8 skriptů pro budování přitažlivosti – StreetGame.cz
Žena po ránu

8 skriptů pro budování přitažlivosti

Už 9 let se zabývám jedinou věcí: studiem přitažlivosti. Proč o jednoho muže mají zájem davy žen, a o druhého žádná? Za tu dobu jsem si oblíbil postupy pro vytváření přitažlivosti rozdělovat do dvou kategorií:

1) Pasivní přitažlivost. To, co z vás vyzařuje. Charisma, přítomnost, šířka postoje, hloubka a barvitost hlasu, výraz ve tváři, způsob, jakým se hýbete, jak dýcháte, voníte, na co myslíte…

2) Aktivní přitažlivost. Věci, které když záměrně říkáte nebo děláte, v ženě chtě nechtě vytvářejí zájem o vás.

Blížící se Výcvik je o tom druhém. Poskytnu vám 8 krátkých skriptů. A vždy, když s ženou nějaký projdete, vaše přitažlivost nevyhnutelně vzroste, ať jste kdokoli.

8 koster, které pochopíte, a pak na ně navždy budete moct nasazovat vlastní slova. Do nekonečna tak budete moct přicházet s novými a novými hláškami na základě těchto principů. (Pokud se vám nechce, můžete na přednášce ukradnout nějaké moje aktuální. Také jsem naučen podle kostry v akci vymýšlet pořád nové a nové).

Následně se naučíme tyto techniky kombinovat přes sebe a navazovat je do stromů, aby působily naprosto plynule a nebylo je možné rozpoznat. Protože mnohdy mohou působit až přehnaně silně, probereme také, kdy je nepoužívat.

Už nebudete muset spoléhat na náhodu nebo si s ženou neobratně povídat. Kdykoli budete chtít, vytvoříte přitažlivost.

Potkáte se s hromadou aktivních svůdníků – jak nových, tak starých známých legend z fóra. Najdete si nadšené parťáky a celkově dostanete možnost naplnit si život skvělými lidmi, kteří na sobě pracují.

Vše budeme prakticky zkoušet a 6 hodin drilovat nasazování slov do skriptů, aby se techniky navždy obtisky do vaší přirozenosti. Tady se na Výcvik Aktivní přitažlivosti můžete přihlásit (nebo o něm najít více informací).

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: