Balení holek s mužem po boku – StreetGame.cz
Pár v pařížské aleji

Balení holek s mužem po boku

Nevěřím, že by existovala společenská situace, která by se nedala vítězně zahrát. Taková víra by mě ostatně jen omezovala. Všechno je spíše o pravděpodobnosti.

Nevytvořil jsem dosud přesnou statistiku, nicméně z našich zkušeností z několika tisíců oslovení vyplývá, že při oslovení holky samotné, v tramvaji nebo s její matkou je pravděpodobnost vysoká, například u holky s přítelem nebo otcem nižší, ale stále je to možné. Podobně třeba zasnoubení ženy jen snižuje pravděpodobnost, stále to není nehratelné.

Jednotlivé faktory nejsou ANO/NE, přes které nejede vlak, jen ovlivní pravděpodobnost. Vždycky je naší snahou pouštět se i do oslovení, která zřejmě nevyjdou, a skrze ně získávat zkušenosti, které pak zužitkujeme v dalších, vysoce pravděpodobnostních hrách. Aneb těžce na cvičišti, lehce na bojišti.

Oslovovat ženy s mužem po boku je nutnost, protože:

 • vás to připravuje na situace, kdy oslovíte samotnou ženu a muž přijde až v průběhu
 • život je i o komunikaci s muži a vy ji musíte trénovat
 • dotyčný může být jen její kamarád
 • žena ve vztahu může být nešťastná
 • vy můžete být atraktivnější než on
 • nacvičujete tím zároveň obranu proti opačné situaci, kdy někdo balí holku vám

Zkoušejte to, i když předpokládáte, že to nevyjde, nebo máte strach. Prostě se překonejte a udělejte to, ať si myslíte a cítíte cokoli, rychle si zvyknete (to platí vždy). Návštěvníci našich živých kurzů se často propracují k balení holek s mužem po boku už na své první lekci.  A jak na to?

 1. Oslovte skupinku nepřímo („Ahoj, potřebuju názor – co koupit kamarádce k narozeninám?“)
 2. Zjistěte, jaký spolu mají vztah („Odkud se vlastně vy dva znáte?“)
 3. Získejte si muže (přátelsky ho zdominujte jako kdybyste byli jeho hodný šéf nebo otec)
 4. Snižte jeho přitažlivost
 5. Sbalte holku (to se neliší od obvyklých oslovení)

Snižte jeho přitažlivost

V seznamu jako třetí bod, tato vaše tajná snaha se však prolíná celým oslovením. Znova: tajná. Chcete ho zneatraktivnit, aniž by to bylo očividné. Pak už by totiž nebyl na vaší straně, a vy byste museli do otevřené přesilové hry.

Například použijte oslovení: „Ahoj, vy jste dvojčata? Já jsem z jedné agentury, dnes natáčíme, hledáme identická dvojčata, a vy dva jste úplně stejní!“. Samozřejmě to popřou, načež reagujte: „Aha, takže jen bratr a sestra?“, a než to vůbec stihnou odmítnout, nasměrujte hovor jinam. Je to zákeřný útok na přirozený lidský odpor k incestu, a zejména funguje, pokud má žena sourozence.

Nebo vysekejte „Odkud se znáte?“ a místo toho se po otázce obraťte na ženu: „A tady tvůj manžel?“. Bude se od něj muset distancovat. Kroutit hlavou, mávat rukama a říkat: „Ale ne, ne, to není můj manžel, známe se teprve týden“. Vytvořte rozpaky vytáhnutím tématu, na který je jejich vztah ještě příliš mladý.

Také můžete chlapovi přiřadit nějaké beta vlastnosti tak, že ho za ně pochválíte. „Obdivuju na tobě… Jsi takový ten typ kluka, co žije svou přítelkyní! Zahodil bys kvůli ní úplně všechno, zapomněl na své koníčky, podvolil se jako opravdový romantik!“. Rozklikněte si klidně náš seznam atraktivních mužských vlastností, a jeho pak chvalte za jejich opaky. Jak je roztomile nervózní, chudáček, poslušný, neublížil by ani mouše, závislý, nemá nároky, tedy vlastně je skromný, má spousty času, jiné ho nechtějí, má mile vysoký hlas, nezabírá moc prostoru, nehraje si na hrdinu… Najděte cokoli a pochvalte ho za to.

Neučte se tyhle fráze nazpaměť – pochopte princip a můžete přirozeně přicházet s vlastními, šitými na míru dané situaci.

Oslovit nepřímo, zjistit vztah, získat muže, snížit jeho přitažlivost, sbalit ženu, a je dokonáno. Zdánlivě nehratelná situace náhle má řešení.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: