Tajné přihlášení k novému běhu Výcviků – StreetGame.cz

Tajné přihlášení k novému běhu Výcviků

Tato stránka je určena pouze absolventům Výcviku. Nikomu jinému ji neposílejte.

Jak jsem slíbil, šanci přihlásit se k novému cyklu Výcviků dám jako první absolventům těch předchozích. Aby vám místa nikdo nevyfoukl, do SuperKonference se tady můžete přihlásit jako první. Teprve v sobotu o tom dám vědět ostatním, pokud nějaká místa zbudou.

Dlouhé popisy netřeba, sami jste to zažili… Tentokrát budeme 6 hodin do hloubky drilovat Pasivní přitažlivost, Konverzaci (o čem s holkou mluvit po oslovení, jak improvizovat…) a Řeč těla. Znova nabízíme i výhodný KOMPLETNÍ BALÍČEK. Přijmeme prvních 10 přihlášených:

„Taky mám za sebou kompletní sérii výcviků pod vedením @Princ a @MAGIC.
Jednoznačně můžu říct, že týhle investice nelituju. Myslím si, že by takovouto před přípravu měl absolvovat naprosto každej ještě před tím, než se vydá na kurz nebo sám ven.
Během těchto sérií přednášek a výcviků jsem navíc poznal spoustu novejch tváří, především pak kluky ze skupiny, co se účastnila výcviků, protože ta se v podstatě měnila minimálně – v podstatě drtivá většina lidí z prvního výcviků následně absolovovala celou etapu, takže jsme se navzájem celkem slušně poznali, za což jsem rád a všem zúčastněným musím vyjádřit velkej respekt jednak za investovaný čas a peníze, ale hlavně za tu vůli a ochotu na sobě pracovat ;) Jednoznačně se každej z nás posunul o velkej kus dopředu – rozdíl mezi prvním a posledním výcvikem byl do očí bijící.“
STG_Mark