali Bootcampy v Kyjevě, Moskvě, Vídni, Krakově, Marbelle...


Letos jedinkrát je to Brno.


Ubytujeme se v centru a za 3 dny změníme naše životy. Společně oslovíme desítky žen na ulici i v klubu, vše vás naučíme a když budete mít chuť, vezmete si nějakou ženu přímo těch pár kroků na apartmán.

Recenze absolventů:

Převzato z našeho diskuzního fóra, kde naleznete původní, nezkrácené verze.

Prostě to do sebe zapadlo...

Nejlepší na celý akci byla ta energie a parta. Asi jste to zažili, že někam cestujete s nestreetařskejma kámošema a je hodně těžký začít něco dělat. Tak tady to bylo přesně opačný. Bylo úplně jednoduchý ráno vstát a jít streetovat. Nebo se vyhecovat v jednu v noci k tomu jít proběhnout náměstí, i když jseš už totálně unavenej. Díky tomuhle, člověk zvládl bejt v poli třeba i 12 - 14 hodin za den. No a tím, že stratíš strach a zábrany, dáš tomu takovýhle množství akce, otevře se ti brána progresu.

Před Kijevem jsem bojoval s tím co s holkou po oslovení dělat. Co říkat, jak se přesouvat… V Kijevě jsem si to konečně začal automatizovat. Prostě to do sebe zapadlo jako skládačka.

Hodně tomu pomohli instruktoři. Na kurzu jsem se dostal skoro k líbání jedný hrozně cute 18ky. (Instruktor si teda z mé pomalé eskalace asi škubal vlasy, páč mi po chvíli přišla sms “Už ju konečně pobozkaj ty vole”). Ale já mám ze sebe radost, protože na můj standard jsem se dostal docela daleko a hlavně jsem konečně věděl, co dělám.

Kluby jsou kapitola sama pro sebe, navštívili jsme top klub pro politiky a mafiány a zkoušeli balit jejich holky. Byli jsme na párty alá americké koleje, narvané k prasknutí. Do 5 do rána jsem pařil na brutální elektro v jednom z nejlepších underground klubů v Evropě na styl Berlína.

Jo a to co vás zajímá nejvíc, nezašukal jsem si. Ale to je úplně jedno, tenhle víkend byl nejzábavnější za hodně dlouhou dobu. A sex na mne beztak čekal doma v Praze.

Jel bych znova? Naprosto bez váhání.

Ondra

Ono to jde!

Po velkém přemlouvání sebe sama jsem se rozhodl vyrazit za hranice všednosti a udělat něco jinak.


Byl jsem nervózní vůbec jsem nevěděl co od toho očekávat. Ale dost mi pomáhala místní nálada, nádherné náměstí s fontánami a parky mimo centrum města. Nejvíce mě překvapilo kolik je tu nádherných holek. Nejspíše to bude tím, že zastávají starší model aby se o ně muž dokázal postarat a méně penězi na všecny ty dobroty co svět dává všude na oči . Nikde jsem neviděl tolik hezkých holek na jednom  místě. Pokud má někdo opravdu rád holky okolo 20 roku mohu jen doporučit.

Ze začátku jsem si řekl: "Ty vole, jak tam budeš mluvit? Myslíš, že se bude s tebou bavit někdo víc než jen odpovědět kudy kam?" hned po prvním oslovení jsem dostal ránu od předsudků. Ono to jde a dokonce jsou i pozitivní reakce.

Nejlepší na tom všem je, že vás nikdo nesoudí za to jaký jste a snaží se vám pomoci posunout dopředu. Nedokážu si představit, že bych šel s nějakým svým kámošem a dělal tohle všechno.

Určitě to byla nezapomenutelná životní zkušenost do které bych nikdy sám určitě nešel.

Adalbe

Jedna věc je to číst a druhá to vidět na vlastní oči...

Je to nesrovnatelné. Slyšel jsem to tak 50x, ale vidět to jednou to všechno překonává. 


Nakonec jsme došli na byt, vyšli jsme nahoru. Instruktor si ji vzal rovnou na byt, nechal ji napít, pak si ji rovnou vzal na pokoj, během 15 minut byla ruska slyšet, jak si užívá za zdí, gratuluji! Já jsem spal ve vedlejším pokoji.

Celý Bootcamp byl transformující zážitek, který mi poskytl nové poznatky. Je to motivující vidět, že je možné si odvést pěknou holku na pokoj, jako to udělal instruktor. Pro mě je asi nejcennější, to že teď na sobě začnu víc makat. Jednou se chci vyspat s tak pěknou holkou jako byla ta, co seděla za tím stolkem v tom křesle... Vím, že to je možné.

Drak

Při konečné rekapitulaci našeho výcviku jsem měl na krajíčku...

Takovou soudržnost, vlnu přátelství, žádné honění ega, ale čirá radost z každého dílčího úspěchu, co se v danou chvíli každému z nás podařilo, vzájemná podpora, vzájemné předání si postřehů (byť instruktor to má samozřejmě v oku nejvíc), ale i poznatky spoluparťáků byly skvělé. Moment, na který možná nikdy nezapomenu...

V pondělí jsem v naprosto přítomné, chill náladě vyrazil do práce... A tam to začalo. Vyklidněnost (místo obvyklého stresu, že nestíhám, že po mě stále někdo něco chce...), pocit, že mám každého raději než obvykle, nablblý celodenní úsměv, jak kdybych byl čerstvě zamilovaný, skutečný zájem o problémy klientů, myšlenky na doplnění našich telefonických "skriptů", co už jsem sakra dlouho neměl... No neskutečně příjemný pracovní den.

V obecné rovině: Streetgame je cesta, jak se stát konzistentním, kvalitním člověkem. Byť primárně zaměřená na balení holek, tak to je z mého pohledu jenom odnož. Osobně si troufnu říct, že kdyby se Princ zítra probudil a veškeré jeho znalosti, rutiny apod. co se týče svádění žen byly zapomenuty... Vyjde do ulic a jenom tím, kam se dostal... bez použití naučených frází... mu ženy i nadále budou padat k nohám. 


A o to jde. On vytvořil ze sebe natolik kvalitní a přitažlivou bytost, že bude úspěšný asi v čemkoliv, co ho zaujme. A to díky prvopočátkům, kdy začínal jako asociální, podprůměrný jedinec a přišel s myšlenkou: "chci být dobrý v balení holek." A zjistil, že se to i s jeho nepříliš dobrou startovní pozicí - zkrátka dá!!! Zjistil, že může uspět tam, kde mu asi šanci nikdo nedával. A to se prolíná asi i do dalších jeho záměrů... Začne a teď zřejmě i s neochvějnou vírou "všechno jde, když se chce" bude dál řídit své kroky. A to je cesta pro každého z nás...

Láďa

Za ten víkend jsem si prošel osobně velkou transformací.

Moje pocity z absolvovaného bootcampu jsou úžasné. Jako největší přidanou hodnotu vidím v tom, že jsem během Bootcampu dostal do mozku zážitky, které bych si ani ve snu představit, že jsou možné. Oslovovali jsem velké skupinky krásných slečen, slečny s matkami, slečny s muži, slečny v restauracích a nebo to nejjednodušší - slečny samotné.


Rady, které instruktor dává, bych se sám streetováním učil roky a možná bych na některé mé problémy ve streetování ani nepřišel. Behěm bootcampu nás intenzivně pushoval do nepříjemných situací a my se s tím prostě bez přemýšlení museli porvat a snažit se z každé situace vytřískat maximum. Po každé akci jsme zpětně dostávali super rady a hodnocení.


Za ten víkend jsem si prošel osobně velkou transformací. Před Bootcampem jsem se cítil v osloveních takový roztěkaný a nejistý, ale po tomhle zážitku to beru vlastně na pohodu a spíš si to užívám.

Sausageking

Oslovování holek na ulici mě děsilo...

Bootcamp se špatně popisuje slovy, musí se zažít. Je to víkend nabitý oslovováním holek, balením holek v klubech a vystupováním z komfortní zóny pod vedením skvělého instruktora, kterému patří moje velké díky.


Přihlásil jsem se jako člověk, který se streetgame neměl žádné zkušenosti. Oslovování holek na ulici mě děsilo, nedokázal jsem se k němu překonat. Když jsem měl v pátek večer na ulici oslovit první holku, totálně jsem znervózněl, rozbušilo se mi srdce, téměř jsem nemohl mluvit, byl jsem neskutečně sevřený a v tenzi. Považoval jsem za úspěch, že jsem ji nakonec alespoň potichu pozdravil. V neděli už jsem sám oslovoval skupinky holek, přisedával si k holkám na zahrádkách restaurací, doprovodil jsem holku tam, kam šla.


Bylo fajn uvědomovat si svoji transformaci, změnu myšlení a chápání světa. Zpětně se to zdá až neuvěřitelné. Situace, které mě dříve děsily, se najednou staly samozřejmé a běžné.

Lognac00