6 věcí, které holky nejvíce nesnášejí ve vztahu – StreetGame.cz
Společně kamkoli

6 věcí, které holky nejvíce nesnášejí ve vztahu

„1) Když házíte špinavé prádlo pod postel, 2) Když nevymačkáváte zubní pastu, 3) Zvednuté prkýnko na záchodě…“ Ne, ne, ne! Zapomeňte na ctrl+c, ctrl+v rady z mainstreamových časopisů. Existují mnohem závažnější problémy, které skrytě ruinují váš vztah s partnerkou. Ale pozor! Oproti mainstreamovým časopisům, tyhle rady jsou tak trochu šokující, a pro méně ostřílené chlapy může být problém přijmout realitu. Takže: jste opravdu připraveni?

1) Přespání bez sexu

Evoluční hodnota muže bývala většinu lidské historie dána hlavně (okolo 75%) jeho hodnotou pro přežití – jak dokázal vybudovat postavení v tlupě, ulovit zvíře, ubránit se útokům jiného kmene…

Cena ženy byla dána hlavně její hodnotou pro rozmnožení – mamuta neulovila, ale musela oplývat plodností, krásou, zdravím, symetrií…

I když všem živým organismům jde o přežití a rozmnožení, podle evolučních biologů má každé pohlaví jinou dominantní roli – u muže je odvaha důležitější než krása, u ženy je krása důležitější než odvaha.

Do dnešní doby ženy silně zakládají své sebevědomí na schopnosti líbit se okolí. Pokud ženu máte doma a nevyspíte se sní, snadno v ní vzbudíte silné pochyby o vlastní identitě. Co pro vás představuje zábavu, je pro ženu samotným zdrojem jejího sebevědomí. (Některé ženy se angažují v kariéře a nalézají jisté naplnění, není to ale něco, co by jim dodávalo přitažlivost více než vzhled. Muž neocení přijít domů, kde není uvařeno, a poslouchat, jak ženě dopadla porada… Je to od žen biologický cheat, mylná taktika, něco jako získávat naplnění v počítačových hrách.)

I pokud vás doma navštíví kamarádka, považuje se za slušnost minimálně se pokusit vyspat se s ní. Když se o sex nepokusíte na rande, nezapůsobíte jako gentleman, spíše se ženy bolestivě dotknete. A pokud dlouhodobě nespíte se svou přítelkyní, snadno jí postupně proměníte v labilní, psychotickou, hysterickou paranoičku.

2) Stalkujete jí přes sms a chat

Aby vaše pozornost zůstala pro partnerku cenná, nesmí jí být příliš. Dejte jí chvilku, aby si oddechla, začalo se jí stýskat a uvědomila si, že jí chybíte.

Nebyl by to strhující film bez zápletky. Nebyla by to horská dráha, kdyby jela pořád rovně…

3) Přestanete na sobě pracovat

Začala chodit s klukem, který má spoustu přátel, cestuje, hezky se obléká, několikrát týdně cvičí… A najednou má kluka, který už se o nic nesnaží a jen sedí doma? To není dohoda, kterou podepsala!

Pokud je pro vás vztah životním cílem, po jehož dosažení se přestanete snažit (holit, sprchovat, uklízet, cvičit…), brzy o partnerku zase přijdete.

Krásné ženy dokonce mají potenciál vycítit, pro které muže je vztah svatým grálem, a předem se takovým zoufalcům vyhnout. Pokud se někdo dá do streetgame a celého osobního rozvoje jen proto, aby si co nejrychleji našel přítelkyni a zase s prací na sobě skončil, obvykle si žádnou partnerku ani nenajde, dokud nezmění přístup. Dokud nepochopí, že streetgame je navždy a má s ní pokračovat i ve vztahu.

4) Nepřitahujete její kamarádky

Evolučně žena potřebuje muže, který se líbí jiným ženám. Jen s takovým totiž zplodí potomky, kteří budou sexuálně úspěšní, a její geny nezahynou.

Žena musí vidět, že je o vás zájem, a tak trošičku žárlit. V opačném případě, pokud uvidí nezájem kamarádek o vás, jí to bude jen dokola připomínat, že si vybrala špatně, a musí si co nejrychleji najít lepšího.

Cílem proto nikdy není sbalit jedinou dívku, ale naučit se, jak přitahovat ženy jako celek. Pravidelně oslovovat holky a pracovat na svých přitažlivých charakteristikách (sebevědomí, přirozenost, charisma, přítomnost, odvaha…) je proto nutností.

5) Máte méně možností, než ona

Pokud partnerka vidí, že o ni je mnohem větší zájem ze strany mužů, než o vás ze strany žen, znova jí to každodenně připomíná, že vás nepotřebuje, že má na víc a co nejrychleji by vás měla vyměnit za někoho, kdo hraje stejnou ligu, jako ona. Ostatně je to pravda: nemůžete ženu nutit, aby žila pod své možnosti, to není morálně správné.

Méně loajální ženy, ochotné často měnit své partnery za lepší, zplodili schopnější potomky a získaly náskok v evolučním závodě. Proto ženy od přírody neznají věrnost k beta partnerům a když dostanou výrazně lepší nabídku, podvedou svého beta zaopatřovatele s alfa milencem.

Tento bod je tedy dobrou správnou pro přitažlivé muže, ale špatnou pro ty, kteří se na úroveň alfa samců ještě nevystreetovali. (Ostatně jediný protiargument, který k tématu evolučně neloajálních žen slýchám, je: „Tohle nemůže být pravda, protože jinak by svět byl strašně krutým místem!“ Přitom svět je, jaký je. Není tu od toho, aby byl ve všech aspektech pozitivní. Hrozba atomové války také existuje.)

6) Stanete se jejím sluhou

Místo, abyste byli pevnou skálou v tomto světě, určovali směr a představovali někoho, ke komu může žena vzhlížet… Místo toho se snažíte pečlivě dívat, co žena chce, a plnit všechna její přání.

A jak si tak znuděně leží na posteli a čeká na masáž, zatímco myjete nádobí, čistíte záchod a ovíváte jí vějířem… Uvědomí si, že si vás vůbec neváží. Bez jakékoli snahy může mít cokoli. Hra je dohrána, vztah naplněn, dále již není čeho dosáhnout. Despekt ke svému submisivnímu muži pak dává najevo hádkami a ponižováním, zatímco si hledá nového, ke kterému by tentokrát mohla vzhlížet.

K ženě můžete být pozorní, hlavně když právě menstruuje, nesmíte to ale přehnat. Šťastnou jí uděláte, hlavně když jí vás budou kamarádky závidět, když si vás bude moct zasloužit uvařením večeře a když jí nakonec tvrdě opícháte.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

14 komentářů
Martiel napsal 13.10.2017

V tomto článku je řečeno vše správně a úplně otevřeně na plnou hubu. Ačkoliv jsem patřil mezi beta samce zaopatřovatele, tak upřímně mě nevyhovuje se měnit a dělat ze sebe něco, co nejsem. Přesně jak popisuje článek, život není spravedlivý, každý nemůže mít všechno. Zoufalec sice nejsem, ale rozhodně nepatřím mezi ostřílené alfa samce a měnit se také nechci, protože bych si akorát hrál na něco, co nejsem. Vyhovuje mi být takový, jaký jsem. Tato stránka však dává tolik cených rad a popisuje celkově situaci mezi mužem a ženou, takže člověk pochopí, kde dělá chyby, jak se jim vyvarovat a pokud člověk chce, může na sobě zapracovat natolik, aby byl u žen úspěšnější. Děkuji za skvělé články!

Odpovědět
Dick napsal 15.10.2017

„Šťastnou jí uděláte, hlavně když jí vás budou kamarádky závidět, když si vás bude moct zasloužit uvařením večeře a když jí nakonec tvrdě opícháte.“

Mám opačnou zkušenost. Zejména vlivem tohoto webu jsem hodně změnil své chování, jenže pro vztah to není dobře. Žena takovému člověku nedůvěřuje, protože cítí, že chlap si může vybírat, že to ovládá, že se ženskejm líbí, že je alfa. Což je super na krátký eroticky laděný románek, ale ta ženská takovému chlapovi nevěří, že to nebude zneužívat. Není šance vybudovat nějakou důvěru, která je pro nějaké hlubší city potřeba. A to, že jí pak luxusně ojedu, na tom bohužel nic nemění. Jinými slovy mi přijde, že ženská klidně nebude mít takovýho frajera, ale někoho, kdo bude jen pro ni, komu bude bezmezně věřit a na koho se může spolehnout.

Odpovědět
Princ napsal 15.10.2017

Takže ty Dicku pro úspěšné vztahy navrhuješ být beta? Jen si něco špatně vykládáš a proto ti to nefunguje. Chce to hluboké porozumění + hodně tréninku.

Odpovědět
grg napsal 6.11.2017

Princ: Podľa mňa tam záleží jednak na mentalite danej ženy a tiež či ide o vzťah, ktorý by mohol byť potenciálne na celý život. Lebo v tom prípade dávať žene okato najavo, že hocikedy ju môžem vymeniť, môže byť kontraproduktívne. Treba v tom nájsť rozumnú mieru…

Odpovědět
Ricos napsal 8.2.2018

V mojom prípade to zase dopadlo rovnako, tiež som s jednou veľm zaujímavou holkou s ktorou nám fungovala výborná chémia, trávenie času i sex, keďže bývam na koleji spoznal i jej spoluźiačku a sadli sme si rovnako názorovo, písali,.. s ňou som, ale nić sexualneho nemal, či chcela ona? netuším, je možné že ano. Po vzore rád street game som si myslel, je to fajn, ak nevíde jedna, víde druhá. Akurát, že s prvou to nevyšlo (aj pre trochu iné veci) a pomimo to povedala, že si myslela, že mám záujem o jej kamarátku. Nemala rada, ak muž robí do dvoch holek najednou.
A tak sa spoznanie oboch otočilo proti mne, o tú prvú s ktorou by som naozaj uvažoval aj o vážnom som stratil a tá jej kamarátka sa ochladila rovnako. Kamarátkami zostali, akurát ja som s teóriou jedna, alebo druhá, nedostal ani jednu. :)

Odpovědět
EvzenLovecZen napsal 18.2.2018

Jasně, klasika, pokud chcete sex moc brzo, tak jste chlípný prase, ale když tedy necháte ženu, aby si o sex jednoduše sama řekla nebo to alespoň naznačila, aby jste opět nebyl nařčen z „úchyláctví“, tak se urazí a strašně se jí to dotkne :DDD joooo, tyhle jejich „myšlenkový pochody“ jsem nikdy nepochopil. Prostě v jeden den jsi deviant, ale za pár dní už naopak chcípák a impotent, protože jsi jí to přece měl už dávno pořádně udělat :D

Odpovědět
Giwdul napsal 19.2.2018

„Méně loajální ženy, ochotné často měnit své partnery za lepší, zplodili schopnější potomky a získaly náskok v evolučním závodě.“ – Ano, proto je ostatně svět plný debilů… Je toto lepší argument co do schopnosti neloajálních žen plodit schopnější a kvalitnější potomky?

Odpovědět
  Princ napsal 19.2.2018

  Kdyby ženy zůstaly loajálním svým beta partnerům, byl by svět „ještě debilnější“ :D Tohle byl jeden z motorů pokroku. Může ti připadat, že lidstvo není nějak skvělé, ale kdyby ženy v průběhu evoluce ve velkém chtěly nejisté, vyhýbavé, ztěžující si, naštvané, impotentní muže, bylo by to ještě horší. Zřejmě bychom zůstali v pravěku :D

  Odpovědět
Daniel napsal 20.2.2018

2) Viděl jsem to několikrát, ani se těm lidem nedivím, když mají ženy tak velké sklony k nevěře.
6) To bude asi tím ,že když nedostanou co chtějí tak jsou protivné a takové chování u holky nemá nikdo rád, tak ustoupíme…

Odpovědět
  Bimbo napsal 27.3.2018

  Dane, pokud je na tebe protivná že ji nesplnis první poslední, tak si tě jednoduše neváží…

  Odpovědět
Prhil D Pro napsal 4.1.2019

jo ale to taky neznamena ze vsechny zeny jsou alfa samice a ze zrovna alfa samice jsou ty nejlepsi pro uspesny vztah je to kokotina sry

Odpovědět
  Princ napsal 4.1.2019

  Jaké alfa samice?

  Odpovědět
Dagmar Bílá napsal 21.1.2019

Zdravím pana Prince. Jestli Vám ovšem stojím za odpověď. Jaká alfa samice? To jako fakt? Popíráte naši existenci. Fakt ? A co tedy máte ve Vašem harému? Jen povolné pipinky na hraní? Bez duše? Bohyně bez vnitřní krásy? Vždyť my si přece máme být rovni!!

Odpovědět
  Princ napsal 21.1.2019

  Jen je lepší si to nejdříve dobře definovat :D Prhilův komentář mi moc nedává smysl, protože mluví o nějakých alfa samicích, i když v článku o nich není řeč, ten je univerzální.

  Odpovědět
Odešlete odpověď