Bootcamp svádění v Moldavě a na Ukrajině – několikadenní adrenalinový zážitek – StreetGame.cz
StreetGame.cz


​Bootcamp

​několikadenní adrenalinový zážitek - balení ​holek v Moldavě a Ukrajině

Cestování je jako raketový pohon pro vaši hru

​Ať už bydlíte kdekoli, holek ve vašem rodném městě je málo na to, abyste se tam kdy mohli stát skvělými svůdníky...

​Stále ve vás bude hlodat ten malý pocit, že vás tam každý zná... Pokazte 100 oslovení v cizině, a naberete jen zkušenosti navíc. Pokazte jich 100 ve své škole... následky netřeba domýšlet...


Magic říkává: "Každý streetař má nějakou superschopnost, kterou od něj lze odkoukat." Stejně tak v každém státě nejlépe poladíte jiný úhel své hry


Balit obtloustlé Britky, které automaticky cítí, že na všechno mají nárok, má něco do sebe... Jako mnohem lepší nápad se ale jeví vyjet balit třeba krásné, vděčné Ukrajinky, které se dokonale nalíčí a oblečou si podpatky a minisukni i na nákup v sámošce.

Zejména pokud je pro vás balení holek v Česku a na Slovensku trochu obtížné, abyste si natrénovali všechny fáze hry (např. dostanete číslo, ale na rande s vámi už většina žen nejde), cesta do země s jednodušší situací vám ukáže, jaké to je být obletovaným svůdníkem. Až si ten správný pocit zažijete a odvezete domů, i tady se situace pohne...

Ne všude na světě je obtížnost svádění 

stejná

Směrem za západ najdete spíše samostatné, emancipované ženy, které často vydělávají více, než vy...

​Směrem na východ pak ženštější, poslušnější ženy v jejich tradičnější roli. Navíc v době války mezi Ruskem a Ukrajinou, kdy zemí zmítá zoufalý nedostatek mužů. To ženy si na východě kupují produkty o svádění!

Hádejte sami, kde je snadnější holky balit...


​V Moldavě činí průměrný měsíční plat 6000 Kč, a průměrný důchod 1300 Kč.  Určitě přivítáte jak nejlevnější ceny, tak status cara, který jako Češi/Slováci automaticky získáte.

file-text-o


​Statistiky ukazují, že kvůli válce je na východě (Rusko a Ukrajina) velký nedostatek mužů a přebytek žen


map-marker


​V cizí zemi vás nikdo nebude znát - to vám zaručí kompletní svobodu dělat si, co chcete


line-chart

​Několikadenní bootcamp není koncipován jako dlouhodobý program, ale jako intenzivní zážitek, který vás koncentrovaně transformuje za ten nejkratší čas

Odleťte s námi balit holky do ​Moldavy

​Pomůžeme s dopravou, ubytováním, a hlavně intenzivním transformačním zážitkem! Během ​několika dní s námi na východě poznáte více žen, než většina mužů za celý život.


2 instruktoři (Princ, Magic) a několik nejmotivovanějších žáků... Pro zajištění nejlevnějších letenek přistaneme v Moldavě, vystreetujeme hlavní město, a druhý třetí den se hodinu vlakem přepravíme k moři k Oděse na Ukrajině, kde budeme pokračovat. Ubytujeme se přímo v centru a společně oslovíme stovky holek, které si budeme brát na připravený apartmán. 


Přes den budeme balit holky přímo na ulici a v obchodních centrech, večer nás čekají kluby a šílený východní noční život.  ​

​Přihlaste se na ​Bootcamp na východě ​19.9. až 22.9.

​Ve čtvrtek vyjedeme z Prahy (11:00) přes Brno (13:47) do Bratislavy (15:15), a cestu vlakem vyplníme intenzivním briefingem teorie. Odtud levně doletíme přímo do Moskvy, ubytujeme se, vyspíme a od pátku ráno se už budeme starat jen o ženy a krásy města. V neděli 22. září se letadlem zase vrátíme.

V základní studentské ceně jsou letenky, ubytování pro 1 osobu a 2 kurzy v čase podle výběru. Další kurzy a ubytování pro druhou osobu (sbalenou holku) je možné přikoupit. U všech kurzů dodržíme poměr 1 instruktor na 3 žáky. Kdo se přihlásí jako první, vybere si jako první čas kurzů. Pozor, na clubgame je pouze 6 míst, tedy pro první 3 až 6 přihlášených! Další kurzy je možné dokoupit za zvýhodněnou cenu 2499 Kč, maximálně však 5 dalších na osobu. Počet míst na Bootcampu je omezen - nabídka platí jen do vyprodání všech kurzů (5x street, 2x club). Rezervace je platná v moment přijetí zálohové platby. Cena letenky se může časem zvyšovat, proto doporučujeme rezervaci co nejdříve. Pokud cena letenky poroste, bude připočítána k ceně kurzu. Pro cestu do Ruska je třeba cestovní pas a víza, s jejichž zařízením každému pomůžeme.

​Pokud si chcete zařídit ubytování sami (-1000 Kč), nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás na [email protected]

​Už nemusíte ​nic řešit

​Stačí vám, když se rychle přihlásíte (abyste si mohli vybrat kurzy podle přání a chytili nejlevnější letenky). Pak vás už posadíme do letadla, nabriefujeme potřebnými informacemi k účinnému balení Ukrajinek (my instruktoři už jezdíme trénovat na východ nějakou dobu...) a ubytujeme ​se v centru města. Když v pátek ráno vstanete, bude vás čekat už jen balení krásných Ukrajinek s instruktory, a volný čas, který můžete využít podle libosti (poznávat město, plánovat si rande, balit další holky s ostatními účastníky...).

Učit lidi, jak být dobrý se ženami, je naše práce


​Oba jsme během mnoha let odučili už tisíce studentů (na stovkách kurzů v Praze, 3 bootcampech, a mnoha vlastních cestách do zahraničí) a tak je jisté, že vám vše vysvětlíme, ukážeme, že vás dokopeme do akce a dáme vám okamžitý feedback na míru. Vrátíte se jako vyměnění... 


​"Svět je jako kniha, a ti, kdo necestují, četli jen první stránku." Sv. Augustin

​"​Tak, a náš nejkoncentrovanější produkt vůbec je tedy! Chvíli trvalo prolomit kód pro balení ​Rusek, ​ale po všech cestách a experimentech jsem si vším naprosto jistý.  Pokud se stihnete přihlásit, slibuju, že s vámi během prodlouženého víkendu uděláme s Magicem změny, které by jinak mohly trvat měsíce, roky, nebo nenastat nikdy... Cestování je prostě kouzelné, a v kombinaci s profesionálními instruktory a ubytováním přímo v centru není možné nějaké holky nesbalit. Zvlášť pokud se přihlásíte mezi prvními a zaberete si některý z kurzů v klubu, je to garantovaný úspěch."


Princ