9 důvodů, proč balit holky v Polsku (a jinde) – StreetGame.cz
Krakovské náměstí

9 důvodů, proč balit holky v Polsku (a jinde)

Když Magic dokončil dlouhodobý program a já zvažoval, že z něj udělám spolu-instruktora, měl jsem v hlavě jedinou možnost, jak ho posunout na závěrečný, nejvyšší level: cestovat s ním po světě a balit holky v jiných zemích. Ze všech, které jsme procestovali, mi nejvíce přirostlo k srdci balení holek v Polsku. Tak moc, že se stalo mým doporučením pro každého, kdo hledá rychlý progres. Má to 8 důvodů:

1) Šílené Polky jsou pro každou srandu

Zatímco pro submisivní, ženské typy se jezdí ještě dále na východ (na Ukrajinu a do Ruska), pokud hledáte spontánní party holky, které se rády baví, musíte aspoň jednou do Polska! Holky tam si uvědomují, že žijeme jen jednou, a jsou pro každou špatnost.

Polské party – potřeba zažít.

(Italky nebo Španělky jsou také bláznivé a temperamentní, více tam ale kvete levicový ultra-feminismus + ceny na východě jsou nižší, než na západě).

2) Potrénujete řeč těla

Jakmile se s holkou nedomluvíte, odpadne kecání a začíná ta pravá hra. Jazyková bariéra zajistí maximální využití řeči těla, kterou si pak odvezete i domů. Už nikdy se vám nestane, že byste holku nesbalili, jen protože si s ní nemáte co říct. Už nikdy se nezeptáte: „O čem s holkou mluvit?“ Prostě použijete svou nadupanou nonverbální komunikaci!

3) V jiné zemi budete limitovanou edicí

Některé holky mají pocit, že s vámi můžou na rande kdykoli. Odkládají to a odkládají, až úvodní jiskra úplně vyhasne…

Za to v cizích zemí jste limitovanou edicí! Pokud se žena dozví, že za 2 dny odjíždíte domů, dobře ví, že má maximálně 48 hodin na to s vámi něco zažít. To musí zkusit, i kdybyste se třeba od ostatních (na ty má celý život) moc nelišili…

4) Nemáte strach o svou pověst

…a holky taky ne. Dobře vědí, že za pár dní zmizíte, a o sexu s vámi se nikdo nedoví. Nemají proto co ztratit…

I vy můžete v cizích zemích streetovat, jak zběsile chcete, a neřešit, že se o tom dozví šéfka, sousedka a vaše dvě pratety.

5) Sex a cestování vedou výzkumy o štěstí

Když se vědci zjišťovali, co dělá lidi nejšťastnějšími, sex a cestování zabraly první dvě příčky. Dovolená v Polsku vám dodá obojí.

Stačí se levně ubytovat v centru města, balit v přilehlých ulicích a klubech, a místo sbírání čísel brát holky rovnou na hostel/apartmán.

6) Poláci mají rádi Čechy

V téhle zemi dostanete pár bodů navíc už jen za svou národnost.

7) Jsme bohatší země

Některé Polky si automaticky představují každého Čecha jako ředitele velké firmy. Proto vám rády budou říkat Tati.

Když si zažijete, jaké je streetovat jako obletovaný chlap, o kterého je zájem, a přenesete tenhle mindset domů… olala.

8) Nejlepší kompromis mezi Českem a kompletním východem

Svádění v Polsku je lepší, ale stále povědomé. Nezažijete kulturní šok, kdy prvních několik hodin streetu zabere rekalibrace (zvykání na místní metahru). A nápisy kolem jsou v abecedě, ne cyrilici, což značně usnadňuje logistiku.

Protože je místní hra podobnější, je zaručen dobrý přenos zpátky domů na české streety.

9) Cesta je levnější, než na Ukrajinu

Do Polska nemusíte létat, stačí vlak. Rodilí Slezaci to vědí nejlíp…

Díky tomu se nám úvodní cenu květnového Bootcampu podařilo srazit na pouhých 9999 – s kurzy, ubytováním i dopravou! Komfortnější podmínky na Bootcampu lze dokoupit, ale základní cenu jsme nastavili tak, aby s námi tentokrát mohl jet úplně každý student.

Pokud chcete 4 dny v kuse balit spontánní Polky přímo po našem boku, přihlaste se na Bootcamp v Polsku! I pokud o tom neuvažujete, určitě se na stránku Bootcampu alespoň podívejte – narvali jsme ji dalšími bonusovými zajímavostmi o balení směrem na východ.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

4 komentáře
Doctor Dolan napsal 30.3.2019

Bych možno zkusil něco na vlastní pěst.
Nějaké tipy na města? (kvůli dopravě a ubytku na Airnibu) popř. jestli znátě nějaké stránky kde na kalby v Polsku narážíte? (jestli teda neděláte prostě invaze do klubů)

Odpovědět
    MR Martin napsal 3.4.2019

    Krakow ;) klub Local, Prozak…

    Odpovědět
Scissors napsal 30.3.2019

K tomuto článku bych se rád zeptal na vliv religiozity. O Polsku je známo, že je to hodně římskokatolická země. S Polkami moc zkušeností nemám, tak by mě zajímalo, nakolik (a popř. jak konkrétně) tento aspekt ovlivňuje hru. Díky!

Odpovědět
Princ napsal 30.3.2019

No je to super, katolictví je na to perfektní náboženství, protože hlásá monogamii (brutální zdroj nevěry), nikdo ho nebere moc vážně a nedodržuje (oproti třeba svědkům Jehovovým) a celé je takové obřadní a na oko.

Odpovědět
Odešlete odpověď