Bere to jako úlet, nebo začátek vztahu? – StreetGame.cz
Láska v truhlici

Bere to jako úlet, nebo začátek vztahu?

Na akci si začnete s holkou. Líbáte se nebo se spolu vyspíte… A ráno nevíte, jestli to vnímá jako jednorázovku, nebo by chtěla začít dlouhodobější vztah.

Našli jste se? Pak vězte, že pohledem naší baličské optiky taková situace neexistuje. Důležité je, co chcete vy. Její přání pak ovlivníte hrou.

Chtěli jste jen úlet

Je vhodné být od začátku transparentní – nic hlubšího neslibovat a dávat chováním najevo, že nejste žádný snadno se zamilovávající pejsek. Kdyby se ráno ozvala, spíše než nechávat jí v nadějích jí mile a jasně vysvětlete, že o víc nemáte zájem. Prospěje jí někomu dohodit, třeba parťákovi.

Pomýšlíte na vztah

„Měl jsem v plánu ji zítra při nacvičování odtáhnout bokem a promluvit si s ní o tom. Něco ve stylu jestli to brala nějak vážně, nebo čistě jen jako úlet,“ navrhoval jeden můj žák. A to se mýlil.

Nedělejte z toho logickou debatu. Ptát se jí, jak to bere, by bylo jako ptát se holky: „Můžu ti dát pusu?“ To už je jen krůček od „Můžu tě obejmout?“ S takovou byste se rovnou mohli ptát: „V jaké fázi teď jsem? Co vlastně mám dělat?“

Neptejte se. Sledujte její chování a rozhodněte se sami. Holky často samy neví.

Chcete jí? Tak jí svádějte. Jak to ona brala je jedno, ženám se to stejně pořád mění podle situace.

Až jí potkáte, neptejte se. Chovejte se podle svého cíle. Budujte atmosféru, pracujte na jiskření a směřujte k líbání za dne. To v její hlavě zpevní, že nešlo jen o realitě vzdálený klubový zážitek. Potvrdí, že jste opravdová osoba, která by mohla být součástí jejího života.

„Mám obavy z toho, kdyby ona už nic nechtěla, a já se i tak snažil. Nebylo by to dobré pro mou pověst. Nechci totiž skončit jako ten ňouma, kterého odmítla,“ optal se ještě student. Chytrý postup je na místě. Ale právě logicky se zeptat je riskantní a zranitelné. Sledovat její chování a dávat jí zájem postupně za odměnu, to je promyšlené.

Pokud s vámi ulítla, asi se jí líbíte a rozhodně máte šanci. Kde jste byli jednou, snáze se dostanete znova. Jen si to nekažte pokládáním otázek, které dají najevo, že vám na ní nezdravě a předčasně záleží.

Co se týče šťastných vážných vztahů, 1. prosince vydáváme ebook This Is Game. Tam se dozvíte, jak nejrychleji budovat spojení, jak na perfektní rande, jak vztah nastavit, jak rozjet harém… A to se vám s ní může hodit.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: