Balení holek v pubertě: 5 největších chyb mladých streetařů – StreetGame.cz
Kluk zvažuje, kde sežene zadky

Balení holek v pubertě: 5 největších chyb mladých streetařů

Jestli existuje místo bez předsudků, je to naše komunita, kde spolu běžně chodí balit holky padesátiletý otec rodiny s patnáctiletým studentem. Dnešní článek směřuje k druhým zmíněným. Popisuje, jak vytřískat maximum z magického období života, kdy máte celé dny volné a neřešíte žádné daně nebo složenky:

1) „Hledám o 3 roky mladší partnerku. Značka: je mi 14.“

Přestaňte si představovat, že kluk může sbalit jen ženu svého věku. Tak jako si čtyřicítka ráda zapíchá s dvacetiletým chlapem, v komunitě je úplně normální, když patnáctiletý hráč sbalí dvacítku.

Starší ženy ostatně bývají sexuálně otevřenější – už ví, co chtějí, nepotrpí si na hry a ocení přímější přístup.

Důležité je sám v tom nevidět žádný problém a ani krapet se nestydět. Testy: „Jsi na mě moc mladý“ totiž stoprocentně přijdou! Vás to jen nesmí rozhodit. „Jo, brzy mám večerku, mamka už se shání,“ odpovězte klidně, a pokračujte dál.

2) „Ale Gustík ještě taky nestreetuje!“

Pojďme si to přiznat. Pokud čtete streetgame ve 13, jste zřejmě nadanější, než spolužáci schopní tak akorát sledovat videa nebo hrát hry na počítači.

Nikdy se s nimi proto nesrovnávejte! Že je Milan v osmé třídě panic neznamená, že byste taky měli být panicové. Že Pepík nechodí do posilovny ještě neznamená, že vy byste neměli chodit do posilovny. Že většina třídy v 16 bydlí u rodičů neznamená, že byste taky měli bydlet u rodičů. Mainstreamový standart určují bety a dokud spadáte do šedého průměru, jste bety taky.

V pravěku se „puberťáci“ normálně ženili. Ideálně se snažte být ve svém okruhu se vším první. První, kdo streetuje, první, kdo píchá, první kdo posiluje, první, kdo vydělává… Nemá cenu ztrácet čas a čekat, až tyhle zábavné věci začnou dělat i ostatní opoždění spolužáci.

3) „Hledám parťáka, kterému je taky 13.“

Shánět se jen po parťácích, se kterými si zřejmě budete rozumět, znamená zůstat ve své komfortní zóně. Raději pracujte na tom, abyste si množinu lidí, se kterými si rozumíte, rozšířili!

Na našem fóru se vám po 5 postech otevře sekce Srazy. Najdete tam aktivní streetaře z celého Česka, Slovenska, i ze zahraničí. Nechoďte tam a nepište: „Hledám parťáka, kterému je taky 15.“

Pamatujte na předchozí bod! Abyste se mohli srovnávat s úspěšnými dospělými, ne se svými dětskými spolužáky, je třeba se nějakými obklopit! Běžně vídám dvojičky streetařů 15 a 40 let. Nenechte se omezovat a najděte si zkrátka co nejvíce různých parťáků, nezávisle na věku.

Za mládí vás u nás nikdo rozumný soudit nebude – důležitá je pro nás akce. Dobře znáte chlapíka, který v 16 už čtyřicátníky koučoval…

4) „Jsem chudý student.“

Toto už je jakási mantra neúspěšných lidí, srovnatelná s: „Přišly mi dávky, jdu je znásobit na matech!“ Být student není výmluva pro to, být chudý. Schopnost vydělávat totiž nesouvisí s věkem.

Pokud nevíte, kde začít, podívejte se na fóru do tématu Jak vydělat peníze.

5) „Mám dost času začít.“

Život utíká šílenou rychlostí! Znám lidi, kteří si ve 14 řekli, že mají dost času, a najednou z nich byli dvacetiletí panicové. Bože znám dokonce lidi, kteří od 14 streetovali, vypadali nadějně, stárli ale rychleji, než se zlepšovali, a ve 20 jsou z nich jen velice průměrní hráči.

V jakémkoli věku, tohle je má hlavní rada: skočte do osobního rozvoje hned, tvrdě a naplno! Předežeňte ostatní a dokažte něco, co oni ještě nedokázali!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

11 komentářů
Doctor Dolan napsal 8.4.2019

Jo, číst tohle tak deset let nazpět, mohl jsem si vrznout dřív než v devatenácti na maturáku. (Na druhou stranu, jisté okolnosti mi to sabotovaly, to dramatické zlepšení jen ukazuje jak moc člověku pomůže vypadnout od rodičů)

Ale rád bych poděkoval Princi, sic jsem nebyl na žádném kurzu, jen četl články, ale nějakým pasivním efektem se asi zlepšila komunikace :D
Protože před nedávnem jsem na srazu plném lidí které jsem viděl poprvé v životě sbalil zadanou holku.

Sice kdybych popsal všechny okolnosti tak mne přizabiješ za to že jsem to měl moc lehký, ale samotnej fakt že extrémní introvert a nerd sbalil během měsíce dvě baby asi pro začátek dobrý úspěch :D
(Aneb když jsi moc velký Žid na to platit za kurz, tak jedeš podle tutorialu)

Odpovědět
Kaja napsal 9.4.2019

Jakto ze z kluku ve 14 byli ve 20 jen prumerni hraci? Tak delali neco spatne ne? Nedostatek spravnych informaci, nizka sebereflexe …?

Odpovědět
  Princ napsal 9.4.2019

  Tak hlavně streetovali málo :)

  Odpovědět
Kaja napsal 9.4.2019

Jo taak. Nojo, ted mi to doslo. :D

Odpovědět
Kristýnka napsal 13.4.2019

koment k bodu 4: my chudí nemáme mantry. my máme pouze modlitby. kristýnka

Odpovědět
Jin napsal 14.4.2019

Přesně.

Odpovědět
Honza napsal 21.4.2019

Nezapomeňte na to, že každé tělo se vyvíjí jinak rychle, to nejde uspěchat. Učit 13 leté děti je dobré k tomu, aby věděli, že to existuje, ne aby to proboha provozovali. Kromě toho, ve 13 to klukům ještě ani nefunguje…

Odpovědět
  Princ napsal 21.4.2019

  No to právě jak kterým :D Ve 13 už kde komu pořádně stojí celé dny.

  Odpovědět
Princ napsal 21.4.2019

A ve 13 bych nemluvil o žádných dětech, ne každý je opožděný, někteří ve 13 dokáží dělat vědu, elitní sport, úspěšný byznys… Co já si pamatuju, byli všichni ve 13 už pořádně nadržení. A proč by neměli streetgame provozovat?

Když si úvodní učební období projdeš ještě dříve, než si schopen sexu, jenom dobře :D

Odpovědět
Doctor Dolan napsal 27.4.2019

Princ měl myslím na mysli pilovat oslovování, kontakt s holkami, naučit se svést odmtnutí a zvládnout trému. (V tom to mají baby jednodušší, holka může být totální asociál a stejně šuká první ligu, kluk jak je trošku stydlivý tak je docela v hajzlu jak s tím nic nedělá)

Píchat se může legálně od patnácti, ale pokud do patnácti čekáš než oslovíš první holku (nedej bože ještě dýl) tak dopadneš jako já, do devatenácti panic a ve skoro pětadvaceti jsem teprve na pěti zářezech. (I když, šukám teď pravidelně zadanou holku jejíž přítel je tak o pět levlů hezčí a charismatičtější než já, za to by mi mohl Princ pár bodů přičíst :D )

Odpovědět
Radical napsal 5.10.2020

zaujala mě věta, že bety určují standard.. je to blbost.. pokud někdo určuje standard, pak je to téměř bezvýhradně alfa :-) bety jsou ovečky, které slepě následují tykev.. viz MP: život briana..

Odpovědět
Odešlete odpověď