Ahoj, pojďme si to rozdat – StreetGame.cz
Moulin rouge

Ahoj, pojďme si to rozdat

Jeden známý fitness trenér prý schválně nenarůstá do velkých rozměrů ze strachu, aby neodradil neznalé klientky. Podobně já si kdysi říkal: nemůžu přece psát o přímých sexuálních osloveních, neznalí programátoři tohle nemůžou přijmout. Ale čas dozrál a zdá se, že lidé jsou konečně připraveni.

Takže co přesně se stane, když neznámé ženě na ulici přímo nabídnete sex?

Nepadají žádné facky. Studenti se na to vždycky ptají, ještě s: „Když oslovím holku s přítelem, nezbije mě?“. Tohle není amatérské prank video. Po pěti letech skoro každodenní streetgame, tisíců oslovení a stovek z nich takto přímých, můžu říct, že se podobné věci vůbec nestávají. Stoprocentně, žádné facky, maximálně ve filmech. Pokud předpokládáte, že holku naštve váš zájem, máte problém. Co se doopravdy stane?

Určitá část žen vás, jako vždycky, odmítne. Něco zamumlají, možná hodí nějaký pohled, a pokračují dál.

Další zareagují mile, ale nechtějí s vámi hned spát. To obvykle nepředstavuje problém, celkem snadno se dá na první větu společně zapomenout a změnit téma. Většina mých partnerek si už na rande vůbec nepamatovala, jak jsem je oslovil.

(Je to podobné, jako když ženy nějakým záhadným způsobem nevnímají, když stojím za studentem a přímo mu říkám, co udělat. Nebo když je oslovíte a ony položí telefon uprostřed hovoru. Nebo zapomenou, že právě stojí uprostřed přechodu pro chodce. Zdá se, že zmatené dívky na streetgame jsou mnohem sugestibilnější a citlivější vůči autoritě, než ve svém sociálním kruhu. I přes to, překvapit je nikdy není záměrem, naopak, chceme přijít co nejvíc hladce a bezpečně, bez vylekání)

Druhá skupina tedy chce zpomalit a sex možná bude později. Pak stačí dohrát hru konzervativně, jako vždycky.

Třetí podmnožina zkrátka kývne, nebo se vyptává na detaily, a z její řeči těla už je jasné, že má zájem. Když sleduju prank videa, často vidím pozitivně reagující ženu, jak se zájmem vyzvídá, a nejistého tazatele, který protože předpokládá neúspěch, ani si toho nevšimne. To se vám nesmí stát!

Aby takto sexuální oslovení fungovalo, musíte ho podat procítěně a upřímně, bez jakýchkoli náznaků, že jde o vtip. Nedělejte to jako bláznivé otrkávání a vykračování z komfortní zóny, ale plni sebejistého zájmu. „Ahoj“, upoutejte její pozornost: „Vypadáš dobře. Pojďme si to rozdat“. Předem musíte vyřešit logistiku (kde se s ní vyspíte a jak se tam dostanete), nikdy podobné věci nezkoušejte „jen tak“.

První jasný plán, až pak nabídka. Nikdy ženám rovněž nenabízejte sex, pokud na něj nejste připravení. Ostatně to samo by automaticky snížilo kvalitu oslovení – bylo by to poznat.

Když vše uděláte dobře a chytnete se (žena přerušila plány a stojí s vámi), možná přilítne ještě pár testů. Stačí potvrdit, že jste to mysleli vážně, a nestydíte se za to. Pokud to nebude připadat špatné vám, jí taky ne.

Toto je jen jedna z možností, které využívám jednou za čas. Sexuální oslovení přednostně použijte, když chcete:

  • časově efektivní přístup, který rychle odfiltruje všechny ženy, které doopravdy nepřitahujete
  • beze škod zlepšit specifické části své hry, např. naučit se být více přímý a sexuální, nekončit jako kamarád
  • poznat, co všechno je možné (dívám se vždycky na studenta a říkám: „Ano, přesně tak! Ne že by s tebou holky nechtěly spát, jen tys jim to nikdy nenabídl! A to je Neo Matrix!“)
  • hlavně snadný sex

Naopak nepoužívejte:

  • ve vlastním sociálním kruhu
  • s nevyřešenou logistikou
  • když nechcete mít sex

Pokud vás klady lákají a zápory neodpuzují, nezbývá vám než si začít užívat této nové svobody :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Karel napsal 24.12.2016

Hele má to cenu když člověk není schopen sbalit holku klasicky, takzvaně přes osloveni, budovat pritažlivost, konverzace(tady byva problem), raport a sex.

Odpovědět
Karel napsal 24.12.2016

diky :)

Odpovědět
Michal napsal 4.4.2019

Chlapi, řekl bych z vlastní zkušenosti, že u tohoto typu oslovení je rozhodně nejdůležitější, aby to nevypadalo tak, že to zkoušíte/děláte často či že už to děláte po několikáté, spontánnost je u tohoto n. 1 – jo a jestli to opravdu děláte/zkoušíte často – dejte si facku a přestaňte :D

Odpovědět
Odešlete odpověď