6 důvodů, proč oslovovat ty nejkrásnější holky – StreetGame.cz
Krásná květina

6 důvodů, proč oslovovat ty nejkrásnější holky

„Na to nemám, tahle je na mě moc hezká.“ To už nikdy nechci slyšet! Funguje to totiž přesně naopak. Nejkrásnější holky mívají při oslovení na ulici největší zájem ze všech. Má to celkem šest důvodů.

1) Muži se nádherných žen obvykle bojí

Neoslovují ji, nebo silně znervózní. Chovají se k ní jako k andělovi nebo soše, přitom jediné, co chce ona, je lidské zacházení. A tak paradoxně nejhezčí holky končí v izolaci, lačné po normálním lidském kontaktu. Oslovíte je, a ony se hned celé rozzáří.

2) Jsou nejkrásnější pro vás

Každý oplývá trochu jiným vkusem. Když oslovíte svou desítku, váš zájem je upřímný a vaše nadrženost přímo nakažlivá. Začne to jiskřit. Naopak dá práci neupřímně svádět ženu, která se vám doopravdy nelíbí. Ucítí z vás jen nudu, přemáhání a impotenci.

3) Škaredé holky bývají podezíravé

Nevěří, že by se vám vážně líbily. Pořád hledají nějaký zádrhel. „Proč mě oslovuješ? To je nějaká skrytá kamera?“ ptají se ještě deset minut. Doopravdy si totiž myslí: „Jsem škaredá. Pokud o mě má zájem, něco je špatně s ním. Možná ho žádná nechce. Nebo si ze mě jen dělá legraci.“ Hezká holka takhle nezdržuje.

4) Hezké holky nemají takový problém se sexualitou

Méně se stydí, raději se svléknou. Obecně žijí šťastnějším životem a více radosti přenesou i na vás.

5) Trénink

Na přítomnost krásných žen si musíte zvyknout. A čím dříve, tím lépe. Pokud máte možnost rozjet modelingovou agenturu, udělejte to. Chodit na školu plnou holek, udělejte to… Jakmile budete nádherné holky potkávat každý den v práci, budete sebejistější i před neznámými ženami v klubu. Pokud ne, co nejvíce je oslovujte alespoň na ulici. Zvyknout si, to je cíl.

6) Pochopíte, že jsou to jen lidé

Beta samci ženy staví na piedestal a tím je odlidšťují. Když ale krásku uvidíte z blízky půl metru, pohovoříte si s ní… Uvidíte i její nedostatky. A pochopíte, že je taky jen člověk. Má své vlastní problémy. Třeba má malou jizvičku, moc velké zuby, třeba má legrační hlas… Minimálně ale chodí na záchod, stejně jako vy. A tak znovu, už z nich nebudete dělat modly.

Proto oslovováním těch nejkrásnějších holek zlepšíte své výsledky jak okamžitě (jste jedni z mála, dáváte do toho emoce, ony nejsou paranoidní), tak dlouhodobě (zvyknete si na přítomnost krásných žen ve svém životě, poznáte jejich nedostatky). Pusťte se do toho!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: