8 věcí, které muž udělá, když mu oslovíte holku – StreetGame.cz
Chce pořádný roh

8 věcí, které muž udělá, když mu oslovíte holku

Řekněme, že kompletně zapomenete na meta hru. Úplně odignorujete kluka, který stojí vedle ní, a rovnou ženu oslovíte: „Ahoj, vypadáš hezky.“ Internetoví teoretici, kteří to nikdy nezkusili, si představují, že se s vámi chlap začne bít. Doopravdy přitom nejčastěji udělá něco úplně jiného…

Proč oslovovat i holky, které jdou po ulici s mužem?

 • protože to často není jejich partner, jen kamarád, bratr nebo neúspěšný snaživec
 • z morálních důvodů, abyste holky zbavili beta samců (uspějete jen, pokud je vztah nešťastný, situace ženy se tedy může jen zlepšit)
 • abyste se naučili fungovat i ve smíšených skupinách
 • abyste byli připraveni, až někdo osloví holku vám
 • abyste vystoupili z komfortní zóny a zažili něco bláznivého
 • abyste posunuli limity hry

Mé studenty od náhodných poznáte právě podle toho, že oslovují i rodiny, skupiny s mužem, holky v MHD, policistky… Žádný dobrý streetař nevznikl z toho, že hledal jen ty nejsnazší situace.

Pamatujte: kdykoli beta přijde ke krásné holce, svět už pracuje na tom, aby je rozdělil. Takový stav nemůže vydržet a čím dříve se to rozsekne, tím lépe pro ženu.

Jak tedy kluk zareaguje, když se o něj nestaráte a rovnou projevíte zájem holce vedle něj?

1) Odejde

Sám nemám dobré vysvětlení, proč se toto děje tak často.

Zřejmě jakmile si kluk uvědomí, že jej nikdo neoslovil, že tam není vítán, prostě pokračuje v chůzi a pak na holku čeká 200 metrů daleko. Nebo možná doufá, že žena půjde s ním, jenže ona se tam vybavuje s vámi…

Určitě znáte můj report, kdy jsem takhle sbalil holku přímo před jejím beta spolužákem, který po ní toužil celý život, pokud jste v Klubové sekci.

2) Urazí se a odejde

Nejprve se zastaví a sleduje, jak holka zareaguje na vaše oslovení. Ona se samozřejmě chce ukázat, chce zvednout svou hodnotu ve vztahu, chce ho otestovat… A tak na vaše oslovení zareaguje nadšeně. Muž se urazí a jde pryč, nechávajíc vám kompletní prostor.

3) Smutně se dívá

Prostě sleduje celou scenérii s výrazem toho nejsmutnějšího zmaru. Kulí lesklé oči do země, jako by se mu zhroutil celý svět.

4) Je zmatený

Nikdy na to nepomyslel. Nedokáže si vůbec představit, že by někdo oslovil holku přímo před ním. Proto na to ani netrénoval. Co je pro vás minuta, je pro něj sekunda, nedokáže pohotově reagovat.

Nemusíte svého konkurenta urážet, je to většinou pod úroveň. Často stačí hodit mu nějaký nesmysl a ještě více ho tím zmást. Zahltit jeho pomalé servery dalšími dotazy, až kompletně spadnou. Vy si mezi tím uděláte, co potřebujete.

5) Chce váš facebook

Občas se klukovi zalíbíte natolik, že si chce vzít váš kontakt a dál s vámi kamarádit.

6) Vyhrožuje vám

Pokud se situace zdá nebezpečná, odejděte vy.

7) Odvede holku pryč

Může ji vzít za ruku („Pojď, něco ti ukážu“), nebo i vzít do náručí a odnést pryč. Vaše hra tím skončila. To je od něj rozumný tah, protože jinak by se skoro každou reakcí dostal do vaší sítě.

8) Sleduje to a směje se

Tohle bych udělal já. Pokud by někdo oslovil mou holku, asi bych poodstoupil, sledoval jeho hru a smál se nevybroušeným postupům, které použije (vždycky poznáte, kdo prochází testem po desáté, a kdo po tisícáté…). Na konci bych mu dal nějaké rady a odkaz na tenhle web, ať může balit holky pořádně.

Lidi, kteří brečí nad existencí konkurence, jen nežijí v opravdové hojnosti. Holek je všude dost, tak bych to nebral moc vážně a nechal ji, ať si vybere sama.

Oslovením jí k ničemu nenutíte, jen jí dáváte na výběr. A tomu já říkám dobrý skutek.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Doctor Dolan napsal 12.3.2019

…jak bys reagoval kdyby se tě kluk zeptal zda jsi ze Streetgame a rozebírat tento web, že ho taky čte a konečně vidí někoho v akci a že na tobě chce odkoukat strategii? :D (byť na vlastní holce)

Jak myslíš že by reagovala ta holka? :D Jestli by u ní frajer klesnul?

Odpovědět
  Princ napsal 3.4.2020

  Tak veselím a zvědavostí člověk neklesne :D Ono se mi stává, že třeba jdu na rande a při příchodu zjistím, že ji zrovna oslovil nějaký můj student :D Je to celé hlavně zábava, proč si trhat žíly…

  Odpovědět
Odešlete odpověď