Autentické charisma – jak získat magnetickou přitažlivost – StreetGame.cz

Autentické charisma

30 nahrávek, ve kterých se naučíte:


  • 1) vNITŘNÍ NASTAVENÍ

  • 2) ŘEČ TĚLA

  • 3) DECH

  • 4) HLAS

  • 5) SEKVENCE CVIČENÍ

  • 6) PREMIUM: O ČEM S ŽENOU MLUVIT

  • 7) BONUSY

Naše charisma nejvíce ovlivňuje, jak se sami cítíme. Lidé to vždycky vycítí. Proto ta samá seznamovací hláška může "fungovat" jednomu a "nefungovat" druhému. 

Nebudu vám říkat, jak byste se při seznamování s lidmi měli cítit. Uvolněně, sebejistě, vesele... To dobře znáte. Otázkou je, JAK.

Jak být zcela ve své kůži, oslovit beze strachu třeba krásnou ženu na tramvajové zastávce, cítit se jako bůh a budovat přitažlivost už jen svým naprosto sebejistým pohledem?

Tento modul proto obsahuje 7 terapeutických audio nahrávek, které nastartují vaši transformaci zevnitř. Můžete je mít třeba ve svém mobilu a pustit si je kdekoli.

S jejich pomocí odstraníte všechny bloky, které vás ještě možná vedly bát se, seznamování odkládat, neprojevit se naplno... Aby celý váš opravdový potenciál mohl ven na světlo. 

Objednejte si Autentické charisma přímo na svůj mail:

Autentické charisma

Jaké to je, STÁT se naturálem a už nic neřešit:


(...) hneď som začal pozorovať u seba zmeny v správaní aj uvažovaní.

Prestal som sa báť, napísal som jej, že s ňou končím lebo to nikam nevedie a nebaví ma to takto. Ospravedlnila sa, že sa nechcela ku mne tak správať a ja automaticky, že by som ju mal vycapat po tom sexi zadku. Sameho ma prekvapilo co hovorim, predtym som nikdy nebol schopny prirodzene komunikovat takto otvorene, asertívne a sexuálne. Ak tak iba ako naučenú techniku, ale teraz to išlo prvýkrát autenticky z môjho vnútra.

Dokonale to fungovalo, o pár dní prišla ku mne. A tu som si všimol ďalšiu vec. Prvýkrát som nebol nervózny ako to so ženou uhrať. Namiesto toho som bol spokojný sám so sebou, sebaistý, len som si užíval prítomný moment. Jej tvrdé testy som už ani nevnímal ako nepríjemné a po chvíli s nimi úplne prestala a skrotla ako malé mača. V ten večer som ju šukal tak tvrdo a dominantne ako ešte nikdy v živote. Odvtedy v tom pravidelne pokračujeme. A hlavne sa teším ako sa to bude prejavovať na streete. Medzitým som pozítivne účinky pocítil aj v práci, dostal som veliaciu funkciu a cítim že ľudia ma vnímajú oveľa viac ako lídra ako kedykoľvek predtým.

Na záver chcem povedať, že stále mám aj horšie dni a nespravilo to zo mňa zo dňa na deň Jamesa Bonda. Stále je čo zlepšovať ale bol to výrazný posun v mojom mindsete a stačilo na to pár týždňov terapeutickej práce. Najlepšie je že výsledky sú autentické a nie je treba si pamätať nejaké vzorce správania, všetko potom ide samo a bez námahy.

skipper

Princ zná své studenty. Ví, že zbožňuju, když mě seznámí s cvičeními, která mi pomůžou nejen balit holky, ale i cítit se a celkově žít lépe. Tento balíček je plný kvalitních cvičení, která mě hned uklidní, pobaví, nebo nabijou. Kdo potřebuje ranní kávu, aby mohl fungovat, a Neurol, aby mohl večer usnout, zvolá Jupijahej! Balík Autentického charismatu totiž obsahuje ranní sekvenci, která funguje lépe než kafíčko, a večerní sekvenci, která mě krásně připravuje na spánek.

Prémiový bonus O čem mluvit jsem si koupil pro Cvičení ukecanosti, abych si dokázal udělat zábavné i oslovení s holkou, co říká jen "Aha" a "Mhm". Věřím, že na streetu díky tomu zažiju fakt zábavný momenty (ta představa mě motivovala ke koupi prémiové verze).

Líbí se mi i ta práce, která do produktu byla vynaložená, protože Princ připravil i výběr cvičení pro určité problémy. Mně osobně se hodí cvičení proti OCD a proti nízké emoční/sociální inteligenci.

Balíček velice doporučuju, pokud jste takoví nadšenci do cvičení jako já. Mimochodem, mám prázdniny a nové kamarádi z komunity uvítám, hlavně ty Autenticky charismatické, ať spolu můžem cvičit mezi osloveními! Naopak balíček nedoporučuju, pokud v něm někdo hledá rychlé řešení jak se líbit jedné holce. Charisma se postupně uvolňuje, pokud poctivě vesele cvičíte!

Woody

Teď jsem dokončil audionahrávku Kompletní trénink charisma z ACH a musím nutně napsat postřeh. Cítím se podobně jako na streetu. Je to jako kdybych byl najednou přítomný, klidný, nemyslím, jen jsem a užívám si to. Cítím se uvolněně.

Po dlouhým streetu je to ještě o něco silnější pocit, tohle je tak na půl cesty, ale stejně... je to zajímavý. Je to taky výstup z komfortní zóny. Dělat různý zvuky ve svým pokoji když jsou na bytě spolubydlící mi je nepříjemný. Největší problém mi třeba dělá ten smích. Na HEJ už jsem si zvykl.

--

Druhý den autentického charisma, mám další postřeh. Dojel jsem kompletní trénink, najel jsem do přítomného okamžiku a dostal jsem takový nápad, že se kouknu na své ruce... jak to jen pospat. Pokud jste někdy měli lysohlávky a pamatujete si na nájezd, možná se vám zdálo, jako že najednou vidíte svět pod lupou. Vidíte detaily, jste schopni zaostřit svoje vědomí i na ty nejmenší záhyby, na kapičky potu, na nedokonalosti kůže... přesně stejný pocit jsem měl já teď. Podíval jsem se na ruku a vnímal jsem jen a pouze detaily. Všechno ostatní se rozmazalo, nepřemýšlel jsem nad minulostí, budoucností. 100 % mojí pozornosti směřovalo jen a pouze k dlani a k myšlence, že je to strašně zvláštní. 

Moje kroky začíná vést srdce. Emoce a prožitky se prohlubují. Je to jako kdyby se mi otevírala duše a já začínal žít. Hudba ke mně promlouvá úplně jiným způsobem. Každá melodie mi dává pocity, které dokáži procítit v mnohem větší hloubce. Užívám si vítr, deštík, slunce. Jídlo si umím skutečně vychutnat. Textura a barvy jsou zajímavější. Vnímám víc lidi a jejich nálady, radosti i smutek. Probudila se u mě skoro až dětská zvědavost...

Když tu píšu tyhle poslední řádky, tečou mi po tvářích slzy. Nedokážu si uvědomit, jestli jsou štěstím nebo nějakou lítostí, ale na tom nezáleží. Každá mě zbavuje démonů a já cítím, jak ze mě padají řetězy.

Hyaena 

Dopis od Prince

Ahoj, 


svádění učím celý svůj dospělý život. Několikrát do týdne beru muže přímo do města, kde oslovujeme ženy. Za ty roky jsem si přitom všiml jedné věci:


Některým mužům to okamžitě jde, a nemusí ani nic moc dělat.


Druhá skupina se snaží, oslovuje, učí se nazpaměť různé hlášky... a stejně pořád nic. A to klidně měsíce, roky...


Ten rozdíl je v Pasivní přitažlivosti.


Kdo má své charisma zablokované, neustále plave proti proudu a každý jeho úspěch je výsledkem neuvěřitelně tvrdé práce.


Muži s vysokou Pasivní přitažlivostí zatím svádí ženy naprosto bez námahy, tak nějak... automaticky.


Nedávalo mi přitom smysl učit někoho, jak obejít nízkou Pasivní přitažlivost, když ho můžeme přímo NAUČIT Pasivní přitažlivost.


Rychle jsem rozpoznal, že charisma vychází zevnitř. Pak se moduluje skrze řeč těla, dech a hlas. Tím ale má šílená cesta teprve začala...


Krom každodenního svádění a koučování jsem postupně studoval u psychologů, mnichů, fyzioterapeutů, kulturistů, tanečníků, flétnistů, potápěčů, zpěváků a řečníků, jen abych naplno prolomil všechny aspekty charisma. 


Nedělám si legraci: když píšu tento dopis, mám za sebou tři roky pravidelných lekcí zpěvu, hotovou potápěčskou licenci, odpřednášeno přes 40 naplněných přednášek... abych spojil veškeré lidské vědomí o psychice, řeči těla, dechu a hlasu. Tedy o charisma.


Ale chápu taky, že něco takového nemůže podstoupit každý. Lidé chodí do práce, ne ze zpěvu na potápění a z potápění balit holky... Roky jsem proto vybíral ty nejlepší postupy z každého oboru, které charisma budují nejrychleji. Krom sebe jsem vše testoval i na svých ženách, na kurzech, na seminářích... a shrnul věci, které se za ty roky osvědčily nejlépe.


S mým dlouholetým žákem OtcemZ jsem je pak nahráli do 30 záznamů (7 audio nahrávek + 23 videí), podle kterých je od teď bude moct cvičit doma každý. Terapeutické meditace, při kterým často budete mít zavřené oči, jsou pak v přenosném formátu mp3, takže je můžete absolvovat úplně kdekoli (například v přírodě).


Je to hodně o tom, udělat si svou práci předem. Dobře se doma naladit, prodýchat, otevřít tělo, prohloubit hlas... a pak už jít mezi lidi úplně probuzený, uvolněný a kreativní. Je to má celoživotní snaha, aby si muži seznamování užívali a brali ho hlavně jako zábavu, ne něco strašidelného nebo frustrujícího.


Ale chce to aspoň 5 minut denně, aby si člověk prošel cviky, které nejvíc potřebuje, nebo některou z našich doporučených sekvencí. Kdo nemá 5 minut, Autentické charisma není pro něj. Vážně nejde o to lovit pak něco z hlavy během oslovení. Prostě si zacvičíte a necháte to být. Druhý den zase. Třetí zase. A vaše charisma postupně narůstá a lidé na vás každý den reagují o trochu lépe. (Osobně mám takovou šílenou zkušenost, že i zvířata se k přitažlivým lidem více mají - například psi to poznají.)


Zvažte taky Autentické charisma PREMIUM. Těch 10 videí na téma O čem s ženou mluvit je vlastně takovým druhým produktem samo o sobě. Příkladů je tam dost, natočili jsme i "vděčná" videa plná témat a hlášek, ale hlavně jde o rozvoj improvizace. Pravidelně cvičíte a pak už vám to venku mluví samo, s naprosto čistou hlavou.


Prosím nepište mi e-maily, zda by O čem s ženou mluvit šlo koupit samostatně bez základní verze Autentického charisma. Schválně jsem sekci o mluvení "zamkl" za nahrávky o mindsetu, řeči těla, dechu a hlasu. Mám totiž velice špatnou zkušenost s tím, když ženě někdo "recituje perfektní scénář" a vůbec se to k němu nehodí, vůbec to z něj nevyzařuje. Vypilovaný obsah slov bez řeči těla a bez sexy hlasu funguje při psaní románů, ale ne ve svádění. Svádění je CELÉ o charisma.


Každopádně máme tu před sebou malou revoluci! Dlouhou dobu si lidé sháněli teorii a tu se pak ve stresu pokoušeli "rozchodit" přímo před ženou. Připravovali byste se na zápas v boxu přečtením knihy?


Teď tu máme ne počteníčko, ale přímo cvičení. Ty vám umožní se nejen vzdělat, ale doopravdy se zlepšit se ženami.


Tak pokud chcete každý den o trochu více automatické, Pasivní přitažlivosti, nechte si na e-mail poslat Autentické charisma, zkoukněte videa a cvičte! 


Princ