7 triků, jak okamžitě vypadat lépe – StreetGame.cz
Výkladní skříň

7 triků, jak okamžitě vypadat lépe

Deset minut navíc, a můžete vyjít ven z domu jako úplně nový člověk. Díky těmto sedmi tipům!

1) Zbavte se smítek a nití

Přejeďte outfit suchým kartáčem. Lint roller je váleček, který na sebe nalepí všechny nečistoty, vlasy, smítka, popel, nitě, žmolky… Pak jej umyjete, nebo vyměníte lepící fólii. Připravte si ho a použijte pokaždé, než vyjdete z domu, zvlášť na černé oblečení.

Některé látky časem kuličkovatí. Na to váleček nestačí. Budete potřebovat speciální elektrický odstraňovač kuliček. V obchodě s látkami ho koupíte pod tři sta korun.

2) Oholte vlasy z krku

Aby účes zůstal čerstvý, chodíte ke kadeřníkovi jednou za tři týdny. Vlasy na krku ale rostou rychleji. Požádejte proto někoho, aby vám je oholil.

3) Vyčistěte si boty

Stačí pět minut, abyste dosáhli čistých, lesklých bot. Žádné škrábance, bláto, nedej bože sůl. Pokud nestíháte ráno, udělejte to ještě večer.

4) Slaďte formální pásek a formální boty

Když kupujete pásek, vezměte si dotyčné polobotky s sebou do obchodu a ujistěte se, že vyberete přesně stejnou barvu a texturu. Nespoléhejte přitom na paměť, například odstín hnědé byste nemuseli trefit. Také materiál musí ladit, jako i případný lesk.

Pokud se oblékáte casual a nazouváte zrovna fashion sneakers, jako Vans nebo Convers, nemusíte samozřejmě k červeným botám shánět červený pásek. Neformální pásky bývají širší a dávají větší svobodu výběru.

5) Schovejte řetízek pod tričkem

Doplňky dodají detail a hloubku. Podpoří vaši identitu. Jednoduchý outfit jako džíny a triko udělají mnohem zajímavějším.

Pokud se chystáte nosit zlatý řetěz, křížek, vojenské identifikační známky nebo třeba náhrdelník ze zvířecích zubů, nechte je pod tričkem, kam patří. Nenoste je nahoře, jako česnek proti upírům. Nestrkejte je lidem až pod nos. Takoví by nejradši vzali svůj křížek, a liskali s ním všechny kolemjdoucí přes obličej. Dejte okolí jen ochutnávku.

6) Zaneste krejčímu nejdůležitější kousky vašeho šatníku

Bílá košile, tmavé rifle, černý svetr do v, oblek… Tyhle univerzální kousky se dají nosit na tisíc způsobů a tvoří srdce vašeho šatníku. Ujistěte se, že dokonale padnou. Nespoléhejte přitom jen na to, že přesně odpovídáte nějaké velikosti. Nechte se přeměřit a upravit si základy na míru.

7) Rozhýbejte se

Dlouhé sezení může způsobit nedostatečné prokrvení, horší držení těla a také špatnou náladu. Udělejte pár dřepů, shybů, kliků a dynamických cviků na mobilitu, abyste se rozhýbali. Visení z hrazdy vám přidá centimetry výšky, napumpované svaly se zvětší, přestanete se hrbit a automaticky nastoupí akční nálada. Přesně jak potřebujete, když vycházíte ven!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: