7 nejčastějších ženských testů, a jak je projít – StreetGame.cz
Zastřelení démonické kurvy

7 nejčastějších ženských testů, a jak je projít

Krásná žena nepřijde za bezdomovcem a nezačne mu říkat: „Hnusné triko!“ anebo „Dnes se s tebou nevyspím!“ Holka testuje, až když má zájem, a tak by ve vás každá zkouška měla vzbudit radost. Tedy pokud se neleknete a neutečete…

Na nedávném kurzu Masseto oslovil krásku, která osamoceně stála uprostřed ulice. „Já tady pracuju,“ odpověděla mu. Masseto ve půlce vteřiny změnil směr, a utíkal zpátky za mnou.

„Neprošel jsi testem,“ oznámil jsem mu.
„Ale říkala, že tam pracuje!“
„Tak se na ni podívej.“ Holka tam dál smutně stála. Když jsme šli kolem po pár minutách, ještě pořád tam nečinně kempovala.

Rád bych vám vyprávěl, jaká je streetgame tvrďárna, jak vás každé odmítnutí zocelí… Pravdou ale je, že většinu oslovení ukončí sami streetaři. Odvedl jsem stovky kurzů a už mnoho let několikrát týdně vídám, jak se nováčci lekají testů a odcházejí sami, ke zklamání holek.

Komický faktor celé situaci dodává, že jsem identifikoval pouhých 7 testů, které ženy používají v 80% případů. Jako by na to měli nějakou školu.

Ovládnout testy znamená ukončit sebesabotáž, překonat většinu konkurence a získat nekonečný vnitřní klid z toho, že máte na všechno co říct.

Doteď jsem nikde neprezentoval svůj unikátní pohled na testy, šmrncnutý teorií her, pokerem a Magicovými technologiemi z obchodu. Proto o nich v sobotu 16. 11. 2019 pořádám jedinou přednášku – Jak projít 7 nejčastějších ženských testů. Na minulou přednášku pouze pro pokročilé přišlo 60 lidí. Můžete si proto být jisti, že naše akce jsou nejlepším místem k potkání nadšených českých parťáků ve vesmíru.

Po 90 minutách pokročilé teorie to začneme přemosťovat do praxe – na Výcviku testů si budeme na sobě a hosteskách 6 hodin drilovat veškeré možné reakce na jakýkoli test v galaxii. Závěr bude zahrnovat i obávaná „kolečka smrti“ – tedy jakmile si metodu dobře nacvičíte ve dvojicích, postavíme vás do kruhu všech účastníků, každý bude vrhat testy a vy budete muset reagovat. Po tomhle drilu už vás žádný ženský test nikdy nezaskočí.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Doctor Dolan napsal 10.11.2019

Přísahám že ještě jednou mi nějaká holka na pozvání na rande řekne: „Co si od toho slibuješ“
Tak odpovím svadbu a deset dětí, nebo natáčení hardcore porna.
Srsly wtf, člověk ji chce jen poznat zda za nějaké úsilí vůbec stojí a ony hned jedou do defensivy :D

Odpovědět
Princ napsal 13.11.2019

To je normální, většina streetařů by ti vypsala 10 horších :D

Odpovědět
Doctor Dolan napsal 14.11.2019

Akorát mne teď ehm „testuje“ jedna o rok mladší zadaná čičina. Ona sice flirtuje s kdekým imrvere, takže ji neberu moc vážně, po tom co dělala drahoty ohledně rande a „testovala“ asi týden v kuse už to beru jen jako trenažer (po ní už se jen tak nerozhodím) akorát teď už přestávám být z holek nějak odvařený, začínají mi být u p*dele když odmítnou či dělají drahoty.
Nevím zda je to úplně vývoj správným směrem.

Odpovědět
Odešlete odpověď