6 triků, jak z každého článku vytěžit maximum – StreetGame.cz
Na knize má průpisku kvůli zápiskům

6 triků, jak z každého článku vytěžit maximum

Čtenáři světa se dělí na dvě velké skupiny. Jednou z nich jsou ego čtenáři. Chtějí přečíst co nejvíce, odšrtnout si to a číst něco jiného. Kvůli této rychlosti ale informace často jdou jedním uchem tam a druhým ven. Tak třeba přečtou tři knihy o meditaci, nikdy ale nezačnou meditovat…

Druhý typ lidí, když něco čte, opravdu knihou žije. Pozorně text přečte, udělá si poznámky, probírá knihu s přáteli… Doslova na něm vidíte, co právě čte, protože to na něj má opravdový dopad. Takoví sice přečtou méně stohů textu, opravdu z nich ale vytěží maximum pro svůj život. Ví, že Malého prince, Bibli nebo This Is Game mohou číst pořád dokola, a stále si uvědomovat nové věci.

Pokud jste se našli spíše v první skupině, jak se transformovat a vymáčknout z každého článku maximum?

1) Celý text si vkuse přečtěte.

2) Pokud některému slovnímu spojení (investice ženy, spojení, hojnost, momentum…) nebo tématu plně nerozumíte, rozklikněte si odkazy, které každý článek obsahuje, a přečtěte si i dané texty. Tištěné knihy vyžadují trochu více práce, protože místo hypertextových linků obsahují slovní odkazy nebo umělecké aluze (např. Dawkins odkazuje na Darwina…).

3) Jakmile znáte celý kontext, znovu si původní článek přečtěte a udělejte si z něj vlastní zápisky.

4) Pokud máte jakýkoli dotaz, nenechávejte si ho pro sebe, ale položte ho v komentářích pod článkem, nebo založte vlákno na našem fóru.

5) Proberte nový článek se svými parťáky, kteří jej také četli, například když se během streetgame jdete společně najíst, když zrovna okolo není žádná hezká holka… Samozřejmě musíte mít kamarády, kteří dělají streetgame. To je základ nejen pro plné vytěžení článku, ale obecně pro jakýkoli progres.

6) Jděte rady vyzkoušet ven. Jakýkoli článek je úplně zbytečný, pokud pak nejdete a nezapojíte nové informace do procesu. Je absurdní představit si člověka, který o streetgame měsíce čte, pořád ji ale nedělá…

Pro rychlý pokrok ideálně vyberte jeden aspekt, a na týden nebo dva se na něj intenzivně zaměřte. Jakmile ho plně zvládnete, vyberte si jiný… Například pokud máte problém s tím, že se k holkám stále nakláníte, oslovujte s myšlenkou, abyste se vždy odkláněli od ní. Pokud máte strach oslovit ženu v tramvaji, oslovujte hlavně v tramvaji. Pokud si moc rychle berete telefonní číslo, choďte týden dva na streetgame bez mobilu a vždy volte instantní rande nebo nic…

Jednotlivé techniky, které budete integrovat do své hry, si můžete vybírat sami podle svého nejslabšího místa, anebo prostě postupovat podle nových článků. Vyjde článek o balení zadaných, budete balit zadané. Vyjde článek o otužování, začnete se otužovat…

Pořadí důležitosti je 6), 1), a pak zbytek. Zásadní je pravidelně chodit ven, experimentovat a balit holky (6). Pokud si k tomu přečtete knížky a články (1), ušetří vám to pár let omylů. Samozřejmě ale kdybyste jen četli a nedělali streetgame, nezlepšili byste se vůbec nikdy. Nečíst-oslovovat pořád lepší než číst-neoslovovat. Ostatní body (2-5) vám pak umožní spotřebovat každý článek na maximum a rovnou jej integrovat do svého života. Bez nich by se vám stávalo, že když si po roce přečtený článek otevřete znova, je pro vás jako nový, protože materiál v něm popsaný stále nemáte zvládnutý.

Tak. Teď máte celý článek přečtený. Přišel čas ho vyzkoušet v praxi. Tedy pročíst nejasné odkazy, udělat si poznámky, napsat dotazy a probrat s kamarády. Nebo zůstat ego čtenářem.

Pokud máte další nápady, jak konzumovat články pomaleji a vytěžit z nich maximum, sjeďte níže a nechte nám komentář.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Honza napsal 13.8.2016

Našel jsem se v popisu v druhém případě a na konci článku by ze mě byl taky ego čtenář.

Můj trik je číst pomalu a hezky všechno vstřebávat.

Odpovědět
Odešlete odpověď