Až příliš zlý kluk – StreetGame.cz
Zlý kluk, přímo upír

Až příliš zlý kluk

V našich návodech často radíme: Jednejte sebevědomě. Zaujměte dominantní řeč těla. Nesnažte se zalíbit. Chovejte se vytíženě. Trochu ženu znejistěte… Je tu ale jedno riziko – pokud to špatně pochopíte, začnete být až příliš arogantní a zlí ke svému okolí. A to bychom určitě nechtěli.

Nepřátelské lidi, kteří zcela očividně chtějí za každých okolností ovládat ostatní, nemá nikdo rád. Další klasikou je neúspěšný týpek, který se ale zcela nepochopitelně tváří arogantně a sebejistě, i když to vůbec není vhodné – nikdy neustoupí, neumí přiznat chybu… Samozřejmě je to jen maska.

Neopakujte tuhle chybu i vy. I vysoce postavený člověk může být ke všem přátelský. Ostatně nepřátelský postoj člověk zaujme spíše v nebezpečí, než v klidu…

Hodných kluků, kteří potřebují probudit, je spousta, a právě s tím v našich článcích počítáme. Na druhou stranu, nemůžete být ani úplný bad boy. Raději senzitivně hledejte ten správný kompromis.

Pokud tedy s podobnými věcmi máte problémy, neberte v tomto směru naše návody do extrému. Jinak vám totiž hrozí, že si například pokazíte získávání skupinky s krásnou ženou uprostřed, anebo budování důvěry a emocionálního spojení, které je důležité pro vážné vztahy (tam ostatně celkově můžete být mnohem hodnější). Zvlášť u nejistých žen platí, že byste je přehnaným odstupem mohli odradit. Tak pozor ;)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: