9 nejhorších chyb při balení na facebooku – StreetGame.cz
Frčící klávesnice

9 nejhorších chyb při balení na facebooku

Některé věci nefungují nikdy. Když si s holkou píšete na facebooku, musíte se jim vyhnout.

1) Profil bez fotek. Představte si, jak vám neznámý člověk bez jakýchkoli fotek začne psát: „Ahoj, pojďme na kafe…“ Podle čeho se asi máte rozhodnout? Podle sto písmen? Fotografie jsou nutnost. Dejte si práci, promyslete je, nenahrávejte tam jen tak něco.

2) Mít v přátelích jen ženy. Je pak jasné, že nemáte žádný život a facebook používáte jen na obepisování všech holek na síti. Cílový dojem z digigame přitom má být: „Tohle dělám výjimečně, jsi speciální,“ a ne: „Sedím celý den na facebooku a někoho hledám.“ Facebook začne dobře fungovat, teprve když se z vás stane malá lokální celebritka a holky z okolí si vás samy hledají. Osamělí hledači tam pohoří.

3) Když neodepisuje, připomínáte se. To nejhorší, co se může stát, je, že žena otevře mobil a najde tam od vás 10 zpráv. Pošlete jen 1 a vyčkejte. Jinak to znova vypadá, že nic kromě chatování nemáte na práci, potažmo že jste ji ještě nikdy neviděli a už bez ní nemůžete žít. „Odepiš“ by pro vás mělo být sprosté slovo.

4) Videohovory bez ohlášení. Na webku je třeba trochu se připravit. Být v místnosti sám, vzít si sluchátka, někdy se i obléct, holky se před tím rády trochu upraví… Proto když chcete zavolat, navrhněte to v chatu předtím, než začnete vytáčet. Na skypu se s hovory tak nějak více počítá, na facebooku ale vážná chyba.

5) Návrhy plné záporů. Na živo je rozhodující tón hlasu. Pokud tedy hluboce řeknete: „Nechtěla bys jít do stínu?“ nemusí to představovat takový problém. V chatu ale zápory opravdu vyniknou.

Celé kontinuum vypadá takto: „nechtěla bys?“ -> „nechceš?“ -> „chtěla bys?“ -> „chceš?“ -> „pojďme“. Pozitivní „Pojďme nakupovat“ je lepší než nejisté „Nechtěla bys jít nakupovat?“

6) Nejohranější fráze na světě. Odlište se a nepište holkám „Jsi krásná“, „Jak se máš?“ a „Pošli fotečku“.

7) Věčná diskreditace sebe sama. Ke konverzacím na facebooku má přístup skoro každý. Vy, žena, administrátoři FB, vláda USA, dědicové účtů, případní narušitelé účtů, všichni kterým žena chat ukáže… Facebook proto absolutně není místem pro psaní něčeho osobního nebo rozesílání svých nahých fotek. Zůstaly by na internetu navždy.

8) Prázdný pokec bez technik na budování přitažlivosti. Cílem není psát si a psát, kamarádit se, popisovat jí, jak po práci u televize pijete pivo… Chcete holku sbalit. A na to máme technologii.

9) Dostat signál nezájmu a tlačit dál. Znova, v digigame všechno velice vynikne. Když žena odmítne, nikde nesmíte tlačit ještě více. Matrix by se zhroutil, kdyby někdo udělal něco takového:

Vy: Dáme skype?
Ona: Ne
Vy: A půjdeme na rande?

Základy máme za sebou. Pokud chcete komunikaci přes internet vytáhnout na tu nejvyšší úroveň, máme k tomu speciální Balíček materiálů Jak sbalit ženu online.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: