Alfa mindset: co cítit, když vás holka odmítne – StreetGame.cz
Úder ženy při západu slunce

Alfa mindset: co cítit, když vás holka odmítne

Slunce zapadlo, po pražských ulicích se rozlehla noc a ve vzduchu byla cítit streetgame. Oslovil jsem holku: nebyla top podle klasických standardů, ale mě se líbila a těšil jsem se, že si užijeme krásný večer. Oslovil jsem ji svým nejupřímnějším, nejlépe myšleným: „Ahoj.“ „Co chceš?“ vypálila na mě nedůvěřivě. „To ještě nevím,“ usmál jsem se. „Tak proč mě oslovuješ?“ Jen jsem se jí díval do očí a doufal, že v nich uvidí, co cítím já. Že to myslím upřímně, že nechci nikomu ublížit, že jí jen nabízím něco skvělého a zároveň nenutím.

„Vypadala jsi mile, tak jsem chtěl poznat, jaká jsi.“
„To je nějaká sázka?“
„Sázka: kluk se baví s holkou? :D Šokující…“

Tak jsme se bavili a já začínal vidět, v čem je problém. Sebesabotáž. Ale ne má. Její.

Nevěřila, že je dost hezká, aby se s ní nějaký kluk chtěl seznámit. Nevěřila, že lidé jsou dobří.

Stál jsem tam. Cítil upřímnost, chuť rozdávat, chuť pomoct. A nemohl.

Bylo mi jí líto. Já mohl za chvíli oslovit další holku, ale co ona, kdy znova potká někoho podobného? Viděl jsem, že není zlá, jen má špatné zkušenosti. A do očí mi vhrkly slzy.

Toho dne jsem si uvědomil, že odmítnutí nejsou o mě. Oslovím si, kolik potřebuju. Ta žena ale přijde o něco skvělého, a toho je mi líto. Měl bych být dobrým svůdníkem nejen pro sebe, ale pro všechny holky, které pokud nepřesvědčím, přijdou o mě.

A tak jsem to i vyprávěl jednomu studentovi.

„Ale ne každá holka, co tě odmítne, se sabotuje, ne? Některé prostě nemají zájem.“
„To je pravda. Ale mnohé z nich neví, o co přicházejí. Nemají křišťálovou kouli a nevědí, jaký jsem. Nemají dostatek dat, aby se správně rozhodly, a je to má vina. Beru to tak, že holka, která mě odmítne, si zničila život, a je mi jí líto.“
„Tak to si musím taky nějak vsugerovat.“
„Ne, měl by sis nastavit tak skvělý život, aby ti taky bylo líto každé holky, které si do něj zavře dveře! Protože co ji čeká, pokud ji nesbalíš ty, super kluk, který na sobě pracuje? Může skončit s nějakým betou, který ji neinspiruje, nudí, píchá ji jenom dvakrát týdně…“

A to je mé poselství i pro vás. Nastavte si život tak úžasný, že by tam každá holka chtěla, kdyby o něm věděla. A nejen pro holky, hlavně pro sebe! Půjde to z vás cítit. A pokud to žena neucítí dostatečně a odmítne vás, nemusíte být smutní za sebe. Oslovíte ještě stovky jiných. Mějte soucit k ní, která se bohužel rozhodla špatně. Buďte připraveni být na ni milí a případně jí pomoct, kdyby potřebovala.

A pokud vás odmítnutí stále trápí, přijďte na přednášku Psychonautika – štěstí a sebeláska. Naučíte se tam čerpat štěstí zevnitř, a udržet si charisma a pozitivní mindset bez ohledu na aktuální reakce lidí. Zahodit společenské programování, a pořádně si street, a celkově život užít!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: