Ajťákova první akce – StreetGame.cz
Venku bývá krásně

Ajťákova první akce

Je sranda, když se na kurzu sejde pár hardcore programátorů. Takže vlastně skoro vždycky… Mimo balení holek, většinou se někdo z nich chce podívat, jaký model notebooku mám, dává technické návrhy na vylepšení webu, stěžuje si na nepřehledně naprogramovaný wordpress nebo žádá, abychom teorii seskládali do diagramů :). Od jednoho z nich nám přišel čerstvý report ze včerejší akce:

„Když jsem streetgame zkoušel sám, nebyl jsem schopen se odhodlat k oslovení. Přihlásil jsem se na živý kurz s tím, že strach překonám s pomocí Prince. Sešli jsme se s ním a s dalším hráčem na nádraží a vyrazili do centra.

Princ krátce zopakoval, co a jak, a vysvětlil přímé a nepřímé oslovení. Začali jsme nepřímým. Princ vybral cíl a určil spoluhráče, aby oslovil dvojici – dcera s matkou. Oslovení bylo jednoduché, zeptat se jestli se ženám více líbí muži s vousy nebo bez vousů.

Spoluhráč se celkem obratně zeptal, ale matka s dcerou chtěly po chvilkovém váhání pokračovat v cestě. V tom zakročil Princ a přikoval je na místě. Zjistili jsme, že na vousech vlastně nezáleží a že je to individuální.

Pokračovali jsme dál a Princ vybral další cíl – tentokrát pro mě. Povedlo se mi nepřímo oslovit mladší holku, ptal jsem se na to samé jako spoluhráč. Nedohrál jsem situaci do konce a holka nakonec odešla. Komentář Prince? „Chtěla si to s tebou rozdat, ale nechal jsi ji snadno odejít. Měl jsi pokračovat ve hře.“ Na první oslovení ale i tohle byl pro mě úspěch.

Došli jsme na náměstí a začali oslovovat s větší kadencí, tentokrát přímo. Úplně nejsnazší je oslovení „Ahoj, vypadáš hezky“ a tak jsme se ho drželi. Princ vybíral různé cíle a my jsme na střídačku s parťákem oslovovali. Po každém oslovení dal Princ zpětnou vazbu a my se snažili vyvarovat chyb z předešlých oslovení.

To byl teprve začátek. Mezi tím přišly na řadu Princovy výstupy z komfortní zóny. Nikdy bych nevěřil, že budu dělat kliky uprostřed náměstí a co víc, dokonce i zpívat. Tyhle testy dokonale zbaví člověka strachu z oslovení jakékoliv holky.

Princ také předvedl pár akcí sám. Sledovat Prince v akci bylo největším přínosem celého kurzu streetgame. Nemá smysl vlastními slovy popisovat, CO Princ při oslovování dělal, všechno je už sepsáno v článcích tady na webu. Šlo o to, JAK byl schopen holku oslovit. Sebevědomý postoj a hlas, úsměv, doteky. Oslovoval jen ty nejhezčí holky. Zaváhal snad jenom v jediném případě – když oslovovaná holka byla hluchá a ještě k tomu mluvila anglicky. Ale stejně se mu podařilo jí obejmout. Získal tolik čísel, že jsem o tom ztratil přehled.

Po pár hodinách jsme došli zpátky na nádraží a kurz ukončili. A výsledek? Konečně jsem ve hře!“

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: