Bootcamp Praha: nejintenzivnější 3 denní kurz svádění doteď – StreetGame.cz
StreetGame.cz


Bootcamp Praha

 nejintenzivnější třídenní kurz svádění do teď

Hledáte rychlou změnu?

Svádění se dá naučit. Získat sebevědomí, překonat strach, vědět co říct, jak to říct, jak ženu políbit...

Někteří muži tím stráví roky.


Vy svůj milostný život můžete kompletně transformovat za 3 dny. Nejintenzivnější 3 dny, jaké jste kdy zažili. Na Bootcampu Praha:

Pátek a sobota s instruktorem svádění v klubu

V sobotu a neděli pokaždé 3 hodiny seznamování na ulici

Přespání přímo u instruktora doma v centru Prahy

Světoví instruktoři se na 3 dny stanou vašimi nejbližšími parťáky. Vezmou vás pod svá křídla a ukážou vám vše, co potřebujete pro svedení ženy přímo v klubu nebo na ulici.

Obsah Bootcampu

Cena

2x klub s instruktorem až do rána

8000 Kč

2x seznamování na ulici

6000 Kč

2x přespání v centru Prahy

3000 Kč

Závěrečná analýza

500 Kč

Celkem

17 500 Kč

I když hodnota všech položek dohromady dává 17 500 Kč, úvodní cena Bootcampu je jen 11 999 Kč. Zbytek splatíte intenzivní dřinou pod dohledem instruktora, který vás nenechá dělat nic jiného, než dominovat klub a bavit se s krásnými ženami. 


Bootcamp je v současnosti jedinou možností, jak s instruktory StreetGame.cz absolvovat trénink v klubu (běžně veřejně nabízíme pouze ulici). Vypisujeme jediné datum, a to od pátku 21. 7. do neděle.


Pokud bydlíte v Praze a chtěli byste si ženy vodit k sobě domů, ne k Zephovi, možnost přespání nemusíte využít.

Jedinkrát v Praze

Přes 8 let učíme muže, jak se účinně seznamovat, nejčastěji přímo v praxi venku. Tam taky naše metody vznikaly. Osobně jsme pomohli stovkám mužů a pořádali Bootcampy v Kyjevě, Moskvě, Vídni, Krakově, Marbelle...


Letos jedinkrát je to Praha.


Ubytujeme vás v centru a za 3 dny změníme váš život. Společně oslovíme desítky žen na ulici i v klubu, vše vás naučíme a když budete mít chuť, vezmete si nějakou ženu přímo těch pár kroků na apartmán.

Krakow v noci

Recenze absolventů:

Převzato z našeho diskuzního fóra, kde naleznete původní, nezkrácené verze.

Jedna věc je to číst a druhá to vidět na vlastní oči...

Je to nesrovnatelné. Slyšel jsem to tak 50x, ale vidět to jednou to všechno překonává. 


Nakonec jsme došli na byt, vyšli jsme nahoru. Zeph si ji vzal rovnou na byt, nechal ji napít, pak si ji rovnou vzal na pokoj, během 15 minut byla ruska slyšet, jak si užívá za zdí, gratuluji Zephe. Já jsem spal ve vedlejším pokoji.

Celý Bootcamp byl transformující zážitek, který mi poskytl nové poznatky. Je to motivující vidět, že je možné si odvést pěknou holku na pokoj, jako to udělal zeph. Pro mě je asi nejcennější, to že teď na sobě začnu víc makat. Jednou se chci vyspat s tak pěknou holkou jako byla ta, co seděla za tím stolkem v tom křesle... Vím, že to je možné.

Drak

Při konečné rekapitulaci našeho výcviku jsem měl na krajíčku...

Takovou soudržnost, vlnu přátelství, žádné honění ega, ale čirá radost z každého dílčího úspěchu, co se v danou chvíli každému z nás podařilo, vzájemná podpora, vzájemné předání si postřehů (byť Zeph to má samozřejmě v oku nejvíc), ale i poznatky spoluparťáků byly skvělé. Moment, na který možná nikdy nezapomenu...

V pondělí jsem v naprosto přítomné, chill náladě vyrazil do práce... A tam to začalo. Vyklidněnost (místo obvyklého stresu, že nestíhám, že po mě stále někdo něco chce...), pocit, že mám každého raději než obvykle, nablblý celodenní úsměv, jak kdybych byl čerstvě zamilovaný, skutečný zájem o problémy klientů, myšlenky na doplnění našich telefonických "skriptů", co už jsem sakra dlouho neměl... No neskutečně příjemný pracovní den.

V obecné rovině: Streetgame je cesta, jak se stát konzistentním, kvalitním člověkem. Byť primárně zaměřená na balení holek, tak to je z mého pohledu jenom odnož. Osobně si troufnu říct, že kdyby se Princ zítra probudil a veškeré jeho znalosti, rutiny apod. co se týče svádění žen byly zapomenuty... Vyjde do ulic a jenom tím, kam se dostal... bez použití naučených frází... mu ženy i nadále budou padat k nohám. 


A o to jde. On vytvořil ze sebe natolik kvalitní a přitažlivou bytost, že bude úspěšný asi v čemkoliv, co ho zaujme. A to díky prvopočátkům, kdy začínal jako asociální, podprůměrný jedinec a přišel s myšlenkou: "chci být dobrý v balení holek." A zjistil, že se to i s jeho nepříliš dobrou startovní pozicí - zkrátka dá!!! Zjistil, že může uspět tam, kde mu asi šanci nikdo nedával. A to se prolíná asi i do dalších jeho záměrů... Začne a teď zřejmě i s neochvějnou vírou "všechno jde, když se chce" bude dál řídit své kroky. A to je cesta pro každého z nás...

Ladieslove 

Za ten víkend jsem si prošel osobně velkou transformací.

Moje pocity z absolvovaného bootcampu jsou úžasné. Jako největší přidanou hodnotu vidím v tom, že jsem během Bootcampu dostal do mozku zážitky, které bych si ani ve snu představit, že jsou možné. Oslovovali jsem velké skupinky krásných slečen, slečny s matkami, slečny s muži, slečny v restauracích a nebo to nejjednodušší - slečny samotné.


Zeph je skvělý instruktor. Rady které dává, bych se sám streetováním učil roky a možná bych na některé mé problémy ve streetování ani nepřišel.Behěm bootcampu nás intenzivně pushoval do nepříjemných situací a my se s tím prostě bez přemýšlení museli porvat a snažit se z každé situace vytřískat maximum. Po každé akci jsme zpětně dostávali super rady a hodnocení.


Za ten víkend jsem si prošel osobně velkou transformací. Před Bootcampem jsem se cítil v osloveních takový roztěkaný a nejistý, ale po tomhle zážitku to beru vlastně na pohodu a spíš si to užívám.

Sausageking

Oslovování holek na ulici mě děsilo...

Bootcamp se špatně popisuje slovy, musí se zažít. Je to víkend nabitý oslovováním holek, balením holek v klubech a vystupováním z komfortní zóny pod vedením skvělého instruktora Zepha, kterému patří moje velké díky.


Přihlásil jsem se jako člověk, který se streetgame neměl žádné zkušenosti. Oslovování holek na ulici mě děsilo, nedokázal jsem se k němu překonat. Když jsem měl v pátek večer na ulici oslovit první holku, totálně jsem znervózněl, rozbušilo se mi srdce, téměř jsem nemohl mluvit, byl jsem neskutečně sevřený a v tenzi. Považoval jsem za úspěch, že jsem ji nakonec alespoň potichu pozdravil. V neděli už jsem sám oslovoval skupinky holek, přisedával si k holkám na zahrádkách restaurací, doprovodil jsem holku tam, kam šla.


Bylo fajn uvědomovat si svoji transformaci, změnu myšlení a chápání světa. Zpětně se to zdá až neuvěřitelné. Situace, které mě dříve děsily, se najednou staly samozřejmé a běžné.

Lognac00