Bohatí bohatnou a chudí chudnou – StreetGame.cz
Cesta k nebi

Bohatí bohatnou a chudí chudnou

Ekonomie mluví o koncentraci bohatství. Pokud někdo dosáhne velkého přijmu, získá zároveň vyšší postavení, nové kontakty, může investovat a díky tomu všemu mnohem snáze vytvořit zisk nový. Čím je bohatší, tím snadněji bohatne. Ve svádění je to stejné.

Poprvé jsme na to upozornili v článku Jak sbalit holku pomocí dalších holek – je sexy, když je muž obklopen spoustou žen. Proto třetí přítelkyni si najdete snadněji než druhou, a druhou spíš než první.

Ale pravidlo z nadpisu platí ještě mnohem dalekosáhleji. Pokud nedokážete holku ani oslovit, není jak se zlepšovat. To chudý zestárnul do ještě větší chudoby. Pokud vám žádná nedá číslo, nebude ani žádné rande. Pokud nebudete s žádnou holkou spát, těžko se zlepšíte v sexu… A tak chudí chudnou, každým rokem zoufalejší.

Oproti tomu sebejistý kluk zkouší, oslovuje, bere si kontakty, chodí na rande, užívá si sexu a podpory své přítelkyně… Tak bohatí bohatnou.

Dá se říct, že lidé stoupají a klesají po spirálách. Opustí vás přítelkyně. Cítíte se hrozně, určitě se vám nechce sportovat nebo jít se ven bavit. Díky tomu se cítíte ještě hůř. Jak jdete dolů, lidé váš opouští. Klesne dokonce váš pracovní výkon. Jste níž a níž.

A naopak, jeden úspěch může nakopnout celou spirálu dalších úspěchů. Vaše kapela dostane možnost zahrát koncert pro klub lidí. Plný sebevědomí se tu noc vyspíte s nějakou holkou. Jak stoupáte, najednou si vás všímají noví lidé, dostáváte se do vyšších kruhů, díky tomu dostanete nabídku na další koncert… Chudý zase zchudl, a bohatý zase zbohatl.

Teorie ekonomie má (vedle biologie, psychologie, matematiky…) ve svádění obrovské uplatnění. 1% bohatých řídí 99% peněz. Podobně malé procento hráčů obdělává většinu žen.

Na jedné straně máme sexuální nedostatek, na druhé hojnost. Ženy hojnost znají. Také hráči jí znají. Jen na bety zbývá nedostatek.

Zbývá jediná otázka: co když jsem se našel uprostřed sestupné spirály na jejímž dně je samota, deprese a naprosté vymýcení mých genů ze světa? Spirála se dá násilně přetnou pomocí masivní protiakce. Je třeba přijmout opatření, a nehledě na pocity dělat, co je potřeba. Seznamovat se, sportovat, bohatnout. Utíkat proti proudu, dokud se neobrátí.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: