6 parťáků, s kterými balit holky nechcete – StreetGame.cz
Leží v listí

6 parťáků, s kterými balit holky nechcete

Wingman, který bude svádět ženy s vámi, vám pomůže streetovat pravidelněji, více se odvázat, snadněji vyprošťovat holky z větších skupin… Pokud to tedy není jeden z následujících šesti chlápků:

1) Parťák na pivo

Objeví se, kdykoli se má sedět a o svádění klábosit. Na samotnu streetgame ho ale nikdo nikdy nedostane.

Mohl bych se na teoretiky jen usmívat a říkat: „Tak si aspoň kup knížku.“ Ale znáte mě, vždycky teoretikům pořádně vynadám, a oni buď začnou pořádně streetovat, nebo už nikdy nepřijdou…

Tak se nám pod heslem „Teoretik je horší než nevědomý beta samec“ daří všechny parťáky na pivo odrazovat, až na fóru téměř nejsou.

2) Plýtvač holek

Osloví ženu, ale dále nemá žádný gameplan. Chvilku zmateně poskakuje a pak sám odejde. Takto si zabere všechny holky, jen aby je mohl oslovit a odejít. Pouze oslovovat a dál už se nedržet žádných principů samozřejmě nestačí.

Vy můžete jít a oslovit holku znova hned po něm, ale když se to stane už po dvacáté, začne to být divné…

3) Třetí kolo u vozu

Když oslovíte samotnou holku, nejistí situaci z dálky, ale jde ji balit s vámi. Někdy i proti vám.

4) Zneuznaný instruktor

Tváří se chladně, nosí černé brýle a nikdy by nepřiznal chybu. Snaží se vás zdominovat, dává vám rady a příkazy… jako by to měl být instruktor. Když na něj zamáváte, aby vám šel wingovat, místo sprintu se k vám vydá pomalým, drsňáckým krokem.

Obvykle má dobré výsledky, když je naboostovaný poučováním parťáka, ale žádnou nesbalí, když streetuje sám nebo v roli studenta.

Rizikem je, že mu může unikat pravá hloubka některých konceptů (myslí si například, že „být alfa znamená být zmrd“) a přenáší pak na své nedobrovolné žáky zlozvyky.

V naší komunitě nevedeme žádné rádoby tvrďácké nebo sarkastické chování, nedominujeme se navzájem… Naopak se usmíváme, bavíme, otevřeně přiznáváme naše chyby… Není proč něco hrát.

5) Wing, který odmítá wingovat

Oslovíte společně dvě holky. Podle plánu máte každý sbalit jednu. Váš parťák ale jen mlčí a pozoruje, jak hrajete vy. Má z toho pak dvouminutovou show, dokud jeho holce nedojde trpělivost a neodtáhne kamarádku pryč.

6) Upír

Přijde na fórum a jako první příspěvek napíše: „Ahoj, jsem začátečník a hledám někoho zkušenějšího, kdo mě dokope k oslovování.“ Chce kurz zdarma. Protože ale jen bere a nic nedává, nikdo se mu obvykle neozve. Abychom takovému chování předešli, soukromé zprávy a sekce Srazy se na fóru otevírají až lidem, kteří odešlou alespoň 5 příspěvků.

Jak si najít parťáka účinně? Ukažte nadšení a rozjeďte deník plný skvělých zážitků, který budou lidé rádi číst. Nevadí, že vám svádění ještě nejde na mistrovské úrovni. Spoustě lidem také ne a tak si rádi přečtou postřehy někoho, s kým se ztotožní.

Jakmile svými posty vybudujete jméno, muži vás začnou považovat za autoritu a kontaktovat vás sami. Je to jako se zubním pastami – člověk často nemá jak odhadnout kvalitu, a tak vybere značku, o které slyšel v reklamě, spíš než aby sáhl po pastě neznámé. 5 postů je takové minimum, kdy se vás lidé přestanou bát.

Jak wingovat správně

Nikdo nespadl z nebe s tisícem oslovení. Sám jsem dříve dělal mnohé tyto chyby. Hlavní je držet se několika pravidel:

  • nebýt jen teoretik
  • mít jasný gameplan (v každé fázi přesně vědět, kde jste, jaký je další krok)
  • mít základní morální cítění

Instruktorský manuál pak obsahuje celou sekci o Týmové hře. Pro balení holek s parťákem tam naleznete spoustu herních tahů. Také tam najdete kompletní Gameplan. I ta sociální inteligence je tam rozebrána na nejmenší dílky. Vlastně je tam úplně všechno :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Karel napsal 10.3.2017

Tvl kde na ty nazvy chodis. :D :D :D Ja byl ze zacatku plytvac, az pak sem zacal zapojit hlavu a trochu nad tim premyslet.

Odpovědět
Karel napsal 11.3.2017

4) takovych je dost, taky sem byval takovej :D dokud sem nezacal vic premyslet :D

Odpovědět
Karel napsal 13.3.2017

co se tyce 3. a 4. odstavce 4)

Odpovědět
Odešlete odpověď