Balit holky mi nejde, chci to vzdát… – StreetGame.cz
Krásná žena na ulici

Balit holky mi nejde, chci to vzdát…

Na kurz svádění přijdou dva chlapi. Žák 1 dostane 6 telefonních čísel a s 3 ženami má rovnou rande. Žák 2 nedostane žádné telefonní číslo. Připadá mu, že mu to nejde. Že zažívá prohru za prohrou. No a to je úplně špatně.

Oni ani nemusí být dva. Člověk může přijít na individuální kurz, dostat odmítnutí od 15 žen a cítit, že ho rodiče měli radši potratit. Takhle se ale streetgame nedělá.

Váš úspěch se neměří telefonními čísly!!!

Každý začínáme na jiné úrovni. Pokud trpíte těžkou sociální fobií, se kterou tak tak vyjdete z domu, jako kdysi já, oslovit 15 žen jakýmkoli způsobem je nevídaný úspěch.

Street se dá naučit jedině na streetu. A tak každý street, na kterém se streetuje, je úspěšný street, protože vás postupně posouvá k vašemu ideálu.

Někdo potřebuje udělat 50 oslovení, někdo 500, já bez instruktora kdysi potřeboval spíš tak 5000. Ale pokud před vámi leží 1000 oslovení, kterýma se musíte prokousat, a vy se jimi prokousáváte, tak to děláte dobře! Každé další oslovení je důvodem k oslavě.

Na streetu existuje jediná prohra: neoslovit. Každý, kdo oslovuje, už to dělá dobře, protože to ho jednou dovede k cíli.

„Asi to vzdám – připadá mi, že mi to vůbec nejde.“
„To je jasné, že ti to nejde, když jsi za celý život oslovit jenom 50 holek. Jak by ti to mohlo jít? To by bylo jak vybudovat svaly za týden. Já když dal prvních 50, ještě furt jsem měl těžký autismus.“

Samozřejmě svá oslovení analyzujte, snažte se je zlepšovat, nechte odborníka, aby se na ně podíval… Ale nikdy na sebe nebuďte zlí, když vás několik žen odmítne. Vy nepotřebujete pokaždé sbalit nějakou holku. Potřebujete se jen pokaždé o něco zlepšit.

  • Pouštím se do těžších situací, než před měsícem?
  • Jsem více přítomný, než před měsícem?
  • Rozdávám více lásky, než před měsícem?
  • Čerpám náladu více ze sebe, než před měsícem?

To jsou věci, které měřit!

Do počtu kontaktů, rande a sexů příliš vstupuje náhoda. Někdy můžete dostat rekordní počet telefonů, protože to tak hvězdy chtěly, ale přitom se daný den téměř nezlepšit. A to je pak celkem špatný street. A někdy vás každá žena obejde na sto honů, ale prožijete zásadní uvědomění. A to je skvělý street!

Když vás žena okamžitě odmítne, je to taky úspěch, protože:

  1. Neumřeli jste (=strach z oslovení se sníží)
  2. Oslovili jste (=jste na správné cestě ke zlepšení)
  3. Zlepšujete se ve zvládání tlaku a čerpání zevnitř místo zvenku (=vaše přitažlivost roste)

A tak řešte, o kolik jste se zlepšili. Řešte, ABYSTE se zlepšili. A zlepšuje se správně prováděným streetem.

A pokud byste chtěli poprvé překonat svůj strach z oslovení se mnou, nebo aby se vám na to mrknul opravdový odborník (1000+ studentů, 12+ let ve hře), příští kurz na ulici se koná tuto neděli.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: