7 principů pro zastavení každé ženy – StreetGame.cz

7 principů pro zastavení každé ženy

  • jak oslovit neznámou ženu, aby vás neignorovala a nepřešla, nýbrž se se zájmem zastavila?
  • co říkat po oslovení?
  • jak neotravovat, ale zastavit holku přirozeně a empaticky?
  • jak v sobě probudit autoritu a sebevědomí?

 
Přes 9 let oslovuju holky na ulici, hledajíc ten nejlepší recept pro maximum dobrodružství, lásky a sexu. Tisíce lidí jsem to také osobně učil – viděl, v čem nejčastěji dělají chyby, a vyvinul ty nejrychlejší cesty, jak je to naučit správně.

Přednáška komunity svádění a osobního rozvoje StreetGame.cz 18. května 2019 v Praze bude o 7 elementech, které každé správné oslovení musí obsahovat, a jak to provést.

Po přednášce bude následovat ještě praktický Výcvik daných principů, kde si na sobě budeme oslovování v nejrůznějších situacích zkoušet. Více o Výcviku Oslovování najdete tady.

Přihlásit se můžete rovnou ve formuláři níže: zaškrtněte první položku pro přednášku, nebo první a druhou pro přednášku i s Výcvikem potom.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám dodá sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami nebo vysněný vztah.

Zanechte komentář:

4 komentáře
Kristýnka napsal 8.5.2019

Zdravím. Omlouvám se, že si neodpustím nový koment, ale nebylo by aspoň občas lepší vsadit na docela obyčejnou přirozenost? Často jsou to drobné zdánlivé a roztomilé nedostatky, do kterých se žena zakouká, které dělají daného muže jedinečným. Myslím, že pro ženu je nejdůležitější skutečné jádro/dřeň muže. Jedinečnost a přirozenost, to jsou velká kouzla :) K.

Odpovědět
Princ napsal 8.5.2019

Rozhodně, autenticitu přesně učíme.

Odpovědět
Kristýnka napsal 9.5.2019

Princi, myslím, že jsi to někde už psal i Ty sám.. že je někdy škoda propást příležitost jen kvůli slepému sledování pouček z příruček.. Tak hodně štěstí Vám všem! :)

Odpovědět
Princ napsal 9.5.2019

Díky!

Odpovědět
Odešlete odpověď