Blok – když se po oslovení zaseknete – StreetGame.cz
Muž lituje, že utekl a nepokračoval

Blok – když se po oslovení zaseknete

„Pokaždé se mi přihodila taková blbá věc, oslovím holku, prohodíme pár vět a pak mam v hlavě vymeteno, konverzace vyšumí, pak jen nervozně stojím, koukám jak osel a nevím jak dál reagovat :( , přitom holka se usmívá, čeká co ze mne vypadne, ale ono nic :D. Co s tím? Dělat to častěji a pak ten blok zmizi? Je tohle normalní, když se začíná s streetem?“ zeptal se na fóru Honza93.

To je extrémně časté. A ano, řešením je trénink. Tréninkem ale nemyslím útěk. Myslím postavit se strachu, zůstat tam co nejdéle a vymáčknout z oslovení maximum.

Za žádnou cenu z dobře probíhajícího oslovení neutíkejte. Zradili byste tím všechno, čemu věříme – šíření dobra, procházení testů, vykračování z komfortní zóny

Nemusím být Einstein, abych vám řekl, že pokud oslovení rychle ukončíte, těžko se dostanete k sexu. Vyspat se s holkou obvykle zabere pár hodin, vztah dokonce celé roky. Musíte trénovat celý proces řízení, ne jen dokola na místě startovat auto.

Nikdo nechce parťáka, který si zabere holku jen na to, aby na ni promluvil a zmizel. Nikdo nechce parťáka, který uteče, místo aby zabavil kamarádku cíle. Utíkat nikdy nenechám ani nováčky.

„Zakřič: nebudu utíkat!“ poručím.
„Nebudu utíkat!“ zopakuje student.
„NEBUDU UTÍKAT!“ křičím na maximum.
„NEBUDU UTÍKAT!“ křičí i on.

Řešením všeho na streetgame, včetně tohohle, je zachovat klid. Řekněme, že přichází váš blok a vy nevíte, co dělat. Zůstaňte tam. Klidně si do začátku připravte pár frází a používejte je. Nebo prostě mlčte a sebejistě se na ženu dívejte. Klíčem vůbec není pořád mluvit. Otázkou není, o čem si s holku povídat, nýbrž:

Toto vše musíte zařídit. Ne abyste pořád mluvili a mluvili… Při jakémkoli zaseknutí zůstaňte ve hře a vraťte se k těmto třem otázkám. Dejte jí udičku, odměňte ji dotekem, pojďte si sednou nebo se projít… Nebo tam alespoň stůjte a maximálně trpte a styďte se. Ale nikdy z oslovení neutíkejte, to byste si nezvykli nikdy.

S tréninkem nervozita zmizí a bloky úplně přestanou.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: