7 signálů, že s holkou máte nízké spojení – StreetGame.cz
Pár v lese

7 signálů, že s holkou máte nízké spojení

Všichni milujeme přitažlivost. Chceme, aby holky vlhly, když procházíme, a večer si nás představovaly, když musí spát se svým beta přítelem. Atraktivita je ale při svádění jen jednou stranou mince. Pokud vám holka nevěří, necítí se s vámi pohodlně a v bezpečí, skončí to u toho: bude si vás akorát představovat.


Tady je 7 náznaků, které od žen dostanete, pokud budujete málo spojení:

1) Zůstává vylekaná

I když oslovíte správně (vypadáte výrazně, přijdete, aby vás předem viděla, začnete z dostatečné vzdálenosti…), holka se někdy trochu lekne. To se stává, a vyplatí se jí to, protože na oplátku může poznat super kluka.

Pokud ale ZŮSTÁVÁ vylekaná ještě po dvou minutách, upozorňuje to na nedostatek emoční inteligence, problém na holku navázat a vytvořit pocit pohodlí. Budování přitažlivosti, jako jsou ukázky sebevědomí nebo dominance, to nevyřeší, potřebujete spojení.

2) Myslí si, že si děláte srandu

Znova: neberte to do extrému. Normálně se stává, že se holka zeptá: „Proč jsi mě oslovil?“ „Je to nějaký prank?“

Pokud to ale trvá několik minut, a ona je pořád nedůvěřivá: „Proč by tak super kluk balil mě?“ možná cítí něco neautentického. Možná je potřeba přestat se schovávat za prvotní drsnou slupku a ukázat jí opravdový kousek sebe.

3) Říká: „Až moc si věříš“

Tady záleží, JAK to říká. Někdy to můžete od ženy slyšet obdivným, téměř nábožným tónem. Jindy prostě testuje – chce vidět reakci. Chce vidět, že to ustojíte.

Občas to ale žena říká téměř jako radu, jak ji sbalit. Stojí tady s vámi, takže určitý zájem asi má, ale možná už bylo dost obvinění, dost falešných diskvalifikací, dost projevů nesouhlasu…

To neznamená, že si máte přestat věřit. Stačí projevit trochu lidskosti, autenticity, mluvit s ní chvilku normálně…

4) Necítí se pro vás dost dobrá

Pokud dosáhnete maximální přitažlivosti a minimálního spojení, dostanete se do podobné situace, jako kdyby holce přišla sms od Brada Pitta. Měla by zájem, chtěla by se ale přesvědčit, že to není nějaká sranda.

V této situaci by Brad nepotřeboval budovat další přitažlivost. Musel by jen ukázat, že ji vážně má rád. Toto je asi jediná herní situace, kde fungují mainstreamové rady z romantických seriálů.

Ostatně takhle ty klasické ženské rady vznikly. Když se ženy zeptáte, jak by chtěla být svedena, často vám nepopíše, jak by ji měl balit neatraktivní kluk (budovat přitažlivost), ale začne vám popisovat, jak by ji měl balit někdo, kdo už se jí líbí (má přitažlivost a měl by s ní budovat spojení).

Tento bod NEPLATÍ pro chronicky nejisté psycho holky, které stále jen vytváří dramata. Nebudujte spojení, utíkejte pryč.

5) Dala vám číslo, ale nejde na rande

V tu chvíli celá zářila, asi by vás hned i vykouřila, doma si ale uvědomila, že vás vůbec nezná. Že to asi není moudré rozhodnutí…

Totiž, jak si představuje špatné rande kluk? Přijde tlusťoška.

Jak si představuje špatné rande holka? Někdo jí znásilní a usekne hlavu.

Něžnější pohlaví má zkrátka někdy ze schůzek respekt…

6) Chce si s vámi psát, ale nechce jít ven

Kdyby neměla zájem, nereaguje vůbec. Tahle odepisuje, sama se ptá, chce vědět více… Ale ven ji nedostanete.

Obvykle za to může nedostatek spojení, kdy sní o tom být s vámi, ale považuje to za riskantní a „potřebuje si ještě nějakou dobu psát“ (doopravdy více spojení dobudujete mnohem účinnějšími digigame technikami, než dlouhým psaním).

7) Píše vám, že o vás nic neví

To samé na stříbrném podnose. Holka vám přímo řekne, kde je problém. Líbíte se jí, ale má pocit, že vás vůbec nezná, necítí se v takové situaci bezpečně.

Nepřecházejte to slepě jako test! Přejděte to jako test, ale vnímejte, co vám chce sdělit, co je třeba v další hře udělat. Víc víc spojení!

Jak se naučit budovat spojení

Umět rychle vybudovat spojení je důležité i pro nezávazný sex, pro vážné vztahy je ale teprve zásadní. Proto tyto témata učíme pohromadě na Výcviku spojení, rande a vážných vztahů. Během 6 hodin si tam nadrilujete do svalové paměti 8 technik pro budování spojení, dokonalé rande i správné řešení nejčastějších vztahových situací (např. zavedení polygamie, holka mluví o kolegovi z práce, co když vám žena hrozí rozchodem…). Správné návyky zůstanou ve vašich reflexech, a v krizové situaci je budete moct použít automaticky. Spojení, rande, vztahy jednou pro vždy vyřešeny.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: