9 věcí, které můžete dělat s přítelkyní pro šťastný vztah – StreetGame.cz
Láska v zimě

9 věcí, které můžete dělat s přítelkyní pro šťastný vztah

Největší překážka při hledání partnerky, kterou znám? Sebesabotáž! Skryté pocity jako: „Skvělou přítelkyni si nezasloužím“ anebo: „Pro krásnou holku nejsem dost dobrý, co bych s ní vůbec dělal?“ Tady je seznam pár možností, které vám dodají jistotu, že budete skvělým přítelem:

1) Sex

Spala nějaká vaše přítelkyně s rockovou hvězdou? Téměř na 100%, i když vám to ještě neřekla… Ale pokud řekla, ten sex nebyl nic moc, že? Proč jsou kultovní muzikanti tak špatní v posteli?

Protože na jednorázovkách se sex zrovna nenaučíte. S přítelkyní můžete spát 3x, klidně i 5x denně, a během měsíce udělat obrovský progres. (Při každém druhém dni je to 3×15=45, na to potřebuje rocková hvězda odehrát 15 koncertů.)

Sex s láskou obvykle bývá více naplňující, než píchání anonymních holek (tam je zase více naplňující CESTA k sexu plná výzev, adrenalinu…). Navíc jak se poznáváte, zjišťujete lépe a lépe, co tomu druhému dělá dobře. A nakonec některé praktiky vyžadují důvěru, kterou občas u neznámých holek mít nemusíte.

Dávám jej na první místo, protože po dobrém sexu holka přivře oči nad lecčím…

2) Streetgame

Oslovení holky na ulici naprosto božsky ukazuje odvahu a sebevědomí. Některé holky na to ale nejsou zvyklé na tolik, že zvažují, zda jste opravdu tak skvělí, nebo ne úplně v kontaktu s realitou… Řeknu to radši naplno: jestli je nezastavil nebezpečný schizofrenik na útěku.

Krásná přítelkyně po vašem boku funguje jako důkaz, že jste nejen normální, ale asi i pořádně sexy…

S kamarádkou nebo partnerkou po boku se proto balí nové holky na úplně jiném levelu… A to nejen na ulici, snadno taky může nalákat své kamarádky přímo k vám domů…

3) Masáže

Většina streetařů se stará i o své tělo… Masáž urychlí regeneraci, takže si na tréninzích můžete nakládat více! Taky zlepšuje flexibilitu, a večer skvěle uspí. Proto nechte přítelkyni, ať nakouká nějaká masážní videa!

4) Vaření

Ta větší část péče o postavu… Dokud jíte jen studené hotovky, nikdy nebudete s výkonností a spokojeností na svém maximu. Některé prodávané kombinace nekvašené pšenice, cukru a sóji umí vykouzlit instantní depresi…

Ale proč si vařit sám, když to občas můžete delegovat? Sbalte pár holek z jiných zemí a vyzkoušejte místní kuchyně! Vařte spolu, ovládněte nové recepty, slízejte jí smetanu s prsou a v rámci BDSM ji nechte jíst ze země jako psa…

5) Meditace

Sex není sranda, dokud nejste v kondici (děláte to pomalu, slabě, krátce) a nemeditujete (myslíte na něco jiného). I zážitek holky se výrazně zlepší, když ji to naučíte! No a taky jí zmírníte PMS, mensturaci a spoustu vztahových hádek…

Když jsem přítelkyni ukazoval Meditaci 5 smyslů, jak ji znáte z kurzů a Výcviku, neměl jsem nic k jídlu pro pátý smysl (chuť). Naordinoval jsem jí proto přítomné líbání. Jeden z našich nejlepších polibků!

6) MDMA

Jen vtipkuju, abych udržel vaši pozornost…

(Každopádně kdybyste se proto přeci jen rozhodli a nikdo vám to nemohl vymluvit, je lepší mít někde připravenou přítelkyni, než plný lásky objímat gauč…)

7) Konverzační cvičení

Partnerka je super pro všechny cvičení, které je potřeba dělat ve dvojici. Všechny věci, které znáte z Výcviků (minutový pohled do očí, volné asociace na nadhozené slovo, trénink udiček) můžete po dobrém zvládnutí dále trénovat i na své přítelkyni. Aby se vám otevřela i cvičení ve větší skupince, potřebujete harém :) Nebo udělejte rozvojový večer i pro jejich kamarádky (zpátky k bodu 2).

8) Učení

Ok, berte v potaz, že čtete článek od toho největšího blázna do osobního rozvoje…

S přítelkyněmi se připravuju na jejich zkoušky ve škole, učím se od nich jazyky, jízdu na koni, vše okolo kosmetiky, zmíněné kuchařské recepty… Můj osobní rozvoj vztahy vystřelily do oblak.

Jsem jim každý den vděčný za to, o kolik jsem díky nim chytřejší, flexibilnější a mám širší perspektivu. Ostatně ženy jsou nootropikem samy o sobě.

A ano, jsem hrozný ras, protože přítelkyně pořád nutím hrozně se rozvíjet, furt jíst zdravé věci, furt zvedat váhy furt chodit do přírody meditovat, furt se bavit o psychologii, furt následovat své sny… No možná to chudáčci nemají zas tak hrozné…

9) Povídání

Pokecat si s někým blízkým je neuvěřitelně příjemné a léčivé…

Když jsem se přistěhoval do Prahy, téměř nikoho jsem tu neznal a moje levely samoty dosáhly životního maxima. Právě to mě motivovalo streetovat tvrdě jako nikdy, absolvovat obří počet rande a do 3 měsíců ze všech holek vybrat přítelkyni (podle toho jsem ostatně pojmenoval blížící se přednášku).

Co se ale hlavně změnilo? Během povídání na všech těch rande a následně se svou přítelkyní jsem i po letech předchozího streetování teprve naplno pochopil ženskou duši.

Udělat hodně oslovení je jako hodněkrát nastartovat auto. Řidiče to z vás neudělá. Musíte vyjet na cestu! S ženami platí to samé – chce to hromadu času, hromadu rande, hromadu povídání, hromadu společně zažitých situací… Aby pro vás ženská přítomnost byla stejně povědomá, jako je vám vaše vlastní.

10) Cokoli, co jste dříve rádi dělali sami

Západ slunce s partnerkou

Některé věci zřejmě dál budete chtít provádět o samotě… Jiné (restaurace, kino…) možná budou lepší s přítelkyní. Vyzkoušejte, kolikrát magická ženská přítomnost projasní váš den!

A pokud přítelkyni ještě nemáte, nebo byste chtěli svůj vztah ještě vylepšit, přijďte na Výcvik spojení, rande a vážných vztahů.

Budeme řešit, jak se na přítelkyni přehnaně neupnout a nezbetovatět, jak s časem neztratit počáteční jiskru, jak ve vztahu nestagnovat v balení jiných holek, jak si poradit s tlačením do závazků, jak mít více partnerek naráz (s jejich vědomým souhlasem) a samozřejmě hlavně, jak si přítelkyni najít.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: