Balení holek s parťákem – StreetGame.cz
Nejlepší parťák - Asiatka na motorce

Balení holek s parťákem

Mít parťáka – spoluhráče, který vás podrží – je při svádění často neocenitelné. Najednou nejste tak nervózní, můžete se navzájem hecovat a radit si, problémem nejsou ani větší skupinky lidí… Článek o tom, jak tuhle hru hrát ve dvou :)

Když s sebou budeme mít někoho, kdo bude všechno dělat s vámi, zmírní to vaši nervozitu. Pečlivě vybraný parťák vám navíc udrží celou dobu v dobré náladě, a to je ohromě důležité. Lidi kolem to totiž okamžitě vycítí!

Neuvěřitelně se vám bude hodit, pokud se váš kámoš, nebo jak říkají v Americe wingman, postará o kamarádku holky, kterou chcete svést. Ta by totiž jinak záviděla nebo se nudila, a vše by vám mohla zkazit. Obecně vám vaše křídlo pomůže zvládnout i větší skupiny lidí, kde je někdy třeba kvůli nadbytku krásných žen také operovat.

Jděte tedy společně třeba do dvou holek. Pokud se vám ale líbí dívka, která je zcela sama, nechoďte za ní ve dvou! Ona by byla zastrašená přílišnou převahou, a parťák by si na ní mohl začít taky dělat zálusk. A to se nesmí stát – nikdy, nikdy s wingmanem nebalte stejnou holku.

Místo toho bude vše sledovat ze zálohy a krýt vám záda – když například váš cíl čeká na kamarádku a ta už se blíží, váš parťák jí může včas „odchytnout“ a zabavit, takže vás vůbec nevyruší. Stejně tak kdyby se blížil žárlivý přítel, lze ho zabavit, případně ve dvou snáze odradit od útoku.

Když se s holkou bavíte, nikdy byste se před ní neměli nápadně chlubit. Pokud o vás ale budu nadneseně mluvit někdo jiný, je to rázem v pořádku! Zcela vážně, využijte toho, že o vás kámoš může říct pár bláznivých historek, třeba jak nervózní jste byli před svým prvním zápasem v boxu nebo když jste prvně letěli vrtulníkem. Nebude vám přitom dělat kredit jen slovně. Atraktivní parťák po vašem boku bude jednou z prvních věcí, která okolí řekne, kdo jste. Působí to také přirozeněji, než když přijdete třeba do klubu sám.

Využijte také efektu „když vidím, že něco dělají ostatní, hned je pro mě přijatelnější to dělat taky„. Pokud si váš parťák bere číslo na jednu z dívek, číslo té druhé najednou máte mnohem jistější, než kdyby byl váš wing odmítnut.

To vše mu také oplácejte. Nikdy se o wingmanovi nevyjadřujte škaredě, nevyvyšujte se na jeho úkor, nepomlouvejte ho a nesoutěžte s ním před ostatními. Takové chování ke svým lidem je odpudivé a ostatní si z něj udělají obrázek o tom, jak byste se chovali k nim, kdyby vás také následovali… Také se předem domluvte, jak budete určovat, která holka je čí.

Až vše skončí, může vám zasvěcený kamarád dát feedback – poradit vám, co děláte dobře, a co můžete ještě zlepšit. Pohled někoho jiného se totiž vždycky hodí.

Už víte, jak na to, teď stačí jen nějakého parťáka najít a připravit ho. Nejlepší bude, když mu rovnou pošlete odkaz na streetgame.cz, zejména na tento článek. Pak možná sám vyřkne otázku, která visí ve vzduchu: „Budeš mým parťákem“? :)

Praktický tip: vyberte dva přátele, kteří podle vás mají největší potenciál začít se streetgame. Pak jim dejte přečíst tenhle web.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: