Balení holek – tři stupně obtížnosti – StreetGame.cz
Různé levely

Balení holek – tři stupně obtížnosti

Svádění může být rozdílně náročné podle toho, kde, jak a s kým ženu balíte. Přinášíme tedy rozdělení do tří kategorií a podle pravděpodobnosti, že dojde k sexu/vážnému vztahu.

Nejrychlejší cesty k úspěchu

Party girls v klubu – snadná hra za předpokladu, že se dokážete odlišit od ostatních nápadníků. Výsledky jsou samozřejmě podmíněny aktivními změnami prostředí – v každém klubu máte jen několik pokusů, než se profláknete.

Samotné dívky na ulici – obrovská svoboda, nekonečný výběr žen, vysoká úspěšnost ještě násobená tím, že můžete oslovit, kolik cílů se vám zachce. Spousta studentů je schopná najít si přítelkyni už po několika streetgame. Také rychlý sex je reálný, pokud hrajete podle našich pravidel (momentum, romanticko-sexuální atmosféra, dostatek doteků).

Dívky s matkou – ze všech možných společníků, matka vašeho cíle bývá nejlepší spoluhráč

Skupinky holek, máte-li parťáka – pokud vaše křídlo zaujme ostatní, vyjde vám prakticky znova hra jeden na jednoho.

Náročnější způsoby

Sám ve skupince holek – dá se uhrát, pokud neurazíte škaredé kamarádky svého cíle. Milým, přátelským chováním z nich udělejte své komplice

Ženy najaté kvůli svému vzhledu – všechny hostesky, tanečnice a podobné musíte nejprve dostat z jejich pracovní reality

Skupiny s muži – spřátelit si chlapy jde zde úkol navíc

Zóna radiace

Výstražná lebka

Dívky s partnerem po boku – přítel nedělá zkušenému baliči takový problém, pokud zrovna není vyloženě přítomen. Je-li, jde o hardcore zábavu, do které se pouštíme, hlavně abychom se otužili.

Konkrétní žena v sociálním kruhu – zde dojde skoro vždy k naprosté katastrofě. Není jak trénovat, pěstovat skills, a tak nezkušení zamilovaní kluci končí většinou jako kamikaze. I zkušený balič potřebuje několik pokusů, než nějakou dostane. Šance, že by to vyšlo nováčkovi na první pokus

Zkrátka balit jednu vybranou dívku – nic pro kuřata. Základním doporučením je vždy udělat aspoň pár set oslovení na ulici a nabrat zkušenosti.

Shrnutí

Výsledky se člověk od člověka mohou lišit. Např. já nemám tak rád tanec a hluk klubu, a jelikož streetgame dělám už několik let, dosahuji na ulici statisticky lepších čísel. Jiný hráč může být v baru jako doma a snáz využívat pití a tanec ve svůj prospěch. Někdo si snáz spřátelí matku, jiný kámoše holky, kterou svádí. Tak či tak, tohle bylo obecné představení obtížností pro většinu hráčů.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: