Biohacking přitažlivosti – StreetGame.cz

Biohacking přitažlivosti

Fanoušci futurismu, transhumanismu nebo genetiky už nějakou dobu modifikují svá těla pro větší zdraví, výkon a celkovou spokojenost.

Dalo by se něco takového podniknout i v oblasti svádění? Proměnit se zevnitř v neodolatelný „stroj na lásku“?

12 let svádím ženy na full-time. Je to tak trochu sport. Přirozeně mě proto napadlo ptát se: existuje v seznamování něco jako doping? Byliny, postupy nebo třeba léky, které by navýšily mé sebevědomí, výřečnost, sexuální schopnosti nebo například motivaci?

Můj vstupní bod byl horší, než u většiny mužů – trpěl jsem úzkostí z lidí a aspergerovým syndromem (hlavně extrémně nízkou emoční inteligencí). Potřeboval jsem proto trochu „něčeho magického“ navíc.

Samozřejmě, nejdůležitější částí bylo kontakt s lidmi pravidelně trénovat. Jak ale řešit, že mi už od puberty vypadávají vlasy? A proč někdo se neseznamoval, úplně stejně jako já, a i tak má sebevědomí vyšší?

Je v tom špetka biologie…

Například sebevědomí nestojí jen na našem přístupu k životu. Tento přístup samotný je ovlivněn hladinou našich hormonů. Když jsou neuropřenašeče jako dopamin nebo GABA hodně rozhozené, doslova si nejde udržet pozitivní náhled na život, ani kdyby člověk měl toho nejlepšího terapeuta a meditoval 5 hodin denně.

A byť krása je z velké části o chytrém vytváření optických iluzí (vyvážit délku té a té obličejové kosti výběrem správných brýlí…), také má svou biologickou část. Biohacking například dokáže vyřešit vypadávání vlasů nebo problematickou pleť, což jsou věci, které koupí pěkného kabátu úplně nevyřešíte.

Muž, který může 5x denně, je potom nejen žádanějším pornohercem, ale i žádanějším partnerem. Takové libido navíc opravdu zvýší tah na branku, aby se člověk pravidelně seznamoval a celkově na sobě pracoval. Bez libida zkrátka postrádáte to „biologické proč“ a můžete klidně strávit svůj den na mobilu.

A když jsme u motivace, také celá nestojí na „správné životní misi“. Existují pacienti s narušenými centry motivace, kterým doktoři běžně od mala předepisují amfetaminy, aby vůbec dokázali trochu fungovat. Stejně tak mezi námi žijí i jedinci na opačné straně statistiky: chorobně přemotivovaní maniaci s obrovským tahem na branku. I toto dnes už dokážeme upravovat na přání.

Lidé jsou v šoku, když mě navštíví a vidí stovky krabiček a pytlíčků, nejrůznější podivná zařízení… Ale já už neměl co ztratit. A tak jsem se vydal na šílenou cestu. Zkoušel jsem tradiční byliny, léky na předpis i zcela neprozkoumané chemikálie budoucnosti, nejrůznější formy terapií, genových úprav, postupů a přístrojů… abych získal svou zakázanou výhodu ve světě lásky.

1000 věcí nefungovalo a neudělalo nic pro mou výřečnost nebo sebevědomí… ale pár z nich se ukázalo jako game changer. Nastartovaly mou kariéru a autistického kluka proměnily v nejznámějšího baliče u nás.

Na to, jak biohackovat svou přitažlivost, se podíváme na přednášce 6.11. v Praze. Konkrétně se zaměříme na látky a postupy pro:

  • sebevědomí,
  • výřečnost,
  • krásu,
  • libido,
  • a motivaci.

Co by udělalo s vaším životem, kdyby se vám povedlo tyto věci u sebe navýšit? Jakou hodnotu by vám to přineslo? Úvodní cena Biohackingu přitažlivosti činí 999 Kč a bude se navyšovat až do vyprodání všech míst. (Potřebujeme jen menší skupinu mužů, abych přednášku mohl udělat opravdu O VÁS a zodpovědět vám všechny dotazy.)

Jako bonus vám okamžitě po přihlášení přijdou na mail ještě zápisky ze starší přednášky 12 spouštěčů přitažlivosti: